خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 20 اسفند 1392

فال روز سه شنبه 20 اسفند 1392

فروردین:

امر.ز لحظه ی کلیدی برای شما این است که از دوگانگی به قطعیت کامل برسید. هنوز هم شرایط به اندازه ای که امید دارید واضح نیست. تنها یک قدم از وارد شدن به یک زندگی جدید دور هستید، ولی احساساتتان شما را عقب نگه می دارند.

اردیبهشت:

تغییرات برای شما بیشتر مثبت هستند- از هیچ چیز نترسید. با خودتان، ترجیحات کنونی، روابط و استایلتان روراست باشید. یک توصیه به خانم ها این است که اگر می خواهید احساس آسایش داشته باشید، الان وقت ان نیست که همه چیز را عمیقا تغییر دهید.

خرداد:

برنامه هایتان نیاز به یک تغییر دیگر دارند. بااین حال، این بدان معنا نیست که باید موفقیت های کنونی را در نظر نگیرید و به رویایتان که نزدیک است به واقعیت تبدیل شود خیانت کنید. به جای ان کمی تاکتیک هایتان را تغییر دهید. هم مردم و هم شرایط به این نیاز دارند.

تیر:

امروز هیجانات شما متعادل و هماهنگ هستند. شاید دنبال روابط خارجی موفقیت امیز، خوش شانسی در خلاقیت، مسافرت و عشق هستید. تردیدهای جزیی می تواند امور رمانتیکتان را جذاب تر هم کند.

مرداد:

هیجانات مثبت می تواند زندگی شما را هیجان انگیزتر و متنوع تر کند. درعوض احساسات منفی، ممکن است شما را به سمت باتلاق پشیمانی های دایم بکشاند. انتخاب با شماست. به چیزی که ممکن است رخ بدهد فکر کنید و نه به چیزهایی که قبلا رخ می داد.

شهریور:

می توانید پیش بروید و احساساتتان را بیرون بریزید. باید بین جنبه های هیجانی و جنبه های عملی همه چیز مرزی را مشخص کنید. شاید وقت ان رسیده که استراتژی حرفه ایتان را تغییر دهید. مثلا از مشارکت فعال و رقابت دور شوید.

مهر:

کار شدید روزانه مربوط به گذشته شما می شد. ولی خلی هم به خودتان راحتی ندهید. احتمالا وقت زیادی را صرف تمام کردن کاغذ بازی ها و حل کردن عدم قطعیت ها در روابطتان کرده اید. بعضی ها که عاشق کارشان هستند و با همکاران خیلی کنار می آیند در خداحافظی با انها خیلی ناراحت خواهند شد.

آبان:

امروز خودکنترلی حیرت انگیزی دارید، ولی بنظر می رسد که کنترل بعضی شرایط را از دست می دهید. الان باید شما حرکات تاکتیکی خود را تنظیم کنید و آماده مواجهه با تغییرات ناگهانی بدون تغییر دادن استراتزی کلی خود باشید.

آذر:

یک روز دیگر برای اسارت هیجانی انتظارتان را می کشد. قادر نخواهید بود تا از تمام تردیدها و بی تفاهمی ها بطور کامل خلاص شوید. فضای خانه شاید هنوز هم نامطمئن بماند، ولی نشانه هایی از بهبودی و قطعیت در ان دیده می شود.

دی:

چیزی که درمورد سلامتیتان باید از ان آگاه باشید ارامش درونی و بیرونی است. انرژیتان را ذخیره کنید، و آن را بی مهابا به هدر ندهید. هیچ چیز جدیدی را آغاز نکنید و اگر ممکن بود عجله هم نداشته باشید. توصیه نمی شود که برنامه های بلندپروازانه داشته باشید و تعهدات بلندمدت درنظر بگیرید.

بهمن:

امروز باید سیاست های مادی و کاریتان را مرور کنید. احتمالا انرژی که تا به حال برای گذران زندگی خرج می کردید غیرضروری بوده است. این مساله به ویژه برای کسانی صدق می کند که تاالان تجربه کافی بدست اورده اند و الان می توانند کارشان را با چشمان بسته هم انجام دهند.

اسفند:

آرامش در هر طرفی برای شما قرار گرفته است. البته این بدین معنی نیست که هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد. دیگر عصبی و نگران خواهید بود و سعی می کنید که خودتان را به دیگران اثبات کنید. مدت ها از ان زمانی که از هر موقعیتی استفاده می کردید تا برای اعتقاداتتان تا سرحد مرگ بجنگید گذشته است.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.