خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 24 اسفند 1392

فال روز شنبه 24 اسفند 1392

فروردین:

مهم نیست چه کاری می کنید، باید از نظر مالی خیلی مراقب باشید. امروز هر چیز مرتبط با تعهدات مالی بلند مدت مثل مالیات، بدهی، بیمه، شراکت در مالکیت و غیره اهمیت ویژه ای پیدا می کند. در این حیطه ها کنترل مناسبی داشته باشید.

اردیبهشت:

امروز خودتان را در میان فعالیت خلاقانه ای خواهید یافت. امروز روز هیاهو و توجه به جزییات نیست. به جای آن روی چیزی که واقعا مهم است تمرکز کنید، مثلا تعهدات شراکتی یا همکاری با یک سازمان بزرگ!

خرداد:

اتمسفر امروز شما را مستعد ثبات و جدیت می کند. امروز می تواند پر از پس زمینه ی مکالمه ای برای شما باشد که نمی توانید در برابر ان مقاومت کنید، واین می تواند چاشنی زندگی شما باشد. وقت خوبی برای بحث درباره مسایل برنامه ریزی و اقتصادی است.

تیر:

امروز نیرومحرکه برای فعالیت شما چیزهای عملی است. نیاز به درگیر شدن در امور مادی می تواند باعث شود شما به کارهای مستقل نه بگویید، یک قرار را کنسل کنید یا محبت کمتری به فرزندان بکنید. خوشبختانه امروز شرایط کلی برای شما مطلوب است.

مرداد:

وقت ان رسیده که روی برنامه های حرفه ای تمرکز کنید. وقتی را صرف اصلاح برنامه ها، فرمول بندی، بحث و تشخیص دهی کنید. منظم، خونسرد و عملگرا باشید. تنها در این صورت تایید مدیریت را بدست می آورید و کسب و کار خود را رونق می بخشید.

شهریور:

امروز در فضاهای اجتماعی و مالی برای شما مفید و پرسود خواهد بود. با داشتن توانایی برای حفظ ارتباط با مردم مختلف و تعامل با حزب ها و سازمان های مخالف می توانید نفع بیشتری را نصیب خود کنید.

مهر:

کسی که پول را می دهد تعیین می کند چه کاری باید انجام شود. این قضیه امروز برای شما صادق نیست! شاید پول را بدهید، ولی این شما نیستید که تعیین کننده هستید. در امور مالی به سختی تابع قوانین باشید. هنگام معامله با بنگاه، مالیات و ارث و میراث به شدت صادق و موشکاف باشید.

آبان:

امروز عادت های دیگران برایتان به نظر فقط علاقه دمدمی می آید. به تنهایی قضاوت نکنید. همه مثل شما تند و تلخ نیستند. با قواعد و اصول خود روراست بمانید. هم چنین در روابطی که برایتان اهمیت دارند خیلی مرزها را تنگ نکنید.

آذر:

امروز مجبور خواهید بود که از سرعت خود کم کنید. کسی که کار نمیکند چیزی هم به دست نمی اورد، هنوز هیچ کس این حقیقت را از یاد نبرده است. تنها کاری را انجام دهید که از شما خواسته می شود و انرا هم کامل، بطور مناسب و با دقت انجام دهید. درامد و کیفیت کلی زندگی شما مشتقیما به آن بستگی خواهد داشت.

دی:

توانایی بالقوه شما بسیار عظیم است. فقط باید خردمندانه از آ ن استفاده کنید. اهمیت زیادی دارد که مراقب امور مهم و روابط باارزش باشید. شاید تلاشتان برای استراحت کردن تبدیل به کار شود، ولی خود کار هم می تواند با امکان ایجاد خلاقیت عملی شما را به هیجان اورد.

بهمن:

امروز امور کاری و شرایط زندگی شخصی به توجه نیاز دارند. شاید احساس کنید بین کار و خانواده، حرفه و محل اقامت گیر کرده اید. افرادی که به سمت کار گرایش دارند، با دلمشغولی شدید به کار در خطر قربانی کردن روابط گرم با نزدیکان هستند.

اسفند:

امروز ویژگی هایی نظیر نظم ودقت، جدیت، بینش و مسئولیت برای شما اهمیت پیدا می کنند. باین حال اگر کارتان چیزی نیست که می خواهید، هیچ کس نمی خواهد آنرا برای شما سخت کند و بر شما سخت بگیرد. برای رسیدن به هدف، روی برنامه ای کار کنید که براساس این طراحی شده که چقدر به طور شخصی وضعیت را می بینید.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.