خانه » فناوری های نوین » ابداعات و اختراعات جدید » طراحی صندلی هواپیما با صفحات لمسی و امکان تغییر حالت

طراحی صندلی هواپیما با صفحات لمسی و امکان تغییر حالت

محققان امروز از طراحی صندلی های هوشمند به نام COS رونمایی کردند که به صفحات لمسی بزرگ مجهز هستند و قابل جاسازی در هواپیماهای ایرباس A380 است.

جان مایسنر دانشجوی آلمانی طراح این صندلی ها گفت:این صندلی های به گونه ای طراحی شده اند که مسافران با نشستن بر روی آنها احساس راحتی بیشتری می کنند و در عین حال صفحات بزرگی هستند که می توانند ویدیویی زنده را از بیرون هواپیما و در تمامی ردیف ها برای خلق صحنه های پانورامیک نمایش می دهند.

طراحی صندلی هواپیما با صفحات لمسی و امکان تغییر حالت

این صفحات بزرگ را می توان یا به عنوان صفحه لمسی به کار برد یا با حسگرهای حرکتی کنترل کرد به طوری که مسافران بتوانند تکیه بدهند و همزمان آن ها را کنترل کنند. همچنین مسافران می توانند همزمان درون کابین خلبان را از طریق این صفحات تماشا کنند.

مسافران حتی می توانند صفحاتشان را برای تشکیل دادن صفحه های پانورامیک بزرگ به یکدیگر ملحق کنند و ویدیویی زنده را از بیرون هواپیما تماشا کنند؛ آن ها همچنین می توانند بازی های تعاملی را روی صفحات دوگانه داشته باشند.

طراحی صندلی هواپیما با صفحات لمسی و امکان تغییر حالت

می توان شکل و اندازه صندلی ها را با فشار یک دگمه تغییر داد؛ جداکننده ها نیز فضایی خصوص را خلق و امکان تماس نزدیک خانواده ها با یکدیگر را فراهم می کنند.

تمامی پنل عقبی صندلی می تواند به صفحه بزرگی تبدیل شود که دارای بخش های متنوعی بوده و مولفه های مختلفی را به نمایش می گذارد.

طراحی صندلی هواپیما با صفحات لمسی و امکان تغییر حالت

مسافران همچنین می توانند از طریق آن برای دوستان ایمیل بفرستند یا با آن ها تماس تلفنی داشته باشند. صندلی هوشمند در ده ها حالت مختلف قرار می گیرد.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایرنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.