خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » واکنش رضا صادقی به ممنوع التصویر شدنش +عکس

واکنش رضا صادقی به ممنوع التصویر شدنش +عکس

رضا صادقی خواننده محبوب ایرانی واکنش جالبی را نسبت به انتشار خبر ممنوع التصویر شدنش از خود بروز داده و در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیس بوک پستی را مربوط به همین اتفاق به اشتراک گذاشته و توجه همگان را به خود جلب کرده است.

رضا صادقی در مصاحبه اش گفت: “من هم این خبر را از شما مي شنوم و دلیلش را نمی دانم.” وی با توضیح اینکه از این خبر زیاد شوکه و ناراحت نیست با آرامش افزود: “رسانه تصویری و صدا و سیما باید رسانه ای مردمی باشد. وقتی یک نفر ممنوع التصویر مي شود یعنی یکی از کاراکترهای مردم محسوب نمی شود و این مي شود توهین و از این دست توهین ها زیاد دیدیم.”

وی در خصوص احترام به قشر هنرمند خاطرنشان کرد: در این سرزمین یا باید دچار بیماری شویم یا اینکه در سانحه ای بمیریم تا اینکه اسم استاد را روی ما بگذارند وگرنه در غیر این صورت نه توجه و نه احترامی مي بینیم. چرا باید از این خبر شوکه شوم؟ یک زمانی در این سرزمین موسیقی حرام بود و بعد مکروه شد. الان هم بین مکروه و حرام مانده ایم. اگر هم در ما خوانندگان به جایی رسیده ایم، نعمت جواب سلام هایی است که مردم به ما مي دهند. البته در این میان کسانی هستند که فکر مي کنند از دماغ فیل افتاده اند ولی ما اینطور نیستیم. گاهی دوست داشتم که ای کاش جای نگهبان ساختمان مان بودم و آرامش داشتم. صدا و سیما گاهی به ما لطف داشته و مصاحبه تصویری از ما پخش کرده است.

واکنش رضا صادقی به ممنوع التصویر شدنش +عکس

صادقی ادامه داد: “دوست عزیزی که این بخشنامه را امضا کرده، فکر نکند که کار شق القمری انجام داده است. ما که بازیگر و هنرمند تصویری نیستیم. صدای خودمان را داریم و به مردم هم ما را به واسطه صدای مان مي شناسند.

چند وقت پیش مرا برای یک برنامه تلویزیونی دعوت کردند ولی به خاطر تداخل یک برنامه رادیویی نتوانستم در آنجا حضور پیدا کنم. ولی دست شان درد نکند و من از آنها صمیمانه تشکر مي کنم و خسته نباشید مي گویم. در بین برنامه خوب تلویزیون ما برنامه بد بودیم و ما را حذف کردند! تصویر برای ما یعنی اینکه “من دوستت دارم» یا «من طرفدارت هستم» این یعنی یک دنیا برای من. بقیه اش اصلا مرا شوکه نمی کند.” اشتراک گذاری این خبر در شبکه اجتماعی فیس بوک توانست خود شخص رضا صادقی منجرب طرفداری زیاد از این خبر شده به طوری که این پست وی توانسته است در مدت سه ساعت هفده هزارو چهارصد و بیست و چهار لایک (محبوبیت) را از آن خود کند.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری برنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

 1. پارسی وان جون دوست دارم ….بسیار ممنون که کامنت های زشتو حذف کردی.
  و از اقا کیومرث هم به خاطر اینکه که با منطق و بدون فحاشی و بی احترامی کامنت میزاره ، خدا شکر میکنم.نیازی به عذرخواهی نیست.
  و در پاسخ سوالتان هم: از شما و از همه آدمها +خودم انتظار دارم ،
  به عنوان *الگو* برخورد و رفتاری که امامان معصوم در مقابل فحاشی و امثال این منکرات را داشتند را ، داشته باشیم. به عبارت دیگر اگر بر فرض امام معصومی را فهمیدیم در پاسخ فحاشی را با فحاشی جواب داد همانطور پاسخ دهیم و اگر فهمیدیم که امام معصوم چون حرف حق میزند و نیازی به فحاشی ندارد و امر به معروف و نهی از منکر میکند و اتمام حجت میکند، همین کار را انجام دهیم و کارهای دیگر…. خلاصه حتی اگر به بنده توهین شود اگر حق با بنده باشد، مطمئن باشید نه در پاسخش توهین میکنم و نه به او حمله میکنم. به شرط اینکه حق با طرف باشد، مگرنه منجر به آسیب های جبران ناپذیری میشود. یا حق.

 2. جهت امر به معروف و نهی از منکر:وانتقاد:
  برای هر 3 نفرتون متاسفم( کیومرث و aramesh beheshti و پارسی وان):بنده نمیدانم اختلاف و جریان چیه… و نباید هم بدانم زیرا:
  امامان معصوم به شدت عمل شما 3 نفر را نهی کردند ، در احادیث بسیار فراوان(در مورد انسان های بددهن و فحاش تحقیق کنید و بعد با کامنت های خود مقایسه کنید صدهزار بار از خود شرمنده میشوید.).
  روسو نویسنده *اروپایی* میگه: فحاشی دلیل کسی است که *حق* ندارد.
  یک انتقاد هم به پارسی وان: شما هم با دلایل منکراتی بالا از شما خواهش دارم هر جایی که نوشته ها به فحاشی و از حالت بیان خارج شد و اینکه با ترویج چنین فسادی شریک گناه نشوید و ارزش سایت خود را برای خوانندگان بد جلوه ندهید، لطفا با کمال ادب و احترام از سایت جذابتون ، مانع درج چنین فحاشی هایی شوید.
  و فراموش نکنید که اینجا محل ارسال نظر است نه دعواهای بی ادبان ، و دشمن هم در کمین است تا هر لحظه از فرصت سوءاستفاده کند و شما را هم ممکن است از راه های نفوذ به سایت شما در خطر بیاندازد.باتشکر– یا حق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.