خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 8 فروردین 1393

فال روز جمعه 8 فروردین 1393

فروردین:

امروز شما به یاد اهمیت همکاری شراکتی و تعهدات دوطرفه خواهید افتاد. همچنین توجهتان به این حقیقت جلب می شود گه حفظ یک محبوبیت خوب برایتان ضروری است. اکنون پایه روابط بلندمدت و بالقوه مفید را اساس ریزی می کنید.

اردیبهشت:

کارهای روزمره لزوما به معنای خستگی نخواهند بود. باید تلاش کنید تا کارروزانه را با تمام معانی دنیا به تعادل درآورید. روی ایجاد ارتباطات مفیئ تمرکز کنید. ستارگان به شما یادآوری می کنند که الان بدنتان نسبت یه استرسی که روابط بوجود آورده اند آسیب پذیر است.

خرداد:

با پیشرفت زندگی شخصیتان بسیار خوشحال و شاد خواهید شد. ولی برایتان تصمیم گیری سخت می شود. دوست دارید برای آینده چندین گزینه داشته باشید که به اندازه هم برایتان جذاب باشند. درنتیجه ممکن است درنهایت به جای لذت بردن از یک رابطه باارزش میان چندین رابطه سردرگم شوید.

تیر:

امروز باید به دنبال آن باشید که برای هدف اصلیتان به مصالحه برسید. حل کردن این مساله را به تعویق نیندازید. شاید باید اهدافتان در ازدواج، زندگی خانوادگی، روابط با شرکا، همکاران و مدیریت را دوباره تعریف کنید.

مرداد:

امروز نیاز به انجام حداقل کارها یا دارید یا حتی لازم نیست هیچ کاری کنید. موقعیت خیلی خوبی خواهد بود تا تمرکز روی نقابتان را کنار بگذارید و به اطراف نگاهی بیندازید. به توهین تکیه نکنید، امروز به آن نیازی نخواهید داشت. بسیاری افراد آماده اند تا خودشان تسلیمتان شوند.

شهریور:

امروز شرایط مالی نمی تواند ثابت باشد. شاید سرایط در حال بهتر شدن است. امروز است که می توانید در نهایت یک منبع درآمد جدید یا رابطه مفید درآمدزا پیدا کنید. برای پرداخت مالیات، بیمه یا جریمه ها بی توجه نباشید.

مهر:

امروز وجهه واقعیتان خود را نشان می دهد. مهم نیست چقدر سخت در تلاشید کس دیگری بشوید، هنوز هم معلوم است که ماسک به چهره دارید. به نیازهای خودتان بی توجه نباشید. نگام الگوبرداری از فردی دیگر، نگذارید که کنترل کامل شما را به دست گیرد. بدون هیچ ترسی از عصبانیت همسرتان سعی کنید با خودتان روراست باشید.

آبان:

می توانید پیش بروید و چرخه اجتماعی خود را محدود کنید، ولی عاقلانه نیست که تمام تعاملات را قطع کنید. باید با آنهایی که شادتان می کنند و قابل اعتمادند در ارتباط بمانید. اگر متاهل هستید، برای همسرتان کار خوبی انجام دهید. مطمئن باشید قدر آن را خواهد دانست.

آذر:

امروز روز خوبی است تا یک پروژه مشترک را ادامه دهید و یا آنرا تکمیل کنید. کار کردن در یک گروه یا در ارتباط با دیگر شرکا برایتان بسیار ثمربخش خواهد بود. وقت خارق العاده ای برای برگزاری جلسات، کنفرانس یا رای گیری است.

دی:

ادب، نجابت و خونسردی شما امروز اهمیت پیدا می کند. در صورت لزوم باید معقول و بی تعصب باشید. سخت گیر نباشید. تصمیمات عادلانه بگیرید و برای اهداف ایده های معقول تعیین کنید. امروز رفاهتان به میزان زیادی به این بستگی خواهد داشت که روابطتان با دیگران چقدر متوازن است.

بهمن:

آینده به شما رو کرده است و مخصوصا افرادی که پایشان را از گلیم خود درازتر نمی کنند، به هر چه که می خواهند می رسند. وقت خوبی است تا روی اموری کار کنید که با سفرهای دور، روابط خارجی و تحصیلات تکمیلی مرتبط هستند.

اسفند:

باید دست هایتان را باز کنید و رخدادهای امروز را به آغوش بکشید. شرایط دیگران را درنظر بگیرید و درصورتامکان بپذیرید. امروز هیچ الگوی رفتاری دیگری برایتان وجود ندارد. روی به دست آوردن توازن در جاهایی که مختل شده است کار کنید. مرزهای قانونی و هنجارهای اجتماعی را رد نکنید.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *