خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 12 اسفند 1392

فال روز دوشنبه 12 اسفند 1392

فروردین:

امروز برای شما روز خوبی است تا بدهی هایتان را صاف کنید، به دیگران کمک کنید و یک قولی که مدتهاست فراموش کرده اید را عملی کنید. امروز میل و علاقه بسیار فراگیر شما باعث می شود که تمام محدودیت ها را فراموش کنید و با میان بر به هرچیزی که می خواهید برسید. اگر نتوانستید خیلی روشن عمل کنید، به جای آن مخفیانه کارتان را بکنید.

اردیبهشت:

در برقراری روابط خودخواهی هیچ تاثیری ندارد. باید مداوما برنامه ها، آرزوها، و کارهایتان را با کس دیگری تطبیق دهید. احساسات دیگران را درنظر بگیرید. وقت بدی نیست تا یک رابطه عاشقانه قدیمی را دوباره بازسازی کنید.

خرداد:

امروز نمی توانید استقلال کامل را بدست اورید، ولی باید در صورت امکان فعال تر باشید. فعالیت های جسمانی مثل ورزش، پیاده روی، یا تفریح می تواند برایتان مفید باشد. با این حال اگر از نظر احساسی برانگیخته نشدید، برایتان سخت خواهد شد که به کاری مشغول شوید.

تیر:

به علاوه بینش و حساسیت همیشگی تان، امروز ستاره ها به شما خلق و خوی متعادل، ظاهر جسمانی خوب و توانایی رسیدن به ستاره ها را می دهند. در نتیجه امروز در عشق، ورزش، و هرکار دیگری موفق خواهید بود.

مرداد:

امروز می توانید برای نزدیکانتان کارهای زیادی انجام دهید. وقتی ذهنتان روی آن متمرکز باشد، می توانید با تمام دقت خانه را مرتب کنید، تمیز کنید و یک برنامه خانواده گی را سازمان دهی کنید. بااین حال، اگر برای انجام کاری علاقه زیادی نداشته باشید همه چیز متفاوت خواهد شد.

شهریور:

امروز برای تعامل با خانواده و همسایه ها خیلی مطلوب خواهد بود. علی رغم اینکه امروز روز تعطیلی است، شاید مردم شما را بعنوان یاری گر یا مشاور شخصی خود می بینند. شاید امروز به یک مسافرت کوتاه بروید. در اغاز یک عشق یا ابتکار به خرج دادن در آن خجالت نکشید. این می تواند روابط رمانتیکتان را قوی کند.

مهر:

برای شما خیلی معمول نیست که غریزی رفتار کنید یا هیجانتان شما را برانگیخته کند، ولی امروز همه اینها امکان پذیر خواهد بود. مهم نیست که چه می کنید، باید باانرژی و ثابت قدم بمانید. مثلا کاری که اغاز کرده اید را تمام کنید. ستاره ها شما را با خلق و خوی خوب و شهود قوی تر مجهز می کنند.

آبان:

امروز با راحتی می توانید یک موقعیت رهبری بدست بیاورید. البته با داشتن انرژی هیجانی و جشمانی بیشتر قادرید بدون قربانی کردن کنترل خودتان این کار را بکنید. علاقه ذاتیتان به روانشناسی، موسیقی، ورزش و غیره افزایش می یابد.

آذر:

امروز موقعیت خوبی برای شما پدید می آید که در امور خانگی و هم چنین یک عملیات سری شرکت کنید. فقط سعی نکنید که با حرف زدن اقتدار خود را نشان دهید. حرف ها را با عمل کردن ثابت کنید. امروز برای افراد با جرات و متین بسیار مطلوب خواهد بود.

دی:

امروز بی کاری کامل برای شما توصیه نمی شود. امروز برای مسافرت بد نیست. می تواند شرایط ایده آلی را ایجاد کند که فعالیت های شدیدی را به سمت آینده انجام دهید. اگر خاطرات و نگرانی ها شما را در برگرفته اند، روی آنها تمرکز نکنید و در عوض انرژیتان را به یک مسیر خلاقانه ببرید.

بهمن:

امروز فعالیت ذهنیتان بطور موقت کاهش می یابد که البته درمورد احساسات و غرایزتان نیست. این دو ویژگی با تمام ظرفیتشان کار خواهند کرد. تکیه کردن بر هیجانات می تواند بطور اساسی زندگیتان را تخریب کند. در این دوره برای اغراق در جنبه های منفی موقعیت بسیار مستعد هستید.

اسفند:

امروز هیجان پذیریتان دو برابر می شود. بااین حال برخلاف بسیاری از مردم دیگر با جرات می توانید مستقیم به چشمان خطر خیره شوید و تجربه کردن احساسات شدید و بد برایتان زیاد مهم نباشد. شاید به استایل های قدیمی علاقه نشان دهید. شک و تردید قدیمیتان شاید درست ازآب درآید.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *