خانه » دانستنیهای خانواده » زن جوان تهرانی از نتیجه ازدواج اجباری با مرد ثروتمند می‌گوید

زن جوان تهرانی از نتیجه ازدواج اجباری با مرد ثروتمند می‌گوید

نام و تاهل: سميرا ـ الف، مطلقه

سن: 25 سال

تحصيلات: ديپلم

اتهام و محل دستگيري: سرقت ـ استان تهران

يگان دستگيركننده: پليس پيشگيري

اعتراف مي كنم خودم زندگي ام را خراب كردم. اين را سميرا مي گويد او بزرگ ترين فرزند خانواده اي پنج نفري است و دو خواهرش زندگي سالم و راحتي دارند سميرا نيز تا چند سال قبل شهروندي عادي بود اما حالا سه فقره سابقه كيفري در پرونده اش به ثبت رسيده است او مي گويد: پدرم كارمند ساده است و مادرم خانه دار. من خودم ديپلم دارم شاگرد اول نبودم اما درسم بد هم نبود همه چيز عادي و معمولي بود تا اين كه پسر جواني به خواستگاري ام آمد آن موقع من دلم نمي خواست شوهر كنم اما پدرم مجبورم كرد.

خواستگار، مردي ثروتمند بود و به عقيده پدر سميرا مي توانست او را خوشبخت كند. زن زنداني توضيح مي دهد: خواستگارم بنگاه معاملات ملكي داشت و وضع مالي اش خيلي خوب بود. پدرم آنقدر توي گوشم خواند تا اين كه بالاخره تسليم شدم شوهرم هرچه كه مي خواستم برايم فراهم و حتي مهريه دو هزار سكه اي را هم قبول كرد اما زندگي مشترك ما فقط 25 روز طول كشيد او دست بزن داشت از روز دوم ازدواج مان شروع كرد به كتك زدنم سر هر مشكلي بهانه مي گرفت و مشت و لگد مي زد طوري كه با تن و بدن كبود به خانه پدرم برگشتم و او وقتي وضع را ديد موافقت كرد طلاق بگيرم اما قضيه به اين راحتي نبود و براي جدايي مجبور شدم تمام حق و حقوق خودم از جمله مهريه دو هزار سكه اي را ببخشم.

سميرا مدتي بعد از جدايي با جواني به نام هاشم آشنا شد و مسير زندگي اش به كلي تغيير كرد او مي گويد: با هاشم عقد يك ساله كردم البته موضوع را به پدرم هم گفتم او نمي توانست مخالفت كند چون خودش هم مي دانست در ازدواج قبلي ام مقصر اصلي بود و زندگي ام را خراب كرد من در آن يك سال در خانه پدرم ماندم و بعضي وقت ها هاشم هم به آنجا مي آمد. مدتي بعد از صيغه فهميدم او به مواد مخدر اعتياد دارد هاشم مرا هم معتاد كرد و ما هروقت مي خواستيم كراك بكشيم به خانه هاشم مي رفتيم البته پدرم از اين موضوع خبر نداشت.

پدر سميرا زماني در جريان اعتياد فرزندش قرار گرفت كه او از بازداشتگاهي به خانه تلفن زد. زن زنداني توضيح مي دهد: من را به اتهام حمل موادمخدر گرفته بودند از آن به بعد همه چيز فاش شد من دو ماه را در بهزيستي ماندم تا ترك كنم اما وقتي بيرون آمدم دوباره مصرف را شروع كردم و بعد رابطه ام با خانواده ام به هم خورد البته ديگر هاشم را هم نمي ديدم و هميشه براي تهيه موادمخدر مشكل مالي داشتم و مجبور بودم كارهاي خلاف انجام بدهم.

هر سه سابقه كيفري سميرا مربوط به موادمخدر است اما اين دفعه به اتهام دزدي در بازداشت به سر مي برد او ماجرا را اين طور شرح مي دهد: مي خواستم مواد بخرم اما پولي نداشتم همان طور كه روي نيمكتي در پارك نشسته بودم دختربچه اي را ديدم كه تنهايي بازي مي كرد به طرفش رفتم و داشتم النگوهايش را درمي آوردم كه مادرش سر رسيد و بعد هم پليس خبر كرد و من را دستگير كردند.

سميرا فعلا بلاتكليف است و تحقيقات از او ادامه دارد.خودش مي گويد: مي خواهند بدانند من دزدي هاي ديگري هم دارم يا نه از وقتي بازداشت شده ام كسي سراغم نيامده البته تلفني به پدرم خبر داده ام. سه دفعه قبل كه زندان بودم پدر و مادرم به ملاقاتم آمدند اين دفعه هم مي  آيند شايد تا حالا شرايطش نبوده من واقعا شرمنده آنها هستم مي دانم خودم زندگي ام را خراب كردم به اين اعتراف مي كنم براي همين هم تا حالا دو بار اقدام به خودكشي كرده ام اما هردفعه نجاتم دادند. اين بار بعد از آزادي نه خودكشي مي كنم نه سراغ موادمخدر مي روم ديگر از اين وضع خسته شده ام و مي خواهم سالم و راحت زندگي كنم مي دانم پدر و مادرم هم كمكم مي كنند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.