خانه » اخبار روز » کاترین اشتون به مادر ستار بهشتی چه گفت؟ +عکس

کاترین اشتون به مادر ستار بهشتی چه گفت؟ +عکس

گوهر عشقی مادر ستار بهشتی در گفتگو با دویچه وله دیدار با کاترین اشتون مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا را “عالی” خوانده و می گوید، در این دیدار خانم اشتون با او با رویی باز برخورد کرده است.

مادر ستار بهشتی می گوید در این دیدار به کاترین اشتون گفته که فرزندش تحت فشار زندان کشته شده است. گوهر عشقی درباره دیدار با اشتون مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا اضافه می کند: «به او گفتم من از ایران چیزی نمی خواهم، فقط یک دادگاه علنی می خواهم. خانم اشتون گفتند که این مسئله را به مسئولان ایران خواهند گفت. من کمی احساساتی شدم و ایشان هم گریه کردند و گفتند من هم یک مادر هستم و احساس یک مادر داغدیده را می فهمم.»

کاترین اشتون به مادر ستار بهشتی چه گفت؟ +عکس

کاترین اشتون به مادر ستار بهشتی چه گفت؟ +عکس

کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا پس از این دیدار در بیانیه رسمی خود با اشاره به دیدارش با فعالان زن در تهران نوشت: «کسی نباید از اینکه در سفر من به تهران تمرکز زیادی بر موضوع حقوق بشر بود، تعجب کند. من با فعالین زن در روز بین المللی زن دیدار کرده و درباره وضعیت زنان و نیز برخی از کارهایی که این زنان، از روزنامه نگارها گرفته تا پناهندگان افغان و افرادی که در جامعه مدنی فعالیت می کنند، در آنها دخیل هستند و نیز اهمیت جامعه مدنی، سخن گفتم».

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روز نو

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. هییییییییییی یا مهدی کی میایی که بعضی ها به نام تو چه ها که نمیکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *