خانه » اخبار روز » گلایه مریلا زارعی از رسانه ها

گلایه مریلا زارعی از رسانه ها

تصويري كه به تازگي منتشر و اعلام شده كه چهره من در فيلم «سلام سينما» است به هيچ عنوان ارتباطي با من ندارد.

چند روز گذشته تصويري منسوب به مريلا زارعي در برخي سايت ها منتشر و اعلام شده كه تصوير وي در 20 سال پيش و در زمان حضور در فيلم «سلام سينما» است.

مريلا زارعي با تكذيب اين خبر و عكس گفت: تصويري كه به تازگي منتشر و اعلام شده كه چهره من در فيلم «سلام سينما» است به هيچ عنوان ارتباطي با من ندارد و تصوير يكي از بازيگران فيلم است كه نام وي را نمي دانم. متاسفانه در برخي سايت ها و حتي ويكي پديا اطلاعات غلطي درباره من منتشر شده كه صحيح نيست به طور مثال بعضي اطلاعات شخصي كه از من در ويكي پديا منتشر شده، درست و قابل انتشار نيست.

زارعي با درخواست از خبرگزاري ها و سايت هاي خبري و روزنامه ها در انتشار اطلاعات درست اعلام كرد: انتظار مي رود رسانه هاي وزين و معتبر براي درج اطلاعات بازيگران از منابع موثق استفاده كنند.

زارعي تاكنون 20 بار در جشن ها و جشنواره هايي همچون جشنواره فيلم فجر، جشن سينماي ايران (خانه سينما)، جشن انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايي ايران نامزد دريافت جايزه شده است. همچنين براي بازي در فيلم «سربازهاي جمعه» به كارگرداني مسعود كيميايي سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش مكمل زن و برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول زن براي فيلم «شيار 143 » شده است.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه اعتماد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *