خانه » اخبار روز » فرزند شهید هاشمی نژاد قتل ها را انکار کرد

فرزند شهید هاشمی نژاد قتل ها را انکار کرد

فرزند نخستین فرمانده کمیته انقلاب مرکزی تهران متهم است چهارسال پیش به خانه برادرش رفته و به دلیل حسادت به او و همسربرادرش آنها را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

مردی که متهم به قتل برادر و همسر برادرش است با رضایت اولیای دم هردو مقتول پای میز محاکمه رفت و مدعی شد 25 دلیل برای اثبات بیگناهی اش دارد.

این مرد که فرزند شهید هاشمی نژاد، نخستین فرمانده کمیته انقلاب مرکزی تهران است، متهم است چهارسال پیش به خانه برادرش رفته و به دلیل حسادت به او و همسربرادرش آنها را با ضربات چاقو به قتل رسانده است. او بعد از بازداشت به قتل اعتراف کرد اما بعد اعترافاتش را پس گرفت.

با ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان تهران هرچند اولیای دم برادر مقتول اعلام رضایت کردند اما والدین همسر برادرش خواستار صدور حکم قصاص شدند و با توجه به مدارک موجود، رای بر قصاص صادر شد. این رای در دیوانعالی کشور مورد تایید قرار گرفت اما خانواده زن جوان تصمیم گرفتند گذشت کنند. بنابراین پرونده با توجه به جنبه عمومی جرم به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. روز گذشته در جلسه رسیدگی به پرونده بعد از اینکه نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و درخواست صدور حکم قانونی کرد، متهم در برابر قضات ایستاد و گفت: قتل را قبول ندارم.

برادرم و همسرش را نکشتم همه بلایی که سرم آمد به خاطر گفته های یک زن بود و همین موضوع را مدرکی علیه من کردند. برادرم عزیزترین کسی بود که در زندگی داشتم و دلیلی برای قتل او نداشتم. او محافظ بود و می توانست چندین نفر را بزند من چطور می توانستم از روبه رو او را با چاقو بزنم بدون اینکه عکس العملی نشان بدهد به خاطر این موضوع هم خیلی ناراحتم و خودم داغدار برادرم و همسرش هستم.

متهم گفت: با اینکه با برخی از مقامات ارتباط دوستانه ای داشتم اما هیچ وقت از آنها چیزی نخواستم و با برادرم هم همین طور بودم. بازپرس پرونده 21 دلیل آورد که من گناهکار هستم. اما من توانستم 25دلیل برای او بیاورم که بی گناه هستم با این حال قرار مجرمیت برای من صادر شد. با اینکه در زندان به من گفتند بهترین راه این است که سکوت کنی، من این راه را انتخاب نکردم و می خواهم برایتان بگویم بازپرس اشتباه کرده و من بی گناه هستم.

در ادامه نعمت احمدی، وکیل مدافع متهم در جایگاه حاضر شد. او گفت: در پرونده نواقصی وجود دارد که باید در مورد آن تحقیق شود. اول اینکه یک پژو از دوروز قبل از حادثه مقابل خانه مقتولان پارک بود اما در مورد آن تحقیق نشد. دوم اینکه در خانه گاز اشک آور شلیک شده بود که در مورد چرایی آن هم تحقیق نشد با توجه به این نواقص و شناختی که از خانواده مقتول و متهم دارم معتقدم این قتل کار موکل من نبوده و درخواست برائت دارم. بنابر این گزارش، قضات شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران بعد از پایان جلسه دادگاه، برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: شرق


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *