خانه » اخبار روز » کلاهبرداری دو اخراجی شرکت آب +عکس

کلاهبرداری دو اخراجی شرکت آب +عکس

دو اخراجی یک شرکت پیمانکاری آب و فاضلاب با نقشه حیله گرانه به فریب آپارتمان نشین های پایتخت پرداخته و دست به کلاهبرداری می زدند.

این دو اخراجی در نقش مأمور آب و با گرفتن پول از طعمه هایشان کلاهبرداری می کردند. این دو مرد شیاد بیشتر سراغ آپارتمان های نوساز می روند، آنان با وعده این که نیاز نیست 4 واحد هزینه طرح آب و فاضلاب بدهند و آنها می توانند 4 واحد آپارتمان را یک واحد در نظر بگیرند، یک میلیون تومان پول می گرفتند و پا به فرار می گذاشتند.

طعمه های این شیادان که نمی دانستند این دو مرد مأموران قلابی هستند به آن ها اعتماد کرده و پول را برای فرار از هزینه های سنگین طرح آب و فاضلاب پرداخت می کردند تا این که فاش شد فریب خورده اند. مدیر اداره حقوقی سازمان آب و فاضلاب به خبرنگار شوک گفت: براساس اعلام تعدادی از مشترکین آب و فاضلاب در محدوده منطقه 4 تهران، ارائه توضیحات با مشخصات دو کارگر اخراجی یک شرکت پیمانکاری همخوانی داشت. بلافاصله حراست و اداره حقوقی وارد عمل شد. در این تحقیقات دو مرد به نام های «مجید سلطانی مهر» با 8 ماه سابقه کار و «علیرضا ابوالحسنی» که با 12 سال سابقه کار در یک سال گذشته توسط کارفرما-پیمانکار آب و فاضلاب -اخراج شده بودند، شناسایی شدند.

کلاهبرداری دو اخراجی شرکت آب +عکس

عباس جعفری مدیر حقوقی این سازمان خاطرنشان کرد: این دو نفر خود را به عنوان مأمور سازمان آب و فاضلاب به طعمه هایشان معرفی کرده و به دنبال اصلاح قرارداد آب و فاضلاب، آب بها، تعویض کنتور آب، نصب انشعاب آب و تغییرات در شمارگان کنتورخوانی اقدام به دریافت پول از مالکان کرده اند.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب 12 نکته مهم را به مشترکان اعلام کرد؛ یکی از این 12 نکته اشاره دارد به این که مأموران شرکت آب و فاضلاب برای وصول پول به مشترکان مراجعه نمی کنند و در صورت مشاهده چنین مواردی باید سریعاً به پلیس خبر داد. این مدیر حقوقی شرکت آب و فاضلاب افزود: متأسفانه برخی از مشترکان به این دو مأمور قلابی اعتماد کرده اند و تسلیم فریب وعده های دروغین این دو مرد شده اند و پول های زیادی نیز از مالکان ساختمان کلاهبرداری شده است.

جعفری خاطرنشان کرد: مدیران نواحی سلیمانیه و افسریه و تعدادی از مشترکان این شرکت وقتی مشخصات دو مرد که لباس مأموران شرکت آب و فاضلاب را به صورت غیرقانونی پوشیده و اقدام به نصب و وصل انشعاب غیرمجاز و نیز گرفتن پول از مشترکان را کرده اند، شناسایی کردند و آن ها را به حراست و اداره حقوقی شرکت آب و فاضلاب اعلام کردند. وی در ادامه گفت: بر همین اساس شکایتی از سوی دفتر حقوقی شرکت آب و فاضلاب به دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 14 تهران ارائه و پرونده برای رسیدگی به شعبه 6 بازپرسی آن دادسرا ارجاع شد.

بنابر این گزارش، پس از بررسی و تحقیقات قضایی و پلیسی، بازپرس باباگلزاده از شعبه 6 دادسرا خواستار انتشار تصاویر دو شیاد اخراجی شد و از کسانی که در دام این دو مرد افتاده اند یا اطلاعی از سرنوشت و مخفیگاه آنان دارند خواست به کلانتری 121 سلیمانیه و حراست شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 مراجعه کرده و یا با شماره 55813987 تماس بگیرند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه ایران


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *