خانه » سرگرمی » فال روز پنجشنبه 28 فروردین 1393

فال روز پنجشنبه 28 فروردین 1393

فروردین:

امروز قطعیت و فعالیت زیاد همراه با حساسیت کنار شما خواهند بود. نیازتان به درک گرمای انسان ها و محبت و همچنین آسایش جسمی امروز قوی می شود. روابطتان با خانواده را خیلی جدی می گیرید.

اردیبهشت:

وقت خیلی خوبی برای دورهمی های خانوادگی است. یا اینکه می توانید به خرید بروید یا به هنرهای کاربردی بپردازید. علاقه تان به هر چیز زیبا، ساده و حساس در حال قوی تر شدن است و تنفرتان هم از جروبحث شدن گرفته است.

خرداد:

تمرکز کردن روی کارهای خانگی، رژیم و بهبود وسایل خانه وقت تلف کردن محسوب نمی شود. احتمالا الان اصلا به فکر این جور چیزها نیستید زیرا ذهنتان مشغول مسایل بسیار جذاب تری است.

تیر:

تحریک پذیری در حال رشدتان امروز شما را حیرت زده می کند. حتی نرم ترین و مهربان ترین شما در صورت شنیدن توهین عصبی می شود و کنترلش را از دست می دهد. مشکلات کاری یا خانگی و همچنین مشکلات کاری، استرس قاطعیت بیش از حد باعث می شود در تمام مدت روز احساس تهدید و ترس کنید.

مرداد:

فعالیت قاطعانه شما می تواند دیوار مقاومت درونی را در هم بکوبد. احساساتتان را تحت کنترل داشته باشید. امروز احساسات می توانند بر سر راه موفقیتتان سد ایجاد کنند. بنابراین انرژی و کاراییتان می تواند تحت تاثیر منفی زخم های کهنه روحی، خاطرات باقی مانده و روابطتان با خانواده و غیره باشد.

شهریور:

امروز نمی تواند برایتان در زندگی تغییر ایجاد کند. اگر اتفاق مهم و غیرمنتظره ای رخ داد-چیزی که باعث تغییر دیدگاهتان شد- یعنی شما توانسته اید پایه ی تغییرات را بسازید. ممکن است که خیلی تند رفته باشید یا حرف تندی زده اید یا از یک منبع اطلاعات غیرمناسب استفاده کرده اید.

مهر:

امروز شانسی برای سازش ندارید. قاطعیت شما اجازه می دهد که به شیوه ای پرجرات و قاطع عمل کنید، ولی باعث خستگی سریع و دیگر مشکلات می شود، بویژه در محیطهای کاری و مدیریتی. یک جروبث با سرپرست یا ناموافقتی با شریکتان ممکن است نتیجه عدم تعادل یا طبیعت احساساتی شما باشد.

آبان:

در تمام روز کارهایتان توسط شیوه زندگی و اهدافتان تعیین می شود. اگر در فرایند ساخت یک شاهکار دیگر هستید یا در کنار خانواده لذت می برید، بدانید که متعادل شده اید و آرامش را بدست آورده اید. بااین حال اگر کارتان باعث استرس ذهنی و جسمی می شود، احتمالا این رفتارتان است که خیلی سخت است.

آذر:

امروز می توانید پیش بروید و روی تمام کردن یک پروژه تمرکز کنید، به ویژه اگر قلب و روحتان را وقف آن کرده اید. بااین حال تمام تلاشتان را بکنید که نگذارید احساسات کنترل ذهنتان را بدست بگیرند. تلاش هایتان ممکن است نتیجه خوبی به بار نیاورند.

دی:

فضای خانواده یا شراکتتان هنوز هم در شوک است. به خودتان مسلط باشید. اگر هیجانی شوید و یا اشتباه کنید درست کردن همه چیز سخت خواهد شد. امروز تعهدات جدید یا تلاش های بلندپروازانه توصیه نمی شوند. از هرگونه فشار زیاد دور باشید تا بتوانید از استرس، جراحت، شکست و غیره اجتناب کنید.

بهمن:

شدید شدن حساسیت شما ممکن است بر سر راه کار کردنتان قرار گیرد. موج هیجانی محبت و شفقت با موقعیت محکم و پرخاشجویانه کاری شما متناقض است. حساسیت بیش از حد خود را در محدوده معقولی نگه دارید.

اسفند:

احساسات شما امروز بسیلر قوی هستند و ممکن است خود را بعنوان انفجار ناگهانی هیجانی خود را نشان دهند. ممکن است گاهی احساس ناامید کنید، ولی خلقتان به سرعت دوباره به حالت نرمال برمی گردد. وقت خارق العاده ای برای هرگونه تلاش یا رابطه ایست که به آن علاقه ی شدید دارید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. همش چرت وپرت وخرافاته هیچ ربطی هم نداره

  2. اصلا ربطی به امروز من نداشت-بابا چیه چرت و پرت میزارین

  3. خانمها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *