خانه » اخبار روز » روایت همسر عبدالفتاح سلطانی از اتفاقات بند 350 زندان اوین

روایت همسر عبدالفتاح سلطانی از اتفاقات بند 350 زندان اوین

اخیرا اخباری مبنی بر زدوخورد مامورین با تعدادی از زندانیان بند 350 زندان اوین توسط برخی منابع منتشر شده است.

برخی از نمایندگان مجلس اظهار داشتند که ضرب و شتمی از سوی مامورین صورت نگرفته و صرفا در حین بازرسی، زندانیان دو اتاق ضمن امتناع از بازرسی با ماموران درگیری کوچکی داشتند که در این حین یکی از زندانیان شیشه ای را شکسته و به همین علت هم دستش مجروح شده است.

در همین رابطه سلام نو با همسر یکی از زندانیان بند 350 اوین نیز گفتگویی کرده که در ادامه می خوانید:

روایت همسر عبدالفتاح سلطانی از اتفاقات بند 350 زندان اوین

همسر عبدالفتاح سلطانی در پاسخ به این سوال که آیا این ادعای نمایندگان مجلس که تنها یک زندانی به علت آنکه دست خود را به شیشه کوبیده جراحت دیده است، صحت دارد؟ گفت: بسیار جای تاسف دارد. من این مورد را نشنیده بودم. نمایندگان مجلس خودشان می دانند که چه اتفاقی افتاده است. روزی که در مقابل مجلس تجمع کرده بودیم، تعدادی از خانواده ها در داخل مجلس صحبت کرده و قول پیگیری دریافت کرده بودند.

معصومه دهقان به پایگاه خبری تحلیلی سلام نو گفت: یکی تکذیب می کند، یک نفر می گوید جراحت مختصر دیدند، یکی می گوید مقاومت کردند و آن ها هم زدند. این نماینده هم می گوید که یک نفر خود را به شیشه کوبیده است. مگر دیوانه هستند که خود را به شیشه بکوبند؟

وی ادامه داد: اگر فقط یک نفر بدین وضعیت افتاده است، پس چرا وقتی روز گذشته به ملاقات رفتیم دست، پا، کتف و سر بسته زندانیان را دیدیم؟ لابد آن ها هم کتف و پای خود را به دیوار کوبیده اند.

دهقان افزود: همسر من مورد ضرب و شتم قرار نگرفته و آسیب ندیده بود. اما در سالن که بودم بعضی از خانواده ها می گفتند که زندانیانشان آسیب دیده اند. خودم هم یکی از زندانیان را دیدم که با عصا آمد. همچنین یک زندانی دیگر را هم را دیدم که دستش بسته بود.

وی تصریح کرد: آن طور که به ما گفتند، مامورین برای بازرسی رفته بودند. زندانیان همان اتاق اول هم گفته اند که چند نفرشان در حین بازرسی حضور داشته باشند تا وسایلشان گم نشود. همین هم بهانه ای شده بود برای درگیری و ادامه ماجرا.

دهقان در پاسخ به این سوال که آیا فیلم مربوط به این اتفاق را به شما نشان دادند؟ گفت: خیر. هیچ فیلمی به ما نشان داده نشد. اما ما از نمایندگان مجلس خواستیم که خودشان با زندانیان دیدار کنند و از آنها بپرسند که چه اتفاقی افتاده است.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: سلام نو

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. فقط میتونم بگم هوووووووووووف چقد متاسفم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.