خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393

فال روز چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393

فروردین:

طوفان خوابیده و همه چیز به تدریج درحال درست شدن است. مجبور نیستید با تمام دنیا بجنگید. ممکن است پیشنهاد یک کمک مالی، اطلاعاتی یا هرگونه کمک دیگر به شما بشود. ممکن است یک پیشنهاد جالب هم از طرف یک خارجی، مسافر، معلم یا یکی از اقوام به شما شود.

اردیبهشت:

باید پر جنب و جوش تر و اجتماعی تر باشید. این ها ویژگی هایی هستند که نتیجه ی نهایی تلاش های امروزتان را تعیین می کنند. این احتمال وجود دارد که میزانی پول اضافی، هدیه یا یک جایزه دریافت کنید. همچنین ممکن است یک خرید موفقیت آمیز یا یک معامله ی هوشمندانه داشته باشید.

خرداد:

امروز روز شانس شماست. دانش و اقتدار شما کمک می کند که با شجاعت به دنبال آینده باشید. همچنین قادر خواهید بود که یک دوست خوب جدید پیدا کنید یا با فرد جالبی ملاقات داشته باشید. به گرمی در یک چرخه ی اجتماعی از شما استقبال خواهد شد.

تیر:

باید به جلو نگاه کنید نه عقب. اگر نشانه ی یک فرصت خوب را دیدید، دودستی آنرا بگیرید و به سرعت از آن استفاه کنید. اقبالتان بلند است ولی شانس هیچ وقت دو بار در نمی زند. بعد از یک تلاش قابل ملاحظه حتما کمی استراحت داشته باشید.

مرداد:

امروز الهام و میل به دانش هدایت گر کارهایتان خواهند بود. پیش بروید و به کارتان برسید. روی تحقق امیالتان کار کنید. بدون کمک و پشتیبانی رها نخواهید شد. بیش از حد روی کار، پرستیژ و جنبه ی مادی همه چیز متمرکز نباشید.

شهریور:

چیزی که تا دیروز برایتان مثل یک فاجعه بود، امروز تبدیل به شانستان میشود. نباید وقتتان را هدر بدهید. استعدادهایتان را به رخ مدیریت بکشید. بهترین راه برای جلب نظر رییس این است که ثابت کنید میتوانید فعال، پر جرات و توانا در انجام کارهای اضطراری هستید.

مهر:

شما و شریکتان یکبار دیگر به تفاهم رسیده اید. وقت خوبی است که با خارجی ها وافراد با نفوذ تعامل داشته باشید ( مثلا حرف بزنید، در مراسم عمومی شرکت کنید یا قرار داد ببندید). میتوانید امروز حتی نامزد کنید یا جشن عروسی بگیرید.

آبان:

برای لطف کردن در حق دیگران کم رو نباشید. در ازای آن ممکن است هم از شما تشکر شود و هم به خاطر آن هدیه بگیرید. بعلاوه، قادر خواهید بود که روابط مفیدی برقرار کنید. کارهای روزانه این امکان را به شما می دهد که از تحصیلاتتان استفاده کنید یا اینکه به دنبال اطلاعات اضافه باشید.

آذر:

وقت خوبی برای فعالیت های بازاری و کار روی روابط عمومیتان است. با درگیر شدن در کارهای آموزشی، خیریه و تدریس امتیازات بیشتری را مال خود کنید. می توانید در سمینار، رخدادهای عمومی و بحث های آزاد شرکت کنید. وقت خوبی برای معلمان، مربیان، بازیگران و غیره است.

دی:

می توانید به طور غیرمنتظره ای تحریک پذیر باشید. عجله و بی ثباتی یک نفر ممکن است ناراحتتان کند، ولی احتمال این هست که خودتان هم این ویژگی ها را نشان دهید. دوره های کوتاه الهام گرفتن از همه چیز می تواند به سرعت به ناامیدی و از دست رفتن روحیه تان تبدیل شود.

بهمن:

یک بار دیگر بخت به شما هدیه ای خواهد داد. این می تواند یک آزادی غیرمنتظره، فرصتی برای انجام کاری که دوست داریدو یا یک ملاقات دوستانه باشد. ممکن است خبرهای تشویق کننده ای دریافت کنید و یا منبعی عالی از ایده ها و روابط کشف کنید.

اسفند:

روز خریدها و معاملات موفقیت آمیز است. آنهایی که خیلی به رویا پردازی علاقه دارند باید کمی وقت برای آن کنار بگذارند. شاید نیاز پیدا کنید که یک آزمایش کنید یا سیستم پرداخت پول را تغییر دهید. وقتی تصمیمی گرفتید اصلا تعلل نکنید وآنرا عملی کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.