خانه » اخبار روز » راز سرقت مرگبار کیف پر از طلا

راز سرقت مرگبار کیف پر از طلا

سارقان مسلح که در جریان سرقت کیف پر از طلا مرد طلافروش را به قتل رسانده بودند، در دام ماموران گرفتار شدند.

اوایل اسفند امسال تیراندازی در ترمینال مسافربری ایلام به کارآگاهان پلیس آگاهی اطلاع داده شد. در ادامه تیمي از ماموران راهی محل تیراندازی شده و در بررسی های خود دریافتند، سارقان مسلح با قتل مرد جوانی کیف او را سرقت کرده و از محل متواری شده بودند.

یکی از شاهدان ماجرا در جریان تحقیقات گفت: در ترمینال منتظر بودیم که سوار اتوبوس شویم. مقتول یک کیف چرمي دستش بود. ناگهان دو مرد مسلح به سمت مقتول رفته و با تهدید اسلحه از او خواستند کیف را تحویل آنها بدهد.

مرد جوان در برابر آنها مقاومت کرد ، سارقان که با مقاومت او رو به رو شده بودند به مرد جوان شلیک کرده و کیف را سرقت کردند و سوار خودروی پرایدی شده و محل را ترک کردند. تنها کاری که ما توانستیم انجام دهیم، برداشتن شماره پلاک خودروی متهمان بود.کارآگاهان سپس با کمک شاهدان ماجرا به چهره نگاری از سارقان پرداخته و چهره دزدان مسلح در اختیار گشتی های پلیس قرار گرفت.

از سوی دیگر با شناسایی هویت مقتول مشخص شد، او طلافروش بوده و کیف سرقت شده پر از طلا بوده است.

تحقیقات نشان مي داد، سارقان قربانی خود را زیر نظر گرفته و کیف سرقت شده حاوی 4 کیلو طلا بوده است.سرهنگ گوهری، رئیس پلیس آگاهی استان ایلام در این باره به خبرنگار گفتار نیوز گفت: در ادامه تحقیقات با ردیابی پلاک خودروی سارقان ماموران موفق به شناسایی خودرو شده و پس از توقیف خودرو در خیابان دو سرنشین آن را دستگیر کردند.

دو مرد جوان در بازجویی ها منکر جنایت بوده و مدعی هستند که در این سرقت هیچ نقشی نداشته اند.وی افزود: با انجام مواجهه حضوری با شاهدان مشخص شد سرقت از سوی دو متهم انجام شده است که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: گفتار نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *