خانه » اخبار روز » احتمال دستگیری های جدید در پرونده زنجانی

احتمال دستگیری های جدید در پرونده زنجانی

کانال جدیدی از تخلفات عدیده بابک زنجانی و جمع دیگری به تازگی کشف شده است که این تخلفات نیز در حوزه اقتصادی و مجزا از داستان رانت خواری و بدهی به شرکت نفت است.

پرونده بابک زنجانی هرروز ابعاد تازه تری به خود می گیرد. از جمله آنکه حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در ابتدای ماه جاری گفت که بدهی بابک زنجانی همه اش پول نفت نیست و در دولت پیشین به او پول نقد هم داده اند که برود و بدهی های ایران را در جاهای مختلف پرداخت کند.

در این بین ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هر دو شنبه تشکیل جلسه می دهد و بدیهی است که در جلسات ماه های اخیر همیشه پرونده بابک زنجانی پای ثابت بخشی از محورهای جلسات بوده است.کما این که یوسفیان ملا از کشف کانال تخلفات جدید بابک زنجانی و عده ای دیگر در جلسه روز گذشته این ستاد خبر می دهد.

عزت الله یوسفیان ملا، عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: روز گذشته در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی موارد و فضای جدیدی بر علیه بابک زنجانی گزارش شده است که باید مورد مطالعه قرار گیرد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب گفت: کانال جدیدی از تخلفات عدیده بابک زنجانی و جمع دیگری به تازگی باز و کشف شد که این تخلفات نیز در حوزه اقتصادی است و توضیحات در خصوص تخلفات جدید مجزا از داستان رانت خواری و بدهی شرکت نفت است و به تازگی کشف شده که اطلاعات آن در اسرع وقت ارائه خواهد شد.

جرم بابک زنجانی فقط بدهی به وزارت نفت نیست

یوسفیان ملا گفت: در خصوص تا زمانی که قوه قضاییه تا ریال آخر پول بیت المال را که بابک زنجانی آن را به یغما برده است، باز پس نگیرد او آزاد نخواهد شد و هیچ دلیلی ندارد که وی آزاد شود.

او با تاکید بر این که پرونده بابک زنجانی پیچیده تر از آن است که بتوان آن را فقط در بدهی اش به وزارت نفت خلاصه کرد گفت: جرم بابک زنجانی فقط بدهی به وزارت نفت نیست و زنجانی صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد کرده است.

یوسفیان ملا با بیان این که ابعاد پرونده بابک زنجانی وسیع تر از بدهی به وزارت نفت است، گفت: بررسی های مباحث تازه کشف شده که به پایان برسد بدون شک افراد زیادی در رابطه با این پرونده دستگیر خواهند شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: از مجموع بدهی های این میلیاردر جوان تنها حدود ۵ درصد مربوط به فروش نفت است و مابقی، پول های نقدی است که به وی برای پرداخت بدهی های ایران در خارج از کشور و یا بعضی از کارها داده شده است.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خانه ملت


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.