خانه » اخبار روز » حبس خانگی دختر رئیس جمهور ازبکستان: مرا کتک می زنند +تصاویر

حبس خانگی دختر رئیس جمهور ازبکستان: مرا کتک می زنند +تصاویر

به نظر می رسد دختر رئیس جمهور ازبکستان مورد غضب پدر خود قرار گرفته است. گلنار کریموف ۴۱ ساله در نامه ای دستونیس که توسط یک پیک به دست بی بی سی رسیده، از وضعیت خود در ازبکستان شکایت کرده است.

پدر ۷۶ ساله گلنار، اسلام کریموف بیش از ۲۰ سال است که رئیس جمهور ازبکستان است. ناظران بر این باورند که با توجه به سن بالای اسلام کریموف، فضای سیاسی ازبکستان که متأثر از درگیری های قومی است، به زودی شاهد تغییراتی خواهد بود.

گلنار کریموف در نامه خود شرح داده که “در کشورش کتک می خورد و در حبس خانگی است”. او نوشته است: «من تحت فشار روحی بسیار زیادی هستم.» او در ادامه افزوده است که “می توان کبودی های روی دست او را شمرد”.

حبس خانگی دختر رئیس جمهور ازبکستان: مرا کتک می زنند +تصاویر

بی بی سی نامه منسوب به گلنار کریموف را به یک کارشناس دست خط نشان داده است. به گفته این کارشناساس، نامه به احتمال ۷۵ درصد دست نوشته گلنار کریموف است.

گلنار کریموف که یکی از دو دختر رئیس جمهور ازبکستان است، تا مدتها به عنوان جانشین احتمالی پدرش شناخته می شد. او مدتی سفیر ازبکستان در سازمان ملل متحد و مدتی نیز سفیر این کشور در اسپانیا بود.

او به عنوان طراح جواهرات و لباس هم کار می کرد و یک موزیک ویدئو هم با همکاری هنرپیشه فرانسوی، ژرار دوپاردیو منتشر کرد. البته در عرصه بین الملل نام گلنار کریموف بارها نیز در ارتباط با اتهام هایی در زمینه رشوه خواری و دست داشتن در معاملات تجاری فاسد مطرح شده بود.

دارایی این دختر رئیس جمهور ازبکستان بالغ بر صدها میلیون دلار ارزیابی می شود. به گزارش بی بی سی ، او از یک سال پیش مورد خشم پدرش قرار گرفته است. گلنار کریموف از فوریه سال جاری میلادی (بهمن ماه ۹۲) نیز فعالیت اینترنتی نداشته است.

حبس خانگی دختر رئیس جمهور ازبکستان: مرا کتک می زنند +تصاویر

او پیشتر اخباری در مورد حملات خشونت بار به خود و خانواد ه اش را در شبکه های مجازی منتشر کرده بود. او همچنین رئیس سازمان اطلاعات مخفی ازبکستان را متهم کرده بود که زیردستان خود را کتک می زند و مسئول “می گساری و ارتباط جنسی گروهی” در سازمان متبوع خود است.

گلنار کریموف، لولا خواهر کوچکتر خود را متهم کرده است که “بر روی کشتی تفریحی خود با مصرف کوکائین خوشگذرانی می کند” و مدعی شده که مادرش به دنبال ارتباط با قدرت های ماوراء طبیعی است.

ازبکستان که همسایه افغانستان است، از اهمیتی ژئوپولتیک در منطقه برخوردار است. رسانه های این کشور عملاً زیر نظر دفتر ریاست جمهوری فعالیت می کنند. صدها تن از نیروهای منتقد حکومت نیز در زندان به سر می برند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: تیک

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. عکس گلنار + صابون گلنار

  2. والاخخخخخخخخ

  3. esme khodesh golnare,kashki esme khaharesham dave bood

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *