خانه » اخبار روز » تجاوز گروهی به یک زن جوان در پیشوا

تجاوز گروهی به یک زن جوان در پیشوا

چهار نگهبان مجتمعی مسکونی با تهدید چاقو زن و شوهر جوانی را گروگان گرفتند تا نقشه شوم خود را عملی کنند.

4 روز پیش زوج جوانی وحشت زده نزد پلیس شهر پیشوا (ورامین) رفتند و پرده از حادثه ای که برایشان رخ داده بود برداشتند. در این میان زن جوان به مأموران گفت: مدتی قبل من و همسرم با پول هایی که پس انداز کرده بودیم تصمیم گرفتیم در پیشوا آپارتمانی بخریم. اما پولمان آنقدری نبود که بتوانیم به صورت نقد خانه ای خریداری کنیم. برای همین وقتی تبلیغات پیش فروش آپارتمانی را دیدیم به فکر پیش خرید افتادیم.

وی ادامه داد: با شماره تلفن آگهی تبلیغاتی تماس گرفتیم. مرد فروشنده آدرس مجتمع را در اختیار ما قرار داد و خواست به آنجا برویم و ملک را بازدید کنیم. وی مدعی شد که در آنجا نگهبان های ساختمان نیز هستند و برای دیدن آپارتمان های در حال ساخت، ما را راهنمایی می کنند. پس از این تماس من و همسرم عصر جمعه راهی مجتمع مسکونی شدیم که این اتفاق افتاد.

زن جوان افزود: وقتی به مجتمع در حال ساخت رسیدیم، 4 پسر جوان در آنجا بودند که می گفتند نگهبان ساختمان هستند. با راهنمایی آنها وارد ساختمان شدیم. در حالی که مشغول بازدید مجتمع نیمه ساخت بودیم، ناگهان 2 نفر از نگهبانان با چاقو به سمت ما حمله ور شدند. من و همسرم به شدت وحشت کردیم. همسرم به آنها التماس کرد که کاری با ما نداشته باشند. پول زیادی همراهش نبود اما همه آن را در اختیار 4 پسر جوان قرار داد تا دست از سرمان بردارند. اما آنها سارق نبودند و نیت دیگری در سر داشتند.

وی افزود: یکی از نگهبان ها با تهدید و ضرب و شتم، شوهرم را با خود برد. سپس آنها مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و پس از آن مرا از ساختمان به بیرون پرت کردند. آنها تهدیدم کردند در صورتی که شکایت کنم قطعا مرا می کشند. چند دقیقه وحشت زده آنجا نشسته بودم و نمی دانستم چه بلایی سر شوهرم آمده است. فکر می کردم او را کشته اند اما بالاخره وی را هم رها کردند و بعد از آن هر دو تصمیم به شکایت گرفتیم.

پس از اظهارات زن جوان، شوهرش نیز به مأموران گفت: نگهبان های ساختمان مرا 3 ساعت دست و پا بسته در اتاقی زندانی کرده بودند و پس از رها کردنم گفتند که اگر پای پلیس را به این ماجرا باز کنم هم من و هم همسرم را می کشند.

با این شکایت و با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از مأموران پلیس امنیت عمومی پیشوا با دستور سرهنگ سلمان آدینه وند فرمانده انتظامی پیشوا، تجسس های خود را در این پرونده آغاز کردند. کارآگاهان در نخستین قدم هویت 4 نگهبان ساختمان را شناسایی کردند و با دستگیری یکی از آنها موفق به دستگیری 3 متهم دیگر پرونده شدند.

بررسی ها حکایت از آن داشت که هر 4 متهم، سابقه دار هستند و پیش از این بارها به اتهام سرقت، شرارت و تهدید شهروندان دستگیر شده و به زندان افتاده اند.

پرونده این 4 نگهبان شیطان صفت برای رسیدگی بیشتر و صدور حکم به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده است.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: همشهری

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. کاش دنیا ازوجود همچین آشغالهایی پاک بشه

 2. chera nazaro mano.nemizari???

 3. hamidreza mohamadi24

  سلام ؛خدانیامرزه این کثافت هارو من درمشهدزندگی میکنم اما خواهرم درورامین الان که این مطلب روخوندم خدامیدونه چه فکرهایی تو سرم ریخت اینقدردم از امنیت میزنند پس کو؟

 4. بدبخت شوهرش!!!!!!
  … اینه دیگه,اینجا همه چی در هم بروهمه

 5. همچین آدما که نه حیونارو باید نسل شونو ریشه کن کرد

 6. آقای رضا م جواب سوالتونو فهمیدین به ما هم بگین چون به شدت واسه ماهم سواله!درضمن معلوم نیست چند بار اینکارو کردن چون بعضیا بخاطر ترس از آبرو شکایت نمیکنن متأسفانه

 7. سلام

  سئوال من این است اگر اینها مجرم سابقه دار با انواع شرارت و تجاوز بودند و بارها به زندان افتادند چرا باز آزادند …. این چه وضعیت است که بی گناه در زندان و گناه کار برای هر جرمی آزاد است

 8. چقد بده وقتی به یه زن شوهر دار تجاوز میشه خیلی فکرمو به خودش مشغول میکنه دلم برا شوهره میسوزه خدا ازشون نگذره نسل همچین ادمایی از بین بره ایشالله

 9. چقد بده وقتی زن شوهر دار رو اذیت میکنن خدا ازشون نگذره اون شوهره چی میکشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *