خانه » اخبار روز » حمله زورگیران به زن تنها +عکس

حمله زورگیران به زن تنها +عکس

النگوهای طلای زنی در مغازه بقالی کافی بود تا چهار بچه محل به زورگیری وحشت آوری دست بزنند. دو عضو باند روی موتورها منتظر ماندند و دو مهاجم اصلی با چاقو و قیچی وارد بقالی شدند و از زن فروشنده سرقت کردند.

روز 23 بهمن ماه سال جاری زنی 55 ساله در تماس با پلیس 110 ورامین از ماجرای یک زورگیری در بقالی پرده برداشت.

دقایقی بعد تیمی از مأموران کلانتری 11 ورامین خود را به این مغازه رساندند، زن فروشنده که هنوز وحشت زده بود به پلیس گفت: ساعت دو بعد ازظهر بود که دو جوان وارد مغازه شدند و یک بسته آدامس خریدند و بیرون رفتند، دقایقی بعد بار دیگر همان دو پسر وارد مغازه شدند و این بار در چشم بر هم زدنی یکی از آنها چاقویی از زیر لباسش بیرون کشید و آن را زیر گلویم گذاشت و خواست آرام باشم و همدست دیگرش با وسیله ای که مثل قیچی بود چهار النگوی طلایم را برید و با دزدیدن النگوها از مغازه بیرون رفتند و سوار بر دو موتور که منتظرشان بودند پا به فرار گذاشتند.

بدین ترتیب بازپرس «خرازانی» از شعبه سوم دادسرای ورامین خواست تیمی از مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شرق تهران برای ردیابی زورگیران جوان وارد عمل شوند.

کارآگاهان با توجه به کم سن و سال بودن دزدان در تجسس های فنی و پلیسی توانستند روز 25 بهمن ماه دو جوان موتورسوار را که «مهران» و «علی اکبر» 18 ساله هستند، دستگیر کنند.

«علی اکبر» و «مهران» در بازجویی های پلیسی خود را بی گناه دانستند اما وقتی به تناقض گویی ها پرداختند لب به اعتراف گشوده و پسری به نام «سجاد» را به عنوان رئیس باند لو دادند.

حمله زورگیران به زن تنها +عکس

همین کافی بود تا مأموران در اقدامی غافلگیرانه «سجاد» را دستگیر کردند و رئیس باند که راهی جز اعتراف نداشت، گفت «مجید» عامل اصلی این سرقت هاست.

کارآگاهان خیلی زود به سراغ «مجید» رفتند و پی بردند وی با اطلاع از دستگیری همدستانش فراری شده است.

در حا لی که تجسس ها برای دستگیری عضو فراری این باند ادامه دارد، «سجاد» در اعتراف هایش گفت: یک روز «مجید» که از بچه محل هایمان است به سراغمان آمد و پیشنهاد سرقت از زن بقالی را داد و ما نیز پذیرفتیم.

وی افزود: همراه «مجید» وارد مغازه شدیم و به بهانه خرید یک بسته آدامس، طلاهای زن تنها درمغازه را دیدیم و بیرون رفتیم و پس از طرح ریزی سرقت به بقالی برگشتیم.«مجید» به سمت زن فروشنده رفت و چاقویش را زیر گلویش گذاشت و من با قیچی ای که «مجید» در اختیارم قرار داده بود اقدام به بریدن النگو ها کرده و خیلی زود از مغازه خارج شدیم و سوار بر موتور پا به فرار گذاشتیم.

وی افزود: چهار النگو را بین هم تقسیم کردیم و آنها را به جوان 17 ساله ای که «مرتضی» نام دارد فروختیم و در ازای هر النگو 200 هزار تومان گرفتیم. با اعتراف های زورگیران جوان، «مرتضی» نیز دستگیر شد و پذیرفت النگوهای طلا را زیر قیمت بازار خریده است.

گفت وگو با موتورسواران

«علی اکبر» که 18 سال دارد با چهره ای نگران و با صدایی آرام، از پشیمانی و اشتباهش می گوید و به دنبال راه حلی برای آزادی اش است.

شغل؟

در یک خیاطی کار می کنم و ماهی 500 هزار تومان حقوق می گیرم.

چرا دزدی؟

اشتباه کردم.

فکر می کردی دستگیر شوی؟

نه، چون نخستین بار بود که دست به این کار می زدم.

چه نقشی در سرقت داشتی؟

سوار بر یکی از موتورها منتظر بودم تا همدستانم بیایند تا فرار کنیم.

«مهران» یکی دیگر از زورگیرها فقط گریه می کند.

بی گناهی؟

فقط سوار بر موتور، دوستانم را فراری دادم.

سابقه داری؟

یک بار به خاطر دعوا و درگیری به زندان افتادم.

شغل؟

بنایی می کردم.

چرا دزدی؟

پیشنهاد دادند و قبول کردم.

با همدستانت کجا آشنا شدی؟

بچه محل هستیم و از قدیم با هم رفاقت داشتیم.

چقدر پول به جیب زدی؟

200 هزار تومان.

پس گناهکاری نه بی گناه؟

اشتباه کردم و پشیمانم.

بنابر این گزارش، تجسس ها برای دستگیری «مجید» از سوی پلیس ادامه دارد و بازپرس خرازانی با تقاضای انتشار عکس زورگیران جوان خواست کسانی که گرفتار اعضای این باند شده اند به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شرق تهران یا شعبه سوم بازپرسی دادسرای ورامین مراجعه کنند.

گردآوری: گروه حوادث مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. اون هم مفسد اقتصادی و باید اعدام بشه
    کاش همه دزدها به سزای عملشون برسن

  2. برادر اینجا قانون اسلام فقط در سنگسار کردن زنان بدبخت هرزه انجام میشود و دیگر هیچ

  3. kashki in enerzhi ke vase gereftane dozde 4ta alangoo gozashtido,vase dozdaye 3hezarmiliardi mizashtid………….

  4. خدالعنت کندکسانی راکه نمیگذارند احکام اسلام اجراشود که این همه دزدی زیاد شده اگرانگشتان دزد راطبق دستور اسلام قطع کنند دیگر کسی دزدی نمیکند قانون ما …………….. یک نفرمیرود زندان یک گروه تشکیل میدهد ومی آیندبیرون سرقت های بزرگتر انجام میدهند ……….. افتخارکند

  5. منم موندم چرا تو جامعه اسلامی ما قاون خدا رو زیر پا گذاشتن؟ اگه همیشه اونی که خدا میگفت بود الان وضع جامعه اینجور نبود الان همه چی بر وفق مراد بود اگه……

  6. اون موقعی که خدا گفته بود دست دزدارو باید قطع کرد از این شرایطو موقعیت ها با خبر بود چقدر دزدی

  7. زبان دیگر عاجز است نمیتوانم جمله ای مناسب بنویسم یعنی چه باید گفت؟

  8. کثافتای دزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.