خانه » اخبار روز » قتل مادر و دختر توسط شوهر صیغه ای

قتل مادر و دختر توسط شوهر صیغه ای

مردی که همسر صیغه ای خود و دختر او را به قتل رسانده و به آتش کشیده بود پای میز محاکمه رفت و جزییات قتل را توضیح داد.

نماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد در توضیح کیفرخواست گفت: ماموران پلیس 27فروردین ماه در جریان قتل زنی به نام ریحان و دختر کوچکش به نام پریسا قرار گرفتند.

آنها با گزارشی که همسایه ها از آتش سوزی خانه این زن داده بودند در جریان قتل آنها قرار گرفتند. وقتی پلیس اجساد را به پزشکی قانونی انتقال داد و تحقیقات خود را آغاز کرد متوجه شد ریحان و پریسا هر دو بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن به قتل رسیده اند و سپس خانه به آتش کشیده شده است.

ماموران با ردیابی هایی که از طریق تلفن همراه ریحان انجام گرفت موفق به شناسایی سیروس – شوهر صیغه ای ریحان- شدند. این مرد جزییات قتل را توضیح داد و اتهامش را قبول کرد. اکنون با توجه به مدارک موجود در پرونده درخواست صدور حکم قانونی را دارم. در ادامه والدین ریحان و پدر پریسا به عنوان ولی دم در جایگاه حاضر شدند و درخواست صدور حکم قصاص کردند.

خواهر ریحان که در جریان زندگی او بود خطاب به قضات گفت: من و خواهرم خیلی با هم صمیمی بودیم و او رازهای زندگی اش را به من می گفت. وقتی با سیروس به صورت موقت ازدواج کرد او را دوست داشت بعد از مدتی گفت سیروس به او پیشنهاد داده به صورت دایم با هم عقد کنند اما چون متوجه شد او مرد مسوولیت پذیری نیست نمی خواهد با او ازدواج کند و مدت صیغه که تمام شد او را ترک خواهد کرد. خواهرم آرایشگر بود و درآمد داشت. سیروس کار نمی کرد و خواهرم خرجی او را می داد. سیروس شش سال از خواهر من کوچک تر بود و هرچند مدعی بود او را دوست دارد اما خیلی اذیتش می کرد.

در ادامه به دستور قاضی عزیزمحمدی – رییس دادگاه-متهم در جایگاه حاضر شد. او اتهام را قبول کرد و گفت: مدتی بود که به رابطه ریحان با افراد دیگر شک کرده بودم و وقتی به او پیشنهاد ازدواج دایم دادم قبول نکرد و گفت می خواهد از من جدا شود. در این مدت خیلی با هم بحث می کردیم یک روز وقتی در خانه نبود به منزلش رفتم و وسایلش را گشتم. کیفی را پیدا کردم که چند سیم کارت داخل آن بود. یکی از سیم کارت ها را داخل گوشی انداختم و متوجه شدم او پیامک های خاصی برای شخصی فرستاده است.

متهم گفت: متن این پیامک ها نشان می داد گیرنده پیامک ها، مرد است. خیلی عصبانی شدم و وقتی ریحان به خانه آمد سر این موضوع با هم بحث کردیم. دخترش پریسا به مدرسه رفت و بحث بین من و ریحان بالا گرفت. من در اوج عصبانیت با او درگیر شدم و با فشاردادن گلویش او را خفه کردم.

بعد ریحان را گوشه خانه خواباندم و پتو رویش کشیدم تا وقتی پریسا می آید متوجه نشود. چند ساعت بعد پریسا آمد. او مادرش را خواست گفتم مادرت خوابیده و بهتر است مزاحمش نشوی بچه متوجه شده بود اتفاقی افتاده است. خواست به سمت مادرش برود. من بغلش کردم و دستانم را روی گلویش گذاشتم و فشار دادم تا فوت شد بعد پتویی را که روی اجساد انداخته بودم آتش زدم و فرار کردم.

سیروس گفت: ریحان با مرد دیگری رابطه برقرار کرده بود و بی دلیل بیکاری من را بهانه می کرد. من کارگاهی داشتم که اگر در آنجا کار می کردم درآمد زیادی به دست می آوردم ولی دوست نداشتم کار کنم.

اگر تنبلی نمی کردم ریحان هم من را رها نمی کرد. در این هنگام قاضی عزیزمحمدی به متهم گفت: ادعایی که در مورد کیف داشتی صحت ندارد چراکه ماموران هیچ ردی از آن کیف و سیم کارتی که مدعی هستی پیدا نکردند و هیچ ارتباطی که نشان بدهد ریحان با افراد دیگری هم رابطه داشته به دست نیامده است بنابراین دلیلی برای این ادعایت وجود ندارد و به نظر می رسد چون ریحان قصد داشت از تو جدا شود، او را به قتل رساندی.

متهم یک بار دیگر ادعایش را تکرار کرد و گفت: آن سیم کارت وجود داشت و من حالا نمی دانم چه شده است. در پایان هیات قضات وارد شور شدند و متهم را با توجه به دو قتلی که انجام داده بود به دوبار قصاص و به خاطر به آتش کشیدن خانه و جنایت بر میت به حبس و دیه محکوم کردند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه شرق

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. جالب اینه ک بعضی از مردای بی شعور دلیل خیلی از کاراشونو خیانت و حجاب میگن تا غلطای خودشونو بپوشونن تا بگن خیلی مرد هستن هه اون دنیا چی؟اونجا هم ب خودتو خدات میتونی دروغ بگی؟

  2. طفلی دختره اون چه گناهی داشته کاش پیش باباش بود

  3. از وقتی اومد پارسی وان بیشتر دارم میفهمم دنیا چه جوره هر روز اگه توش قتلی اتفاق نیفته انگاری روزش ;شب نمیشه خدا لعنت کنه این ادمایی که بنیان یه خانواده رو بهم میریزن

  4. رواني خب تورو نخواسته چرا بزور متوصل شدي ؛انقد بدم مياد از اين ادمايي ك خودشونو ميچسبونن اين ديگه نوبرشو اورده زده كشته اش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.