خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس

10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس

پرشین وی :حتی پیش از آنکه کیت میدلتون 30 ساله جواب خواستگار هم دانشگاهی اش ویلیام را در سال 2010 بدهند شایعه بارداری او وجود داشت ولی آن صحت نداشته و بیش از یک سال و نیم بعد از ازدواج رویایی آنها در آوریل 2011، اعلام شد آنها در انتظار فرزندشان هستند. به گزارش پرشین وی در ماه دسامبر خبر بارداری کیت میدلتون به سرعت در اینترنت پخش شد و در پی آن بحث های زیادی بر سر اینکه نام کودک چه خواهد بود، شبیه چه کسی خواهد شد و یا کیت میدلتون در دورن بارداری چه لباس هایی خواهد پوشید اوج گرفت . البته با وجود شادی این زوج ، ولی دوشس کمبریج به دلیل تهوع های شدید صبحگاهی راهی بیمارستان شد.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس


 دختر بیانسه ، بلو آی وی کارتر متولد شد

بعد از پایان تمام شایعات و گمان ها در طول دوران بارداری، بالاخره بیانسه 31 ساله ، بلو آوی کارتر زیبا را در 7 ژانویه به دنیا آورد. نام این کودک به سرعت در اینترنت منتشر شد و همه منتظر دیدن کودک آنها بودند. درست دو روز بعد از تولد بلو آی وی پدرش جی زی 43 ساله ترانه بسیار شخصی به نام “Glory” را برای دختر کوچکش خواند که صدای گریه آرام کودک نیز شنیده می شد. یک ماه بعد این زوج عکس های کودک را به مجله نفروخته و خودشان در صفحه های اجتماعی تصاویری از او را رایگان منتشر کردند.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس


 دعوای همسر سابق و نامزد فعلی هلی بری در روز شکرگذاری

در حالی که روز شکر گزاری برای آن است که کینه ها کنار گذاشته شود ولی در روز شکر گذاری سال 2012 دو مرد زندگی هلی بری دست به گریبان هم شدند! اختلاف دائمی آنها بر سر حضانت دختر کوچک این بازیگر 46 ساله و پدر ناهلا به نام گابریل اوبری باعث بروز زد و خورد شد. در طی این دعوا اوبری 36 ساله و نامزد هلی بری به نام اولیور مارتینز 46 ساله ناسزا و کتک کاری رد و بدل کردند. اوبری با صورت کبود شده بیشترین آسیب را دید و مارتینز دستش زخمی شد . با وجود این ، کمی بعد این خانواده از هم گسیخته اعلام کردند دوستانه اختلافاتشان را حل کرده اند.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس


 مهمانی مستهجن پرنس هری در لاس وگاس

 ما همیشه به خوش گذرانی پرنس هری 28 ساله در دربار انگلستان مضنون بودیم ، ولی او در ماه آگوست این موضوع را در طی یک مهمانی در لاس وگاس ثابت کرد. برادر کوچک و مجرد پرنس ویلیام برخی از زنان را به سوئیت هتل وی آپی اش که مبلغ آن شبی 8000 دلار است دعوت کرده و مهمانی گرفته بود. آیا این تنها مشکل بود ؟ خیر! یکی از دختران با خود دوربین آورده و از پسر موسرخ سلطنتی عکس های آنچنانی گرفته بود. نتیجه آن شد که تعطیلات هری در امریکا کوتاه شده و فوری به انگلستان احضار شد. هرچند که کمی بعد او را به ماموریت چهار ماهه ای به عنوان خلبان هلیکوپتر آپاچی به افغانستان فرستادند تا آب ها از آسیب بیافتد.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس


 تشنج دمی مور در جشن

از زمانی که دمی مور در فیلم Brat Packer نقش آفرینی کرد به یکی از چهره های نمادین هالیوود تبدیل شده است که تا 30 سال پس از آن ادامه داشته است. به گزارش پرشین وی ازدواج او با اشتون کاچر که بسیار جوانتر از او بود و همچنین جدایی شان خبر ساز شد. ولی کسی انتظار آن را نداشت که کسی در ماه ژانویه از خانه شان به آمبولانس زنگ بزند! گویا بر اثر کشیدن ماده ای دمی مور دچار نوعی حالت تشنج شده بود. بعدها یکی از دوستانش گفت که وی با چند تن از دوستانش اکسید نیتروژن کشیده و علائمی شبه تشنجی بر وی عارض شده است .

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس


 از نو شروع شدن رابطه کریس براون و ریحانا

هنوز کسی جزئیات حمله شرورانه کریس براون به ریحانا را در سال 2009 فراموش نکرده است و عکسی که پلیس از او گرفته هنوز از ذهن کسی پاک نشده است. بنابراین وقتی ریحانا 24 ساله تصمیم گرفت در ریمکس “کیک تولد” با براون 23 ساله کمک کند واکنش وسیعی در بین عموم دیده شد و وقتی آنها گفتند احساساتشان به هم هرگز از بین نمی رود و هنوز با هم هستند واکنش ها شدید تر شد.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس


 مرگ ویتنی هوستون در سن 48 سالگی

 همه درمورد اعتیاد ویتنی هوستون خبر داشتند ولی هیچ کس انتظار فوت وی را نداشت. ولی در 11 فوریه ، شب قبل از اهدای جوایز گرمی ، خبری اعلام شد که این خواننده در وان حمام هتل بیورلی هیلز غرق شده که عامل آن بیماری قلبی و مصرف کوکائین خوانده شد. مدتی بعد هم خبرجنجالی نامزدی تنها دختر او به نام بابی کریستینا براون با نیک گوردن منتشر شد، نیک پسری بود که هوستون به صورت غیر رسمی از سن نوجوانی به فرزندخواندگی پذیرفته بود.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس


 نامزدی دو جانبه برد پیت و همسر سابقش جنیفر آنیستون

از سال 2005 که برد پیت 49 ساله و جنیفر آنیستون 43 ساله جدا شدند داستان های زیادی پیرامون آن دو شنیده می شود. جالب است که به گزارش پرشین وی چهار ماه بعد از آنکه (بالاخره) برد پیت نامزدی اش را با عشق قدیمی خود آنجلینا جولی 37 ساله اعلام کرد ، آنیستون ، ستاره سریال مشهور دوستان نیز نامزدی اش را با جاستین تروکس 41 ساله اعلام کرد.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس

 

کتی هولمز از تام کروز خداحافظی کرد

عده ای از خیلی وقت پیش جدایی تام و کتی را پیش بینی کرده بودند ، ولی وقتی در سال 2005 همه چیز بین تام کروز 50 ساله و کتی 34 ساله روال عادی خود را طی کرد بحث های جدایی فرو نشست تا آنکه دوباره در سال 2012 اختلاف آنها شروع شد. و در اواخر ماه ژوئن اعلام شد که آنها جدا شده و فوری اوراق طلاق را امضا کردند و به گزارش پرشین وی در جنگ حضانت دختر شش ساله شان سوری قرار گرفتند. کتی پس از آن به سرعت در یک نمایش درخشید و خط تولید پوشاک خود را در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشت و به نظر می رسد طلاق به او ساخته است.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس


 خیانت کریستین استوارت با مرد متاهل !

 در حالی که همه منتظر خبرهایی از فیلم جدید کریستین استوارت 22 ساله و رابرت پتینسون 24 ساله بودند که در کنار هم بازی کرده بودند ، کسی انتظار نداشت خبر رسوایی و جدایی این زوج را در سال 2012 بشنود . ولی نه تنها عکسی از استوارت و کارگردان متاهل “سفید برفی و مرد شکارچی” رابرت سندرز وجود داشت ، بلکه حتی این بازیگر فورا از عموم عذرخواهی کرده و از پتینسون خواست او را ببخشد. اگرچه این زوج در ابتدا جدا شدند و همه در حیرت بودند که آیا استوارت دوباره قادر خواهد بود سگ رابرت را که آن را “بچه” صدا می زد را ببیند یا خیر ، که جدایی آنها دیری نپایید. وبعد از انتشار اخباری مبنی براینکه پتینسون خانه مشترکشان را ترک کرده است ، حرف هایی از به هم پیوستن اشک بار و ملاقات های مخفی شبانه بر سر زبان ها افتاد.

 10 خبر بسیار جنجالی از افراد مشهور در سال 2012 + عکس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.