خانه » آرایش و زیبایی » اشتباهات آرایشی خانم ها در استفاده از رژ لب

اشتباهات آرایشی خانم ها در استفاده از رژ لب

در هر حال، هرکدام از این خطاها در بکار بردن رژ لب می تواند شما را از یک آرایش شیک دور کند. در اینجا به ترفندهای ساده ای که به داشتن لب هایی حجیم کمک می کند اشاره می کنیم.

رژ لب زدن ایده خوبی است می دانید چرا، چون شما را با حوصله نشان خواهد داد. در واقع چه کسی به حلقه سیاه زیر چشمانتان نگاه می کند زمانیکه شما یک رژ لب زیبا و خوشرنگ روی لبانتان داشته باشید؟

در هر حال، هرکدام از این خطاها در بکار بردن رژ لب می تواند شما را از یک آرایش شیک دور کند. در اینجا به ترفندهای ساده ای که به داشتن لب هایی حجیم کمک می کند اشاره می کنیم. اشتباهات آرایشی خانم ها در استفاده از رژ لب

اشتباهات آرایشی خانم ها در استفاده از رژ لب

۱ – رنگ زدن خارج از محدوده ی لب ها

قرار است رژ لب، فقط لبهایتان را پررنگ تر کند، نه مانند وقتی که ۵ ساله بودید و با وسایل آرایش مادرتان بازی می کردید! آسان ترین راه برای اینکه از خط لب ها بیرون نزنید، این است که با مداد و رژی که قلموی باریک دارد کار کنید. با خط لب، دور لب هایتان را یک خط کمرنگ بکشید و سپس با رژ بین خط ها را پر کنید.

۲ – انتخاب رنگ نامناسب

بله، هر خانمی می تواند رژ لب بزند، اما هر رژ لبی مناسب هر رنگ پوستی نیست. رنگ مناسب خود را طبق ته رنگ پوست، رنگ چشم و حتی رنگ موهایتان انتخاب کنید.

۳ – خط لب پر رنگ

دوره استفاده از خط لب های پررنگ و تیره همراه با رژهای روشن گذشته است. بهتر است رنگ خط لب و رژتان تقریبا مشابه هم باشد. اگر این چنین نیست پس همیشه به خاطر داشته باشید که رنگ روشن را در لبه ها کار کنید. با این روش، لب هایتان پر تر هم به نظر می رسد.

۴ – رژ لب روی دندان ها

استفاده بیش از اندازه از رژ لب می تواند منجر به رنگی شدن دندان هایتان شود، هر چند که باقی ماندن رژ لب روی لیوان به هنگام نوشیدن قهوه از رنگی شدن دندان ها هم بدتر است! در اینجا دو ترفند برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی پیشنهاد می کنیم.

_ اول اینکه پس از مالیدن رژ لب، برای محو و پاک کردن رژ لب اضافی، از یک دستمال کاغذی استفاده کنید و دوم، با انگشت سبابه ی خود رژ لب های اضافی اطراف لبه های داخلی دهانتان را پاک کنید.

ممکن است اینکار چندان خوشایند شما نباشد اما ترفندی است که واقعا کمکتان میکند!

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: سرخاب سفیداب

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *