خانه » اخبار روز » حسادت زنانه عامل هتک حیثیت فیس بوکی

حسادت زنانه عامل هتک حیثیت فیس بوکی

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری دو عامل هتک حیثیت و نشر اکاذیب علیه یک زن جوان در اینترنت خبر داد.

سرهنگ سید محسن عرفانی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر اینکه صفحه ای در یکی از شبکه های اجتماعی در اینترنت ایجاد شده و با انتشار اکاذیب باعث هتک حیثیت وی شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با پیگیری های فنی و پلیسی انجام شده دو زن جوان که از دوستان دوره دانشجویی شاکی بودند در این زمینه شناسائی و با دستور قضایی، دستگیر و به پلیس فتا منتقل شدند.

وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی انجام شده اعتراف کردند در زمان دانشجویی با شاکی آشنایی داشته و با دیدن موقعیت کاری برتر پیش آمده برای وی با ارسال پیام های غیر اخلاقی اقدام به ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت شاکی کرده اند و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

رییس پلیس فتا خراسان رضوی در پایان به شهروندان توصیه کرد: با توجه به قابلیت های فضای مجازی و انتشار سریع عکس در این فضا، کاربران برای حفظ حریم خصوصی خود هرگز عکس و فیلم شخصی خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *