خانه » اخبار روز » گلادیاتور شرور با گلوله پلیس کشته شد

گلادیاتور شرور با گلوله پلیس کشته شد

سرکرده یک باند تبهکاری معروف به «گلادیاتور» که در پی تسویه حساب فردی را با شلیک گلوله زخمی کرده و متواری شده بود، در تعقیب و گریز پلیس کشته شد و چهار نفر از همدستانش نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در این باره به جام جم گفت: شامگاه بیست و هفتم فروردین امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرک نصیر در غرب استان تهران تماس گرفت و اعلام کرد، مردی مسلح یکی از همسایگانش را با شلیک گلوله زخمی کرده است.

ماموران انتظامی با اعزام به محل مشاهده کردند، مرد جوانی به نام جواد با شلیک گلوله زخمی و یکی از انگشتانش نیز با قمه قطع شده و ضارب پیش از حضور پلیس محل را ترک کرده است. با انتقال مرد زخمی به بیمارستان، تحقیق در این زمینه آغاز شد.

تحقیقات مقدماتی

سرهنگ داوود عبدالمالکی افزود: ماموران در تحقیق از همسایه ها اطلاع یافتند، مرد زخمی در زمینه خرید و فروش مواد مخدر، شرارت و زورگیری فعالیت دارد. ماموران که احتمال می دادند این در گیری یک تسویه حساب درون گروهی است، پرونده را در دستور کار ماموران عملیات ویژه اداره اطلاعات و امنیت عمومی بهارستان قرار دادند.

وی یادآور شد: ماموران با بررسی از سوابق کیفری مرد زخمی متوجه شدند او یک مجرم سابقه دار است که به اتهام سرقت، زورگیری، شرارت، تخریب اموال عمومی و خصوصی و مزاحمت برای نوامیس و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان تحت پیگرد قضایی چند شهر بوده است.

در ادامه تحقیقات از شاهدان حادثه، تصویر رایانه ای از ضارب فراری نیز به دست آمد و کارآگاهان متوجه شدند تصویر متعلق به یک متهم سابقه دار دیگر است که او نیز به اتهام جرایمی مشابه تحت تعقیب پلیس شهرهای کرج، تهران، غرب استان تهران، شهرستان بهارستان و رباط کریم بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: در این مرحله مشخص شد، مرد زخمی و ضارب فراری مدتی با یکدیگر در یک باند تبهکاری فعالیت می کرده اند، اما در پی اختلاف، هرکدام جداگانه به اعمال مجرمانه اش ادامه می داده است. این در حالی بودکه آنها از هم کینه به دل داشته اند.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران پاتوق های احتمالی تبهکار فراری را که میلاد معروف به گلادیاتور نام داشت و باند موسوم به «شبح هشت پر» را هدایت می کرد، تحت تعقیب قرار دادند و چند روز پیش ردپای متهم در یکی از محله های جنوبی شهر به دست آمد.

وی افزود: کارآگاهان در قالب چند تیم عملیاتی به محل اعزام و آنجا را به طور نامحسوس زیرنظر گرفتند و در ادامه مشاهده کردند، متهم فراری همراه چهار نفر از دوستانش با دو دستگاه خودروی پژو و آزرا در حرکت هستند.

ماموران با دیدن متهمان راه فرار را بر خودروهایشان بستند و با اخطار از آنها خواستند تا خود را تسلیم کنند، اما متهمان بدون توجه به این اخطار ها، با خودرو های خود به خودروهای پلیس صدمه زدند تا فرار کنند.

وقتی ماموران متوجه شدند متهمان قصد تسلیم شدن ندارند، با استفاده از قانون به کارگیری سلاح به خودروی متهمان شلیک کردند.

درگیری با اوباش

عبدالمالکی خاطرنشان کرد: در ادامه درگیری پلیس با تبهکاران، سرکرده باند و یکی از همدستانش با شلیک گلوله پلیس زخمی و به مرکز درمانی منتقل شدند و سه نفر دیگر از همدستان آنها نیز پس از دستگیری به اداره اطلاعات و امنیت عمومی منتقل شدند. این در حالی بود که تبهکار حرفه ای ـ میلاد ـ به دلیل شدت خونریزی فوت کرد و دیگر همدست زخمی اش نجات یافت.

وی گفت: با کشته شدن مرد تبهکار و گزارش موضوع به بازپرس ویژه قتل دادسرا، جسد او به پزشکی قانونی منتقل شد بنابراین با توجه به این که جواد ـ متهم زخمی ـ نیز از تبهکاران حرفه ای تحت تعقیب پلیس بود، دستور قضایی مبنی بر بازداشت وی صادر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان افزود: چهار همدست تبهکار کشته شده در بازجویی به جرایمشان اعتراف و در تحقیق از آنها مشخص شد، آنها و سرکرده کشته شده همراه جواد ـ دیگر متهم زخمی ـ باندی را تشکیل داده و با همدستی یکدیگر برای ایجاد رعب و وحشت میان مردم و بر هم زدن نظم عمومی جامعه اقدام به زورگیری، سرقت، باج خواهی خیابانی از مغازه داران و رهگذران می کردند.

با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد. افرادی که در شهر های بهارستان، کرج، تهران، غرب استان تهران و رباط کریم در دام این باند گرفتار شده اند، می توانند با حضور در دادسرا و اداره اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان بهارستان از آنها شکایت کنند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام جم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *