خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » 2 بازیکن ایرانی در لیست خوش چهره ترین بازیکنان جهان

2 بازیکن ایرانی در لیست خوش چهره ترین بازیکنان جهان

این نظرسنجی بر روی 40 بازیکن مرد محبوب جهان انجام شد، “متیو اندرسون” (متی جان اندرسون) بازیکن و ستاره تیم ملی آمریکا با بیشترین محبوبیت به عنوان خوش چهره ترین بازیکن والیبال مرد انتخاب شد، اندرسون رای بالایی از مخاطبان این دو نشریه معتبر گرفت.

“زبیگنیو بارتمن” بازیکن و ستاره پشت خط زن تیم ملی لهستان نیز پس از اندرسون در جایگاه دوم قرار گرفت. “ایوان زایتسف” بازیکن پر حاشیه و ستاره تیم ملی ایتالیا نیز در این بین در جایگاه سوم قرار گرفت، بعد از ایوان زایتسف نوبت به “مارتین ریدر” ستاره تیم ملی والیبال ساحلی آمریکا رسید و او جایگاه چهارم را از آن خود کرد. “بارتوش کورک” بهترین نمایشی زن جهان و بازیکن تیم ملی لهستان نیز دیگر لهستانی این لیست بود که در جایگاه پنجم قرار گرفت. “کریستین ساوانی” دیگر بازیکن ایتالیایی لیست چهره ها بود و با اندک اختلاف از کورک عقب ماند تا در جایگاه ششم قرار بگیرد.

“جی پی کالدرون” بازیکن و مدل آمریکایی نیز تنها بازیکن ناشناخته در دنیای والیبال بود که در این لیست جای گرفت و هفتمین فرد محبوب در بین 40 بازیکن بود، کالدرون در دنیای مد به عنوان چهره معتبر مشهور است. “الکساندر آتاناسیویچ” بازیکن جوان تیم ملی صربستان هم در جایگاه هشتم قرار گرفت. “آنتونین روزیر” فرانسوی و “رابرت هورستینک” هلندی و “میشل وینیارسکی” لهستانی با محبوبیت مشابه در رده بعدی قرار گرفتند تا در مجموع 11 بازیکن اول مجموع نظر سنجی های این دو وب مشخص شود.

در دیگر بخش نظرسنجی به بازیکنان قدیمی که دیگر در تیم ملی کشورشان حضور ندارند اشاره شد و اسطوره های سابق تیم ملی برزیل و ایتالیا یعنی “جیبا” و “مسترانجلو” در رده اول ایستادند و در رده بعدی نیز دو ایتالیایی یعنی “میشل لاسکو” و “آلبرتو چیزولا” قرارگرفتند و اسطوره سابق تیم ملی بلغارستان یعنی “ماتی کازیسکی” در جایگاه بعدی از نگاه مخاطبان قرار گرفت. از نکات قابل توجه این رقابت می توان به این موضوع اشاره نمود که “اندرسون” در هر دو وب مقام اول را به دست آورد، محمد موسوی بازیکن تیم ملی ایران نیز در این رقابت حضور داشت و با رای بالایی در والیوود مقام دوازدهم را به دست آورد ولی در مجموع نتوانست در لیست قرار بگیرد و در سایت قرن 21 رای بالایی دریافت ننمود، سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران نیز در این لیست مانند موسوی در والیوود رای بالایی را کسب کرد و حتی از “آتاناسیویچ” پیشی گرفت اما در مجموع دو سایت نتوانست رای بالایی را کسب کند.

دیگر نقطه قابل توجه حضور بازیکنان مطرحی چون “سیمونه پارودی”، “لوکا وتوری”، “متئو مارتینو”، “دیمیتری ایلینخ”، “رودریگو کویرکا”، “فیلیپه لانزا” ، “فاکوندو کونته”، “هرناندز” و چندین بازیکن مطرح دیگر بود که در والیوود رای بالایی را کسب کردند و جایگاه سیزدهم تا بیست و یکم را از آن خود کردند. اما در آن سوی میدان در سایت قرن 21 “اندرسون” و “ایوان زایتسف” در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند. در نظرسنجی این سایت بازیکنان والیبال ساحلی در جایگاه بهتری نسبت به نظرسنجی والیوود قرار گرفتند. “میشل کادزیولا” بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی لهستان در جایگاه چهارم و “کالن آیرونس” والیبالیست ساحلی آمریکا در جایگاه بعدی قرار گرفت و “مایک دیکارلو” بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی کانادا آخرین بازیکن ساحلی این لیست بود. “سپاستین” آرژانتینی بازیکن بعدی نظرسنجی این سایت بود. در این مجموع نظرسنجی از ترکیه و سوئد و آلمان نیز بازیکنانی حضور داشتند و با توجه به اینکه در تیم ملی کشورشان حضور نداشتند در هیچکدام از نظرسنجی ها رای خوبی نگرفتند و در رده های آخر نظرسنجی قرارگرفتند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام جم آنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

بدون دیدگاه

  1. عاااااشششقتونم

  2. من از هر دو تایی شون خیلی خوشم میاد .ایول به سید و سعید که شدن جزو خوش چهره ها
    بزن لایک رو…………

    آخه ایوان زایتسف چه زیبایی داشته که شده جزو خوش چهره ها؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *