خانه » اخبار روز » اجیر کردن آدمکش برای قتل همسر معتاد

اجیر کردن آدمکش برای قتل همسر معتاد

زن جوان که برای قتل همسر معتادش دو آدمکش اجیر کرده بود در جریان تحقیقات کاراگاهان پلیس آگاهی لب به اعتراف گشود. 11 بهمن ماه امسال کشف جسد مردی در یکی از خیابان های زاهدان به ماموران پلیس آگاهی اطلاع داده شد.

در ادامه نیمی از کاراگاهان با حضور در محل کشف جسد متوجه شدند مقتول مرد جوانی است که براثر اصابت گلوله به سر و صورتش به قتل رسیده است.

در ادامه جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و ماموران با بررسی پرونده افراد زندانی هویت مقتول به نام محمد را شناسایی کردند.

همسر «محمد» وقتی متوجه قتل شوهرش شد شروع به گریه و زاری کرد و مدعی شد روز حادثه همسرش برای انجام کاری از خانه خارج و پس از آن ناپدید شده بود.

سرهنگ محسن عطار رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: کارگاهان که به همسر مقتول مشکوک شده بودند تحقیقات خود را بر روی وی متمرکز کردند و در جریان بررسی ها متوجه شدند محمد و همسرش اختلاف شدیدی با یکدیگر داشتند و مقتول همسر خود را مجبور می کرد برایش موادمخدر تهیه کند.

وی افزود: با کشف این سرنخ همسر «محمد» دستگیر و در بازجویی ها به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

اجیر کردن آدمکش برای قتل همسر معتاد

زن جوان درباره انگیزه اش از قتل گفت: رفتارهای همسرم مرا آزار می داد به همین خاطر موضوع را به پسرخاله ام گفتم روز حادثه پسرخاله ام و دوستش «محمد» را به بهانه تهیه مواد مخدر به بیرون از خانه برده و در محلی خلوت با شلیک گلوله او را به قتل رساندند.

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان افزود: پس از اعترافات زن جوان پسرخاله وی دستگیر و در بازجویی ها به ارتکاب قتل اعتراف کرد در حال حاضر نیز تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. این زن دیوونه خو میتونست به راحتی ازش طلاق بگیره شکایت میکرد چه کاریه هم دنیا وهم اخرت خودتو خراب کنی عقل که نباشد جان در عذاب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *