خانه » اخبار روز » مرگ تلخ مادر نابینا در روز تولد دختر 3 ساله

مرگ تلخ مادر نابینا در روز تولد دختر 3 ساله

زن نابینایی در روز تولد دختر سه ساله اش به چاهک آسانسور پاساژی نیمه کاره سقوط کرد و در کام مرگ فرو رفت.

شنبه 16 فروردین ماه سال جاری «کبری نیک رو» ویزیتور 32 ساله یک شرکت پخش کتاب، نخستین روز کاری در سال جدید را با حضور در ساختمان پاساژی نیمه کاره در «لشت نشاء»کلید زد

گم شدن زن نابینا

زن نابینا که تنها یکی از چشمانش 30 درصد قدرت تشخیص محیط را داشت از دو سال پیش کتاب های شرکت پخش کتاب را توزیع می کرد و آن روز هم مانند روزهای دیگر از سرویس پیاده شد و به داخل پاساژی که در محدوده فعالیتش قرار داشت رفت و دیگر بازنگشت.

راننده سرویس و همکاران «کبری» که نگران شده بودند وقتی تماس هایشان بی پاسخ ماند و شنیدند این زن با اتمام کارش مغازه را در پاساژ ترک کرده با شوهر نابینای وی تماس گرفتند.

«اسماعیل آقازاده» به خبرنگار شوک گفت: حدود ساعت 2 بعدازظهر راننده سرویس محل کار «کبری» تماس گرفت و گفت وی تلفنش را پاسخ نمی دهد و او نمی تواند بیشتر از این منتظر بماند.

راننده از من خواست همسرم را پیدا کنم. با این تماس تلفنی دلهره عجیبی گرفتم.

همسرم، زن بسیار دقیق و وقت شناسی بود و امکان نداشت با تأخیر به محل قرارهایش مراجعه کند، بخصوص که قرار بود آن روز زودتر به خانه برگردد و خانه را برای جشن تولد دختر سه ساله مان «نازنین زهرا» آماده کند. دلشوره داشتم و می ترسیدم اتفاق بدی افتاده باشد چند بار به تلفن همراهش زنگ زدم، وقتی از پاسخگویی وی ناامید شدم ماجرا را به برادر و پدرم اطلاع دادم. آنها هم به کلانتری «لشت نشاء» مراجعه کردند، اما جست وجوهای خانواده ام و مأموران کلانتری در خیابان های محدوده فعالیت وی نتیجه ای نداد.

زنگ تلفن همراه

حدود ساعت 6 بعدازظهر در حالی که هیچ یک از مغازه داران و ساکنان خیابان امام خمینی(ره) از سرنوشت زن جوان اطلاع نداشتند، نظافتچی پاساژ که مشغول تمیز کردن محوطه بود صدای زنگ تلفنی را می شنود.

مرد نظافتچی به سمت صدا که از چاهک آسانسور بود، می رود و با صحنه دلخراشی روبه رو می شود، او که با دیدن جسد غرق در خون زن جوان شوکه شده بود سریع با پلیس تماس می گیرد.

با حضور مأموران پلیس و بررسی های میدانی مشخص شد زن جوان که برای فروش کتاب ها تا طبقه چهارم ساختمان بالا رفته بود از آنجایی که بسیاری از مغازه های طبقه چهارم خالی بود او برای بازگشت به طبقه همکف به سمت آسانسور می رود و از آنجایی که آسانسور هنوز نصب نشده بود «کبری نیک رو» با بازکردن در آسانسور از ارتفاع 12 متری سقوط می کند و شلوغی ساختمان هم مانع از اطلاع حاضران در محل می شود.

با دستور بازپرس پرونده، پیکر بی جان زن جوان در روز جشن تولد دخترش به پزشکی قانونی انتقال یافت و تجسس ها برای شناسایی مقصر اصلی این حادثه ادامه دارد.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. حسین و...تنهايش

    واقعا غم انگيز و دردناک بود خدا رحمتش کنه… هممون ى روز ميايم و ى روزم بايد برين فقط نميدونيم زمانشو…خدايا پاک اوردى,ب رحمانيتت قسم پاک هم مارو ببر

  2. آخی,بنده خدا
    روحت شاد

  3. چه دلخراش…خدار حمتش کنه کاشکی لااقل رو در اسانسور مینوشتن فعلا قابل استفاده نیس حیفففف چه سهل انگاری صورت گرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *