خانه » اخبار روز » سوء استفاده جنسی مربی بدنسازی از پسران زیر 18 سال +عکس

سوء استفاده جنسی مربی بدنسازی از پسران زیر 18 سال +عکس

به گزارش پلیس پس از افشا شدن رابطه جنسی مربی ژیمناستیک یکی از دبیرستان های کانکتیکات با دانش آموزان پسرخود و شکایت والدین وی توسط پلیس دستگیر شد.

مگان ایگن 25ساله مربی و مسوول سالن ورزشی دبیرستان واتربری واقع در کانکتیکات با برقراری رابطه پنهانی جنسی و سوءاستفاده از اعتماد شاگردان پسر خود و وادارکردن آنان به انجام کارهای غیراخلاقی به صورت ناخواسته مبادرت می نمود.

ترددهای وی به همراه شاگردان خود به آپارتمان مسکونی خود موجب دخالت والدین و افشای راز این معلم هوسران شد.

سوء استفاده جنسی مربی بدنسازی از پسران زیر 18 سال +عکس

حضور ناگهانی پلیس در پی شکایت همسایگان و والدین و یافتن شاگردان زیر سن قانونی در شرایط نامناسب منجر به دستگیری و رسوایی وی شد.

پس از تحقیقات پلیس از منزل وی وانجام آزمایشات ثابت گردید مگان با ریختن مواد مخدر در نوشیدنی ها شاگردان و قربانیان خود را از کنترل خارج به انجام کارهای غیراخلاقی می نمود.

بنابراین گزارش وی به مدت سه ماه حضور در این دبیرستان تاکنون 12دانش آموز خود را چندین بار به آپارتمان خود به بهانه های مختلف کشانده است.

پس از این رسوایی وی از ادامه کار با این دبیرستان محروم گردید. پس از تکمیل شدن پرونده وی برای محاکمه به دادگاه فرستاده خواهد شد.

گردآوری: گروه حوادث مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. مال داشت اختیار به شماچه دارین همو میخورین

 2. فکر کنم تجربه شما به این بدی ها هم نبوده

 3. خوب مال خودشه دلش خواسته ب ماها چه ربطی داره !!!

 4. عجب اتفاقايي ميوفته آدم شاخ در مياره کچل مو در مياره!!!!!!!!!!!!

 5. يعني اگه زنو مرد از هم جدا باشن اتفاقي پيش نمياد؟!!!
  توي مملكت ماكه جدان پس چرا اين وضعه؟
  مهدكودك هارو ام دارن جداسازي ميكنن

 6. ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه ه ه ه ه ه هه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

 7. بچه هاحالااون زنه حیوون بوده ماچراحرص بخوریم اینا گذاشتن حداقل ی نکته اخلاقی ازش یاد بگیریم ن بیفتیم ب جون هم والا زشته ولی اگه زنه مخ داشته بود بای بزرگترازخودش این غلطامیکرد…حداقل..

 8. ایییییییییییش…بچه ها جدی حالم بد شد.اخه چه لزومی داره…

 9. وااااااااای خاک عالم اخه تا این حد ؟ گستاخ. ن تنها خودشو بدبخت کرده اونا رو هم معتاد (انگل) کرده……… پس کجا رفت ارمان های ما؟ هههههههه عجب رویی داشته به سنگ پا گفته زکیییییییییییی

 10. دقیقا….. لایک داری

 11. خیلی خوووشم امد واااااااااااااااقعا

 12. این ها همه از ز ند گی بی د ینیه

 13. مهدی از داراب

  بچه ها هر روز تو کشور خودمون هزارتا از این کارا میشه!!! ولی مسئولین صداشو در نمیارن…
  این مربی که خانم بوده نمیتونسته بهشون آسیب برسونه اما تو کشور ما مردا زیاد از این کارا میکنن و صدمات جسمی و روحی شدیدی به طفل معصومای مردم میزنن…

 14. بی ادب خودتی عزیزم.

 15. عزیزم من نه تهمت زدم نه تورو میشناسم اگه خودت یه ذره به حرفت فک کنی میفهمی که از حرفت اینطور استنباط میشه
  اگه بخوایم مثل تو همه فکر کنن یعنی پس توی محل کار توی دانشگاه و هرجایی که زن و مرد در کتار هم دارن یه فعالیتیو انجام میدن باید حتما همشون باهم رابطه جنسی داشته باشن دیگه یعنی الآن همه ملت زنو مرد که میرن سرکار باهم رابطه دارن لابد اگه اینطور باشه برمیگردیم به همون دوره قاجار یا مثل طالبان که زن باید تو خونه زندانی باشه و حق هیچگونه فعالیتیو نداره عزیزم تو درش شکی نیست که دختر خیلی خوبی هستی ولی طرز تفکرت غلطه و فکرت خیلی بسته است و شاید هم با این طرز فکرت و از اونجایی که دختر خانمی هستی خودت هم اینطور عمل کنی یعنی ترجیح میدی که تو جامعه فعال نباش یا اگر باش جای زنونه باشه اما عزیزم اینطور نیست بستگی به هر آدمی داره مثلا ممکنه یه زنی مربی پسرها باشه ولی در رابطه ای پاک باهم فعالیت میکنن ولی مثلا یه مردی که تو یه محیط مردونه کار میکنه و هیچ زنیم کنارش نیست بیرون دست به صدتا کار ناپسند بزنه این به ذات هر آدمی بستگی داره بعضیها هم آب نیست وگرنه شناگرهای قابلین خلاصه عزیزم یه کم بازتر فکر کن با این طرز فکر به جایی نمیرسی بزار فکرت پرواز کنه جای دوری نمیره عزیزم به خودت و به خوبی خودت ایمان داشته باش وقتی به خودت ایمان داشته باشی تو آلوده ترین محیطم که باشی پاکی تو از بین نمیره وقتی به این ایمان داری که پاکی و کار خلافی نمیکنی وسط هزارتا مرد هم که باشی بازم پاک میمونی
  حالا تو اون کشور ممکنه خیلی مربی زن باشه که مربی پسراست این یه دونه خلاف کرده دلیل نمیشه که بگیم آره همه اینطورین همیشه همینه و زنو مرد نباید با هم کار کنن و از این حرفا آخه اینم شد منطق گلم ببخشید زیاد حرف زدم امیدوارم که حرفام خستت نکرده باشه ومنظورمو فهمیده باشی عزیزم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *