خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » رقص و آواز شرط آیشواریا برای بازی مقابل محمدرضا گلزار! +عکس

رقص و آواز شرط آیشواریا برای بازی مقابل محمدرضا گلزار! +عکس

شریک هندی می گوید باید حتما رقص و آواز بازیگر هندی در کار وجود داشته باشد به همین خاطر ما با مشورت های زیاد به این فکر رسیدیم که این پلان رقص و آواز را بگیریم اما در اکران داخل کشور از این پلان ها استفاده نکنیم و فقط در اکران جهانی این پلان ها مورد استفاده و نمایش قرار بگیرد.

اواخر هفته گذشته یکی از تیترهایی که به شدت خبرساز شد خبر بازی آیشواریا ستاره بالیوود در یک فیلم ایرانی به کارگردانی قربان محمدپور بود. دکتر حسن دادخواه تهیه کننده این فیلم به تازگی در گفت وگویی ضمن تایید این خبر از احتمال حضور محمدرضا گلزار در نقش یکی از شخصیت های محوری داستان خبر داده است.

دادخواه در این باره به هفته نامه صبا گفته است: اکثر عوامل پشت دوربین ایرانی خواهند بود و ما دنبال یک سوپراستار ایرانی هم برای فیلم هستیم. محمدرضا گلزاریکی از گزینه های اصلی ماست که البته هنوز با او مذاکره جدی نشده است.

رقص و آواز شرط آیشواریا برای بازی مقابل محمدرضا گلزار! +عکس

این تهیه کننده همچنین از همکاری با تهیه کننده هندی به نام اومش مهرا در ساخت این فیلم گفته و افزوده است: وقتی فیلمنامه به دستم رسید متوجه شدم که ما با یک فیلمنامه عاشقانه خاص طرف هستیم. با آقای اومش مهرا که یک تهیه کننده و کارگردان هندی است آشنا شدم و مکالمه تلفنی با ایشان داشتم، پس از آن از او دعوت کردیم به ایران بیاید و یک هفته ای مهمان ما بود و در هتل استقلال اقامت داشت. با هم به جشنواره فیلم فجر رفتیم و فیلم ها را دیدیم.

او را در جریان فیلمنامه قرار دادیم و از آنجایی که فیلم قرار است محصول سه کشور ایران، هند و فرانسه باشد. دنبال گزینه های معروف بالیوودی گشتیم و دیدیم که آیشواریا رای گزینه خیلی خوبی است.با مهرا در میان گذاشتیم و او هم با این بازیگر صحبتی کوتاه داشت که این ستاره سینمای هند هم موافقتش را اعلام کرد. حالا قرار شده که ما بعد از عید به دعوت بالیوود و آقای مهرا به هند برویم تا با ایشان قرارداد امضا کنیم.دادخواه همچنین از همکاری یک تهیه کننده فرانسوی خبر داده و افزوده است: با مرتضی محمدی که یک تهیه کننده ایرانی-فرانسوی است هم صحبت کردیم که قرار بر این شد ایشان هم به عنوان شریک فرانسوی با ما همکاری کند و بازیگر فرانسوی را برای ما بیاورد.

تهیه کننده این فیلم درباره دستمزد ستاره هندی توضیح داده است: می دانید که بازیگران خارجی دستمزدهای زیادی می گیرند خصوصا ستاره هایی مثل خانم آیشواریا. به همین دلیل ما به این جمع بندی رسیدیم که دستمزد بازیگر هندی را آقای مهرا بپردازد، دستمزد بازیگر فرانسوی را شریک فرانسوی و بازیگران ایرانی را ما خودمان دستمزدشان را بدهیم. اگر کارها خوب پیش برود تابستان 93 کار کلید می خورد.

شریک هندی می گوید باید حتما رقص و آواز بازیگر هندی در کار وجود داشته باشد. او درباره مشکلات کار می گوید: این فیلم اکرانی جهانی و بین المللی خواهد داشت. البته ما مشکلاتی هم داریم. شریک هندی می گوید باید حتما رقص و آواز بازیگر هندی در کار وجود داشته باشد به همین خاطر ما با مشورت های زیاد به این فکر رسیدیم که این پلان رقص و آواز را بگیریم اما در اکران داخل کشور از این پلان ها استفاده نکنیم و فقط در اکران جهانی این پلان ها مورد استفاده و نمایش قرار بگیرد.

گردآوری: گروه فرهنگی و هنری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: شبکه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

 1. عجب فیلمی بشه با رقص محمدرضا گلزار کنارایشواریا

 2. دادش گلزار از بازیگرایی که نام بردی خیلی بهتر و خوشتیپتره اما واقعا حیفه ایشواریاست که بخواد با ایرانیا کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. البته ایشواریا رای باچان لقمه خیلی بزرگی واسه گلزاره حالا (شاهرخ. سلمان. رتیک .اکشی ) کجا و محمدرضا کجا(dhoom 2.devdas.khakhi)کجا و این فیلم کجا؟ راستی مطمن باشید ایرانیا نسخه جهانیشو اول از همه نگاه میکنند…….

 4. حالا اسم فیلمی که قراره اکران اسلامی و اکران جهانی داشته باشه چی هست؟؟؟؟؟

 5. بیزن عاشقتم .دوست دارم.امیدوارم که همیشه توزندگی موفق باشی

 6. گلزار که خواننده هم شده حالا باید بره واسه وسط خیابون بااون صدای گوش خراش آهنگ بخونه

 7. سلام به داداشي خودم بيزن جونم اميدوارم امسالت بهتر از پاراسل باشہ من تازه اومدم عاشق صداقت كلامت شدم موفق باشي عزيزم دوستت دارم…

 8. فکرشو کنيد گلزار با يه دسته پسر بياد وسطه شهر آواز بخونه بعد آيشوارا هم با يه دسته دختر بياد باهم آواز بخونن.چه شود. من کوچولو بودم انقدر ازين رقص و آوازه هنديا خوشم ميومد

 9. من بااین بچه پولداراخیلی ارتباط داشتم ومیدونم چجورین ولی اونابیشترشون بدبختن توخوشبختی که تونستی عاشق بشی قلبت انقدربزرگ بوده انقدرارزششوداشتی که تونستی عشق واقعیتوپیداکنی نه یه هوس دوروزه چون دختره خیلی خوشگله دوستش دارم ولی بعدیه مدت چهرش برات عادی بشه،آدمای پولدارهیچی ازدوست داشتن نمیدونن خیلی بده اینجوری زندگی پوچ وبیهودست فقط بلدن عاشق سگ وگربشون باشن ولی اگه یه انسانودوست داشته باشن کلاسشون میادپایین،اه بیخیال من اصلانمیتونم دراین موردچیززیادی بگم بهتره برم سراغ کتابام.

 10. بله حق باشماست من تاجای شمانباشم درک نمیکنم مثل وقتی که بابای دوستم مرده بودومن همش میگفتم درکت میکنم ولی درواقع هیچوقت اونجورکه بایددرکش نمتونم بکنم چون توی موقعیتی نیستم که نظربدم،ولی بدون شایدکسی که پول نداره خیلی خوشبخت ترازکسیه که پولداره ممکنه اون کسی که پول نداره عشق وانسانیتوبهتروبیشتردرک کنه ولی انصافاپنج تاانگشت یکی نیستن هم توی جماعت پولدارآدم خوب پیدامیشه هم توجماعت بی پول درسته که من شب راحت سرمومیذارم میخوابم ولی اینکه جات راحت باشه به معنای این نیست که فکرت هم راحته وبدون هیچ استرس وترسی میخوابی،من اعتراضی ندارم زندگیم خوبه باهمه کمبودایی که داشتم که بنظرم همه مشکلات هم جزوی اززیبایی های زندگیه که کمک میکنه رشدکنیم به قول جرمی تیلور:هیچکس بدبخت ترازکسی نیست که به بلاومصیبت دچارنشده است.حالاخوددانی میتونی تصورکنی من خیلی دیوونم خیلی بدم خیلی….ارزش ندارم.

 11. هههه کامنتاروکه خوندم یادانقلاب کبیرفرانسه افتادم که رعیت هاانقلاب میکنن وهرچی پولدارتوفرانسه هست یاهرکسی که هرجوری باهاشون ارتباط داشته رومیکشن مثلاچون یه نفرخدمتکارفلان آدم پولداربوده میکشتنش،برای من فرقی نداره چه پولدارچه فقیرفقط درشگفتم ازاینکه ماایرانیاچقدرباهم همبستگی داریم،آدماچقدرهمدیگرودوست دارن این زندگیه که توانتخابش نکردی جوری که ازحرفای بعضیامتوجه شدم فهمیدم که اگه اونم پولداربودبدترازهمین کسایی بودکه درموردشون حرف میزنین،درآخربایدبگم خیلی بحث چرتی بوداگه کنارهم بودین حتماچندتاکشته داده بودین.اصلاازجوسایت خوشم نیومدبه نظرات همدیگه اصلااحترام نمیذارین واگه الان هرکدومتون نظرمنوبخونه ممکنه به مرگ محکوم بشم.

 12. چرا بچه ی ادم این ارزشو داره… تمام ارزوهای ادم این ارزشو داره…. همه موفقیت هایی که میخواستی به دست بیاریو به خاطر یه ادم بی ارزش از دست دادی این ارزشو داره..

 13. من همه چیزایی که میخواستمو از دست دادم . چیزی ندارم که بخوام بهش برسم..

 14. حسین از مازندران -امل-جاده هراز

  دوستون دارم خیلی چاکریم .

 15. آخه یکی به من بگه گلزار بازیگره حیف آیشواریا که می خواد هم بازی گلزار بشه گلزارهم آبرو ایران می بره هم باری آیشواریا روخراب می کنه بازیگر فقط شهاب حسینی وحمیدگودرزی وکامبیزدیرباز

 16. آخه یکی به من بگه گلزار بازیگره حیف آیشواریا که می خواد هم بازی گلزار بشه گلزارهم آبرو ایران می بره هم باری آیشواریا روخراب می کنه بازیگر فقط شهاب حسینی وحمیدگودرزی وکامبیزدیرباز

 17. ممنونم كه منو بخشيدي خدا شاهده من دلم نميخاست ناراحتت كنم ولي دست خودم نيست يه موقع هايي حرفايي ميزنم كه نبايد بزنم ولي هيچ وقت نذاشتم كسي از دستم دلخور بمونه.تو سال جديدم اميدوارم به هرچي و هركي كه دلت ميخواد برسي و توي لحظه به لحظه ي زندگيت موفق باشي. من داداش ندارم ولي ميدونم كه داشتن يه خواهر يا برادر حس قشنگيه به عنوان داداشم دوستت دارم و هر ارزوي خوبي كه يه خواهر ميتونه واسه برادرش داشته باشه رو منم واسه ي شما دارم .ديگه قول ميدم اسممو تو هيچ كامنتي نبيني چون ميترسم دوباره باعث ناراحتيه كسي بشم.خدافظي

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *