خانه » دنیای مد » مدل کیف های راحت زنانه

مدل کیف های راحت زنانه

طراحان کیف دنیای بی پایانی دارند؛ دنیایی که تا دل شان بخواهد می توانند طرح بزنند و کیف های زیبا خلق کنند. در میان مدل های متنوع و دنیای جذاب طراحان کیف به شما پیشنهاد می کنیم این مدل کیف های دوشی را امتحان کنید.

راحتی و کاربرد فراوان این مدل کیف ها شما را مشتری دائمی این کیف ها می کند.

ساده ترین و کلاسیک ترین مدل کیف دوشی که بیش از همه در سفرها به درد شما می خورد. با استفاده از این کیف، هم وسایل ضروری خود را حمل می کنید و هم سبکی دلپذیری را احساس خواهید کرد. رنگ کلاسیک این کیف هم از دیگر ویژگی های آن است که ست کردن را برای شما آسان می کند.

مدل کیف های راحت زنانه

اگرترجیح می دهید، کیفی متفاوت و خاص داشته باشید، از میان این مدل های طرح دار و نقشدار استفاده کنید. در این مدل از ترکیب رنگ های سرمه ای، طلایی و سفید استفاده شده که دست و پای شما را برای ست کردن باز می گذارد.

مدل کیف های راحت زنانه

اگر در میان این کیف های دوشی دنبال کیفی هستید تا در دورهمی های دوستانه، کافه نشینی های عصرگاهی و سایر برنامه های خود استفاده کنید، این مدل مستطیلی را به شما پیشنهاد می کنیم. این مدل فرم رسمی تری دارد ودست شما را برای استفاده در موقعیت های مختلف از عادی تا نیمه رسمی باز می گذارد.

مدل کیف های راحت زنانه

این هم یک مدل کاملا خاص برای خانم هایی با سلیقه خاص. این کیف را در تمام مهمانی ها از نیمه رسمی تا کاملا رسمی می توانيد استفاده کنید و بدرخشید.

مدل کیف های راحت زنانه

این هم یک مدل کاملا فانتزی برای خانم هایی که به این مدل کیف ها علاقه دارند. پارچه ای بودن این کیف، کاربرد آن را کمی محدود می کند مثلا در روزهای بارانی باید قید استفاده از این کیف را بزنید اما در دورهمی ها یا برنامه های تفریحی مختلف با این کیف توجه همه را جلب می کنید.

مدل کیف های راحت زنانه

اگر می خواهید یک نمونه از این کیف ها بخرید که با ست های مختلف قابل استفاده باشند، این نمونه رنگی را به شما پیشنهاد می کنیم چون رنگ های عمومی ای دارند که با ست های مختلف قابل استفاده است.

مدل کیف های راحت زنانه

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.