خانه » اخبار روز » اجتماعی » دختر 11 ساله این روزها به درد لبخند می زند

دختر 11 ساله این روزها به درد لبخند می زند

این نامه پردرد را برای شما مي نویسم تا شاید شما فرشته نجات دختری دیالیزی باشید که هم وطن شماست. وقتی کودکی با دستان لطیف تر از برگ گل و با نگاهی آرام تر از آسمان زیر دستگاه دیالیز زجر می کشد ولی لبخند می زند، قلبم درد می گیرد.

وقتی کودکی برای زدودن غم از چهره پدر و مادرش لباس آستین دار به تن می کند تا جای زخم تزریق هایش دیده نشود، قلبم پر از اندوه می شود.

اینجا در انجمن کلیوی زنجان دختر روستایی هر دو روز یک بار و هربار 4 ساعت مهمان است. مهمانی که با سوزن و درد پذیرایی می شود ولی یک کلام اعتراض نمی کند.شاید این دختر دانش آموز که نامش معصومه است می فهمد خانواده اش در تنگنا قرار گرفته اند و هرچه داشتند فروختند و او را با هزینه های میلیونی به تهران فرستادند، تا زنده بماند و بتواند دوباره درد دیالیز را تحمل کند.

بعد از مدت ها دکتر معصومه در معایناتش که روز گذشته انجام داد به مدیر این مجموعه که محمد رضا طهماسبی نام دارد اعلام کرد که چرک های داخلی این دختر برطرف شده و می تواند پیوند کلیه انجام دهد.البته حیف که از شنیدن این خبر معصومه شاد نشد چراکه پدر و مادرش پولی نداشتند تا هزینه درمان او را بدهند و او فکر می کند باید تا آخر عمرش هر دو روز 4 ساعت درد بکشد.

مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان محمد رضا طهماسبی درباره آخرین وضعیت معصومه به باشگاه خبرنگاران، گفت: معصومه به دلیل اینکه دیگر در دستانش جایی برای سوزن زدن ندارد از ناحیه رگ گردن دیالیز می شود و تنها 15 میلیون تومان نیاز است تا عمل پیوند انجام شود و “معصومه الماسی” دیگر درد نکشد.گفتنی است این دختر 11 ساله بی آنکه بداند چشم کمک به دستان خیر شما دارد.

دعای بیماران مظلوم و پردرد کلیوی برشما باد که تنتان به ناز طبیبان نیازمند نباشد.نیکوکاران می توانند با شماره های 09122422784 (شماره مدیر عامل انجمن کلیوی زنجان) ،3263848-0241(شماره انجمن) تماس بگیرند و از نحوه کمک رسانی به این دختر مطلع شوند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه قانون


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. بچه ها خواهشا بسه وقتی ما اطلاعات درستی در مورد طرف مقابلمان نداریم حق نداریم بهش تهمت بزنیم یا در موردش حسد بزنیم….

 2. کسانی که مایل به کمک هستند میتواند به نشانی اینترنتی :
  http://www.zanjankf.org
  مراجعه ، هم به صورت اینترنتی و هم شماره حساب و شماره کارت جهت کمک موجود است .

 3. هرجور راحتی فکر کن من خودم انقد زبون دارم جوابتو بدم حالا با عقل محدودت فکر کن اون دوتا منم 😀

 4. جواب كمتر از خودمو هيچوقت نميدم اونم كسي كه ايروني كنفش كرد(پويا خانوم شيطون)

 5. 88خودتو جمع کن خودتم میدونی مسخره کردی ب این و اونم لطفا اگه ب شخصیتت برنمیخوره توهین نکن

 6. 88 ببخشید ضایت کردم سوختی اما همیسه میگن حقیقت تلخه حالا هرچی دوس داری بگو خودتو تخلیه کن:-D خالی بند

 7. اونايي كه صد رنگ صد اسم عوض ميكنن و عرضه ي هيچكارو ندارن، خودشونن، اونايي كه پسوند خانوم بخودشون ميدن و فرداش تغيير جنسيت ميدن و مرد ميشن! امثال شما طرد شده ن از همه جا و قطعأ از اينجا هم طرد ميشيد، اينم بگم من تابحال با مخالفان نظراتم هم حتي با احترام برخورد كردم ولي جنابعالي، ارزشت كمتر از ايناست و حيفه كه بخوام انگشتمو واسه جواب دادن بشما خسته كنم. من يك ايرانيم و به سرتاسر سرزمينم عشق ميورزم و اگه اين خونواده عزيز بخوان لبيك ميگم چون خودمم پدرم و درك دارم

 8. ادب داشته باش! اين شماره تلفن رو دادن كه كمك مالي بكنن مردم_ ضمنا من شماره رو دادم مدير سايت نه جنابعالي، البت شخصيت هر فرد پشت زبانش پيداست

 9. هه اره جون عمت اگه قصدت جدی بود خودت ب اون شماره ها میزنگیدی نه اینکه تلتو اینجا بگی عجب:-|

 10. سارا خانوم
  احترام خودتو داشته باش، اينايي كه ميان اينجا منو ميشناسن و ميدونن حرف بي ربط و الكي نميزنم، گفتم كليه مو ميدم قطعأ ميدم، حالا چيه اين شوخي بوده نميدونم_

 11. جناب 88 الان اینو گفتی ما بخندیم؟ ها ها ها خوبه؟ یعنی درک نداری تو ک این متن واسه مسخره بازی نیس متاسفم واسه امسال تو که همه چیزو ب شوخی میگیرین

 12. من حاضرم كليه مو در اختيارشون قرار بدم
  اينم شمارمه
  093….0

 13. خیلی ناراحت شدم انشاءالله هرچه زودترخوب بشه

 14. انشالله خوب شی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *