خانه » اخبار روز » تجاوز چند افغانی به یک زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش

تجاوز چند افغانی به یک زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش

به فاصله کمی ، زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زن جوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد.

به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی که به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند …

شروع یک ماجرای تلخ

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

● تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

● ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

● اعتراف به چندین جرم مشابه

با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

● تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: قانون آنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. حالا بیائید اصفهان محمود آبادش قبل از ورودی به شهر تمام کارخانه های سنگبری ها مال خمینی شهری هاست تمامشون هم کارگرانشونا افغانی میگیرند برا اینکه بیمه ندهند و جوانهای خودمون باید بیکار باشند و از طرفی هم افغانها تو کشورمون …../ باید اول یقه تمام کارخانه دارانی را بگیریم که کارگر افغانی استخدام میکنند اونها هستند که باعث این نا امنینی میشند / بی…. برای فرار از زیر بیمه باید مردم ناموسشون فدای ……

 2. حالت خوش نیست

 3. تو دانشگاه ما اینقد که استادامون هوای افغانیا رو دارن و دایه مهربون تره مادرن براشون به دانشجوی ایرانیشون بها نمیدن..
  آی مسءولین دست رو دست نزارین آخر به زنو بچه خودتون هم تعرض میکنن بعد از خواب میپرینا!!!

 4. شما که اسم حضرت فاطمه زهرا را می اوری این درست است در باره افغانیها این طور قضاوت کنی در هر جامعه ای هر نوع انسانی پیدا میشه مگر بین خود ایرانیها خلاف کارو ادم کش و دزد و قاچاقچی وجود نداره به خاطر چند تا افغانی نباید ملیت یک کشور را زیر سوال برد خیلی ها انها شیعه هستند که پی رو اهل بیت ع هستند

 5. کی میگه که در آذربایجان افغانی نیست بلکه در اردبیل هم افغانی هست

 6. ما هم تو همدان افغانی نداریم
  البته جرات ندارن بیان این طرفا

 7. فدات شم عزیزم

 8. عزیزان من ما نیشابوری (نزدیک مرز افغان)هستیم و اینجا افغانی ها از خود ایرانی ها بیشترن و فک میکنن مملکت خودشونه و هر غلطی که میخان می کنن

 9. بی ناموس ها برا خودشون شهر درست کردن مگه اونا میشه از ایران انداختشون بیرون مثل موشای فاضلابن همه جا هستن

 10. بیایید جنبشی راه بیندازیم و کاری کنیم که آرامش و آسایش رو از این افغانی های سگ صفت نجس بگیریم هرجایی که دیدمشون نابودشون کنیم باید کاری کنیم که لحظه ای احساس آرامش نداشته باشند بالاخره باید خودمون به داد خودمون برسیم.

 11. تکنیکال بختیاری

  دلیل اینکه افاغنه عقب افتاده به دور از تمدن رو ، مسئولین دلسوز و پر سوز و متعهد کشورمون اجازه اقامت در ایران رو دادند بخاطر اینه که هر ساله از طرف اتحادیه اروپا جهت حمایت از افاغنه ساکن ایران کمک مالی میشه و مطمئن باشین اگه کمکی نمی شد کاسه کوزهشون رو جمع میکردن
  ….

 12. پيام من کو؟!o_O

 13. هنوز فرصتی پیدا نکرده اند که کاری کنن اگه مجال پیدا کنند اونوقت میفهمی.

 14. بالاخره یکی باید قضایای مربوط به مهاجرا مخصوصا افغانی هارو سرو سامون بده یا نه؟ پس کوشن این مسولان امر

 15. از افغاني ها متنفرم تا کي بايد تو مملکت ما جولون بدن؟کم جنايت کردن؟ با خوندن اين خبر گريه کردم واقعا فاجعه س .آدم تا چه حد ميتونه پست باشه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.