خانه » دنیای مد » کیف های قدیمی‌‌‌ خود را نو کنید

کیف های قدیمی‌‌‌ خود را نو کنید

برای اینکه امسال بدون نیاز به خرید نونوار شوید، كمي خلاقيت و مقداري هم سليقه لازم داريد تا ظاهر تازه اي به كيف هاي قديمي تان بدهيد. كيف هاي چرمي و پارچه اي قديمي را از كمدها بيرون بكشيد و با استفاده از رنگ و چاپ و پارچه آنها را نونوار كنيد.

به جاي پيشنهاد خريد كيف هاي تازه خيال داريم شما را تشويق كنيم تا سراغ كيف هاي قديمي تان برويد همان كيف هايي كه ظاهرا نخ نما شده اند يا آنقدر از آنها استفاده كرده ايد كه ديگر جذابيتي براي شما ندارند. بعد از اين كيف هاي قديمي نوبت به رنگ هاي مخصوص نقاشي روي پارچه و چرم مي رسد البته پارچه، نخ و منجوق هاي رنگي هم نياز داريد تا همه چيز تكميل شود. نگران نباشيد قرار نيست كيف تان را از اول بسازيد، فقط به كمي ايده نياز داريد تا همان قديمي ها را نو كنيد؛ ما در اينجا كلي ايده تازه براي تان داريم تا به همين سادگي به انتخاب هايي تازه برسيد. هرچند معتقديم اين ايده ها به قدر كافي ناب هستند تا وسوسه تان كنند دستي هم به كيف هاي نو نوارتان بكشيد!

پارچه هاي قديمي غوغا مي كنند

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

فقط يك پارچه قديمي گلدوزي شده مي تواند تا اين اندازه حال و هواي كيف هميشگي شما را عوض كند. پس يك راست برويد سراغ تكه پارچه هايي كه لنگه آنها فقط توي كمد مادربزرگ ها پيدا مي شوند. حالا فقط به كمي هنر گلدوزي نياز داريد و آشنايي با متد اپليكه دوزي در خياطي.

روي چرم نقاشي كنيد

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

اگر از كيف چرم هميشگي تان خسته شده ايد، همين حالا براي چاپ روي آن دست به كار شويد. فقط كافي است در طرح انتخابي و تركيب رنگ ها كمي سليقه به خرج دهيد!

رنگ روي كيف تان بريزيد

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

گاهي هم بد نيست قلم مو را دست تان بگيريد و بدون در نظر گرفتن طرح و ايده از پيش مشخص شده اي تا دل تان مي خواهد، درست مثل نقاشان سبك كوبيسم رنگ روي كيف تان بريزيد.

چرم هاي منجوق دوزي شده!

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

كيف چرمي هميشگي تان يك نوار منجوق دوزي ساده نياز دارد تا ظاهرش زيرو رو شود. البته بهتر است عجله نكنيد چون تركيب رنگ هم مهم است. بعد از اينكه منجوق ها را روي نوار پارچه اي دوختيد نوبت به اضافه كردن اين نوار به كيف چرمي تان مي رسد.

فقط ايده بگيريد

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

پارچه هاي قلم كاري شده اصفهان، البته با تركيب رنگي متفاوت و امروزي! طرح چاپي روي اين كيف چرمي يادآور همان پارچه هاست اما اين بار ساختن اين كيف كار شما نيست. فقط مي توانيد از آن براي سفارش كيف بعدي تان ايده بگيريد!

يك طرح متفاوت

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

اين بار بايد كمي بيشتر حوصله به خرج دهيد تا از كيف ساده هميشگي تان يك كيف متفاوت با ظاهري كاملا هنري بسازيد. البته غير از حوصله و ذوق هنري به يك كيف پارچه اي و مقدار زيادي منجوق هم نياز داريد تا همه چيز تكميل شود.

مثل يك بوم نقاشي

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

كيف پارچه اي شما درست مثل يك بوم نقاشي است. فقط كافي است قلم مو دست بگيريد و طرح دلخواه تان را با استفاده از رنگ هاي شاد و البته مخصوص چاپ پارچه، روي آن پياده كنيد.

به جزئيات فكر كنيد

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

باز هم نقاشي روي همان كيف هاي پارچه اي اما با خلاقيتي بيشتر. اگر طراحي هاي شلوغ را نمي پسنديد به جزئيات فكر كنيد و همان ها را روي كيف تان پياده كنيد.

گاهي ساده و گاهي طرح دار

کیف های قدیمی    خود را نو کنید

اگر كيف شما تركيبي از 2 طرح متفاوت است ( يكي ساده و ديگري شلوغ ) بد نيست رنگ و قلم مو را دست بگيريد و براي تنوع هم كه شده درست همان طرح شلوغ را روي قسمت ساده كيف پياده كنيد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.