خانه » اخبار روز » سناریوی هولناک برای انتقام از خواهر و داماد

سناریوی هولناک برای انتقام از خواهر و داماد

«به زندگی خواهرم حسادت می کردم و از تحقیرهای دامادمان خسته شده بودم.» این انگیزه مرد جوانی بود که در جنایتی هولناک خواهر و شوهرخواهرش را به ضرب گلوله به قتل رساند.

این جنایت هفته گذشته رخ داد. حوالی ظهر پنجشنبه، راننده های خودروهای عبوری در نزدیکی شهرستان شوشتر متوجه خودروی پژویی شدند که در شعله های آتش می سوخت. آنها با دیدن زن و مردی که داخل خودرو گرفتار شده و در آتش سوخته بودند، به کمک آنها شتافتند و همزمان آتش نشانی و پلیس را خبر کردند.

پس از خاموش شدن شعله های آتش اجساد زن و مرد از داخل خودرو بیرون کشیده شد. در بررسی های اولیه اینطور به نظر می رسید که خودروی پژو دچار حریق شده است و زن و مرد جوان در داخل ماشین گیر افتاده و در شعله های آتش سوخته اند. اما وقتی کارشناسان اعلام کردند که خودرو هیچ نقصی نداشته و آتش سوزی عمدی بوده است، فرضیه جنایت مدنظر قرار گرفت.

با دستور قاضی پرونده، اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند و پزشکان بعد از انجام معاینات اعلام کردند که زن و مرد جوان پیش از قرار گرفتن در شعله های آتش، به ضرب گلوله به قتل رسیده بودند.

زوج جوان

بررسی ها حکایت از این داشت که عامل یا عاملان جنایت، زن و مرد را در جای دیگری به قتل رسانده و پس از قرار دادن اجسادشان در داخل خودرو، آن را به حوالی شوشتر منتقل کرده و سپس با ریختن بنزین، ماشین را به آتش کشیده اند. با این اطلاعات تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شوشتر با همکاری کارآگاهان جنایی استان خوزستان تلاش برای حل این معمای جنایی را آغاز کردند. آنها با استعلام شماره پلاک خودرو، هویت قربانیان را شناسایی کردند.

مقتولان مردی 39ساله و همسر 33ساله اش بودند که در یکی از شهرهای خوزستان زندگی می کردند. مأموران در ادامه راهی محل زندگی قربانیان شدند و دریافتند که روزحادثه فرزندانشان در خانه نبودند و اطلاعی از سرنوشت پدر و مادرشان نداشتند. آنها گفتند که وقتی از خانه پدربزرگشان به منزل برگشتند، متوجه شدند که پدرومادرشان با ماشین بیرون رفته اند و پس از آن هر چه با تلفن همراه آنها تماس گرفته اند، جوابی نشنیده اند.

میهمان آشنا

تیم تحقیق در مرحله بعد به تحقیق از همسایه های قربانیان پرداخت و متوجه شد که روز حادثه شخصی میهمان خانه زن و شوهر بوده است. بنابراین فرضیه قتل از سوی میهمان آشنا قوت یافت. کارآگاهان تحقیقات خود را روی آشنایان قربانیان متمرکز کردند تا اینکه سرانجام مشخص شد میهمان خانه مقتولان در روز حادثه یکی از بستگان نزدیک آنها بوده است.

افشای راز جنایت

مظنون شماره یک پرونده کسی نبود جز برادر زن جوان. این مرد روز شنبه دستگیر شد و با کشف یک قبضه اسلحه در مخفیگاهش شکی باقی نماند که او عامل جنایت است. متهم که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت پس از انتقال به اداره آگاهی به جنایت اعتراف کرد و در ابتدا مدعی شد که به خاطر اختلاف مالی خواهر و شوهرخواهرش را به قتل رسانده است اما در ادامه دلیل اصلی جنایت را حسادت عنوان کرد.

او گفت: اوایل مشکلی با دامادمان نداشتم اما کم کم بین ما اختلاف پیش آمد تا جایی که از او کینه به دل گرفتم.وی ادامه داد: او و خواهرم مرتب مرا تحقیر می کردند و از تمسخرهایشان خسته شده بودم.از سوی دیگر به زندگی آنها حسادت می کردم. آنها در زندگی موفق بودند و همیشه بقیه اعضای خانواده طرف آنها را می گرفتند. برای همین نقشه قتل آنها را طراحی کردم.

وی ادامه داد: ابتدا اسلحه ای تهیه کردم و صبح روز حادثه به خانه شان رفتم. می دانستم فرزندانشان در خانه نیستند.

وقتی وارد خانه شدم باز هم با هم درگیر شدیم درحالی که به شدت عصبانی بودم با شلیک گلوله آنها را به قتل رساندم. سپس اجسادشان را داخل خودروی پژوی دامادمان گذاشتم و راهی شوشتر شدم و در حوالی آنجا ماشین را به همراه اجساد آنها آتش زدم.

می خواستم کاری کنم که همه تصور کنند آنها به خاطر آتش سوزی ماشین جان باخته اند اما خیلی زود شناسایی و دستگیر شدم.سرهنگ حفیظ الله خواجوی، رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان با اعلام این خبر به همشهری گفت: این مرد جنایتکار بعد از اعتراف به قتل و آتش زدن خودروی مقتولان برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار قاضی پرونده قرار گرفت.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: هشمهری

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. گلبهار اره والا منم ارزومه خواهرام حتی از من خوشبختر بشن عجب ادم اشغالی بود اینا واقعا قلبشون سنگیه

  2. ما ارزومون خوشبختی خانواده مون هس اگه مشکلی هم هس ادم باس با عقلش فکر کنه وتصمیم بگیره چیزی که این روزا نایابه خدا بیامرزتشون عجب برادر سنگدلی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *