خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 2 فروردین 1393

فال روز شنبه 2 فروردین 1393

فروردین:

امروز روز فوق العاده ای است که در صحنه حضور داشته باشید و شخصیت و استیل روشن خود را به رخ بکشید. امروز ممکن است که یک عشق واقعی پیدا کنید. پروژه ای که در نیمه دوم روز شروع می کنید پر از موفقیت، محبوبیت و رشد سریع خواهد بود. البته موانع سر جای خودشان هستند ولی این شما هستید که آنها را درهم می شکنید.

اردیبهشت:

وقت بسیار خوبی است تا خود و یا بعضی جنبه های زندگی را به نحو چشم گیری تغییر دهید. ممکن است به خاطر مصلحت برخی چیزها را رها کرده باشید ولی الان وقت آن است که همه خلاء را پر کنید. از مد روز پیروی کنید اما سلیقه خوب خود را فراموش نکنید.

خرداد:

امروز امکان ایجاد تغییرات در امور عشقی، کسب وکار و خلاقیت به وجود خواد آمد. شما آماده خواهید بود تا هرگونه آزمایشی را در حیطه های مطرح شده به عمل برسانید. به احتمال زیاد موفقیت از آن شما خواهد بود.

تیر:

وقت آن رسیده که اهداف، شراکت کاری، برنامه کاری و محل کار خود را تغییر دهید. برای بسیاری از شما این به طور خودکار باعث تغییر در شرایط کنونی یا برنامه زندگی خواهد شد. البته خیلی آینده نگر نباشید و در لحظه زندگی کنید.

مرداد:

تقریبا همه ی قشنگ ترین رویا هایتان امروز تبدیل به واقعیت خواهند شد. بسیاری به شادی شما حسادت خواهند کرد. به یاد داشته باشید که این فقط یک خوش اقبالی برای یک آغاز حیرت انگیز است. بقیه ی کار به میزان زیادی بستگی به شما دارند. سعی کنید مشکلات احتمالی را پیش بینی و حل و فصل کنید.

شهریور:

امروز تجارب فراموش نشدنی در انتظارتان است. در زندگی شخصی یا کسب و کار احتمال ایجاد یک تغییر ناگهانی وجود دارد. سرنوشت تان شاید کاری کند که مجبور شوید به دنبال محبت بگردید یا در یک بازی گم شوید. وقت مناسبی است تا شیوه ی نگرش خود به زندگی خصوصی خویش را تغییر دهید. همچنین وقت خوبی برای آزمایشات فنی یا خلاقیت است.

مهر:

نباید سعی کنید که با رقیبتان مخالفت کنید. رقیبتان دست بالاست باید این را بپذیرید. بجای جنگیدن با وی به او بپیوندید. در میدان او بازی کنید و با قوانین او همراه شوید. از این کار پشیمان نخواهید شد. امروز شما آزاد و با اعتماد به نفس خواهید بود و در سخت ترین شرایط هم روحیه خوبی خواهید داشت.

آبان:

شما امروز موج سواری در آبهای خروشان را بسیار لذت بخش خواهید یافت، پس سعی نکنید از آن اجتناب نکنید. شاید مجبور باشید که به شریک همیشگی خود کمک کنید یا با هم روی یک پروژه کار کنید.اگر کلا به راحتی عاشق می شوید سعی کنید هیجانات خود را بیشتر کنترل کنید.

آذر:

نیمه دوم روز پر از رخداد در زندگی شخصی، موفقیت های پیش بینی نشده در کسب و کار یا کشفیات هیجان انگیز خواهد بود. شاید در برخورد با یک پروژه، ایده یا یک شخص بسیار گیج شوید. با انگیزه ای که خواهید داشت قادر خواهید بود تا معجزه کنید و چیز های باور نشدنی برایتان ممکن می شود.

دی:

شما و تحولات خیلی با هم جور نیستید. اما امروز آماده اید تا ریسک کنید و همه چیز را در خانواد، ازدواج، عشق یا کار از نو شروع کنید. یک احساس، علاقه یا ایده کاری کل وجودتان را در بر خواهد گزفت.

بهمن:

دقیقه به دقیقه پتانسیل خلاقتان رو به افزاایش است. دراثر یک اتفاق رومانتیک علاقه تان به یک پروژه، بازی یا ورزش دوبرابر می شود. شاید یک دل نه صد دل عاشق مربی، معلم، مدیر یا مشتری خود شوید.

اسفند:

اشتهایتان همرا با تغییری در ترجیحات رشد می کند. امروز نمی توانید از هرچیز روشن، مدروز و پیشرفته دل بکنید و قطعا برایتان اهمیتی ندارد که دستتان را روی چیزهای مدرن بگذارید.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی مجله اینترنتی پارسی وان


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.