خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 9 اسفند 1392

فال روز جمعه 9 اسفند 1392

فروردین:

امروز برای تعاملات شما مناسب خواهد بود، ولی هنوز هم کمی تنش در فضا وجود دارد. وقت مناسبی برای مکالمات، بحث ها، و پیشنهاد نیست. از تلاش هایتان برای بحث کردن درباره بعضی لحظات منفی ویژه مثل مسایلی در ازدواج یا تیم کازیتان نتایج خوبی خواهید گرفت.

اردیبهشت:

درمورد سلامتیتان غفلت کار نباشید. همچنین، از ترس زیادی درباره سلامتیتان آگاه و هوشیار باشید. امروز احساس بیماریتان می تواند نه تنها ریشه در شرایط جسمیتان داشته باشد، بلکه محیط نامناسب و فضای کلی نامطلوب در اطرافتان هم می تواند دلیل آن باشد. سعی کنید با اطرافیانتان عادلانه رفتار کنید. اینگونه می توانید تعادل را برگردانید.

خرداد:

امروز انهایی که دارای اعصاب قوی وعطش برای خطر کردن پیروز خواهند شد. آنها هستند که می توانند از هرگونه مبارزه سختی پیروز بیرون بیایند. اگر شما یکی از آنها نیستید، سعی کنید که به چیزی بچسبید که در آن مرتبط هستید.

تیر:

افراد احساسی ممکن است که توجه بیشتری به جنبه های منفی وجودشان کنند تا به جنبه های مثبت آن. همه چیز را به این شیوه غمگین و سیاه درک نکنید. البته از شما انتظار نمی رود که هنگامی که همه چیز بد است و کسی شما را آزار می دهد احساس خوبی داشته باشید. تمام آنچیزی که باید شما انجام دهید این است که سعی کنید همه چیز را بدتر نکنید.

مرداد:

رفتار خوب شما و مودب بودنتان پایه و اساس خلق و خوی خوب، تعامل های قلبی و مسافرت موفقیت آمیز است. بااین حال، گپ های سبک می توانند به راحتی تبدیل به موضوعات سنگین تری مثل کینه، بیماری و شکست شوند.

شهریور:

امروز ممکن است که مجبور شوید اساسا با چیزهای مرتبط با سرمایه های ملی، پرداخت حق الزحمه نصب، کارهای اعتباری، مالیات، ارث و غیره سروکله بزنید. شاید یک مسئولیت مالی جدید که با همسر یا تربیت فرزندانتان مرتبط است بپذیرید.

مهر:

علاقه طبیعیتان برای تعادل ممکن است که با میلتان برای اعتراض کردن به اعضای خانه، اصول و سنت هایتان تعارض پیدا کند. اگر هرکدام از مسایل بالا همراه با مسخره کردن و تحقیر باشد، احتمال این وجود دارد که تبدیل به یک رقیب ماهر و خطرناک شوید.

آبان:

به مدد خون سردی حیرت انگیزتان، قادر خواهید بود که حتی قوی ترین احساساتتان را کنترل کنید. بعضی از آن هیجانات شاید خیلی لذت بخش نباشند. هوس، حسادت، کینه و یا انتقام ممکن است که تا عصر همراه شما باشند.

آذر:

باید به یاد داشته باشید که بعضی اختلافات ممکن است که در گروهی که به آن تعلق دارید یا کارکنانی که مدیر آنها هستید به وجود بیایند. در عجله نباشید که دیگران را به ستیزه جویی یا هرگونه صفت دیگری متهم کنید. شاید مشکل توسط شرایط کلی بوجود امده و نه به خاطر نقص های خود ان فرد.

دی:

سعی کنید که تحریکپذیری غیرمعقول خود را محدود کنید. این ویژگی به دردتان نمی خورد. اگر حق دارید که آزرده شوید (مثلا با رییستان بحثتان شده و احساس بدی دارید)، سعی کنید که خودتان را به استرس غیرضروری مواجه نکنید. از مکان های عمومی، وظایف اضافی، تعهدات خطرناک و غیره دور بمانید.

بهمن:

اگرچه در یک حالت عقلانی و ذهنی خیلی ایده آل هستید، ممکن است شمای معاشرتی از نظر فیزیکی یا ذهنی احساس بدی داشته باشید. خوشبختانه می توانید آنرا رفع کنید. به یاد داشته باشید که به محدودیت ها مقید باشید و در همه چیز به دنبال یک تعادل و حالت میانه طلایی باشید.

اسفند:

امروز قادر به این هستید، که برای خودتان وظایف چالش انگیز تنظیم کنید و بعضی از شما هم مستقیم به سمت آغوش بحران پیش می روند. توصیه نمی شود که بیکار بمانید. همچنین پرخاشگری و بداخلاقی هم فایده آنچنانی برایتان ندارند.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.