خانه » دنیای مد » طرح های کریستوفر رابرن، برای بهار و تابستان 2013

طرح های کریستوفر رابرن، برای بهار و تابستان 2013

«کریستوفر رابرن» Christopher Raeburn مجموعه ای تاثیر گذار و چشمگیر برای بهار و تابستان 2013 ارائه می دهد. با کت هایی ظاهرا سنگین اما واقعا سبک و کم وزن. این مجموعه در صنعت مد حرف های زیادی برای گفتن دارد و مجموعه ای متفاوت را به دنیای پوشاک ارائه داده است. برای توضیحات بیشتر درباره این مجموعه وارد شدن به جزئیات طراحی الزامی است. لباس ها و متریال های استفاده شده در آن بسیار خالص است و قطعا یکی از جذاب ترین گرایش های مد بهار و تابستان سال بعد خواهد شد.

تلاش این مجموعه بیشتر در زمینه جذب عموم مردان بوده و مجموعه ای بسیار شیک و با سلیقه ای است. کریستوفر رابرن همچنین از ایده های کاربردی در چهارچوب جهانی در طراحی لباس ها استفاده کرده است. او اساس طراحی هایش را رگال های فروشگاه های معمولی قرار داده و سپس با جزئیات زیبایش آن ها را مزین کرده است. جین های آبی تیره با سنگ شورهای عالی در ضدیت با ژاکت های زیپ دار کلاسیک، ظاهری زیبا به فرد می بخشد و تؤام با ظاهری بریتانیایی ، تیپ جوان پسندانه ای هم دارند. ظاهر تی شرت های پولو با طراحی کریستوفر رابرن اسپرت تر شده و در تعامل با شرت ها و پاپوش های غیر رسمی بسیار جذاب خواهند شد.

توجه منتقدین در این مجموعه بیشتر به بارانی های براق نقره ای جلب شد و آن ها بیشتر متمرکز جزئیات مرکز لباس و لبه های کار، شد و اعلام کردند که پارچه، برش و تزیینات در ترکیب با رنگ نارنجی ظاهری شاداب به مجموعه کل لباس می بخشد.

وقتی به طبیعت زیبای طراحی های رابرن توجه می کنیم، خیلی ساده می توان دریافت که دلیل پیشرفت روز به روز بقیه طراحان آماتور جهان چیست؟ کارهای او آنقدر قوی و فکر شده است که دیگر طراحان را ترغیب به ترقی می کند. کریستوفر رابرن با وجود مجموعه های بی نقصش هنوز دست از کار نمی کشد.

 

طرح های کریستوفر رابرن، برای بهار و تابستان 2013
 
طرح های کریستوفر رابرن، برای بهار و تابستان 2013

طرح های کریستوفر رابرن، برای بهار و تابستان 2013

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *