خانه » اخبار روز » قتل هولناک زن جوان در مقابل چشمان فرزندش

قتل هولناک زن جوان در مقابل چشمان فرزندش

دو مرد جنایتکار با همدستی زن خدمتکار برای سرقت طلا، زن 32 ساله را در مقابل چشمان فرزند خردسالش به قتل رساندند.

21 آذرماه سال 92 مردی هراسان در تماس با پلیس از قتل همسرش خبر داد. در ادامه تیمی از کارآگاهان با حضور در محل جنایت در شهرستان ورامین متوجه شدند زن 32 ساله با ضربه های چاقو در آشپزخانه به قتل رسیده است.

با توجه به سرقت طلاهای مقتول، کارآگاهان احتمال دادند زن جوان قربانی سرقت مرگباری شده است.بررسی های ماموران نشان داد روز حادثه زن 45 ساله ای به نام رویا برای کمک به مقتول به خانه اش آمده بود.

با کشف این سرنخ، رویا دستگیر و در بازجویی ها به ارتکاب قتل با همدستی دو نفر به نام های وحید 21 ساله و غلام 30 ساله اعتراف کرد.

او در بازجویی ها گفت: من با غلام دوست بودم و روز حادثه غلام از من خواست پس از اینکه وارد خانه مقتول شدم در را باز بگذارم. در حال انجام کارهای خانه بودم که غلام و وحید در حالی که صورت های خود را پوشانده بودند وارد خانه شده و مقتول شروع به داد و فریاد کرد. من از ترس از خانه بیرون آمدم که دقایقی بعد غلام و وحید در حالی که طلاهای مقتول را همراه داشتند نزد من آمده و مدعی شدند زن جوان را در مقابل چشمان فرزند سه ساله اش به قتل رسانده اند.

با این اعترافات غلام و وحید دستگیر شدند که متهمان با اعتراف به شرکت در این سرقت مرگبار، قتل زن جوان را به گردن یکدیگر انداختند.

پس از تکمیل تحقیقات برای وحید و غلام به اتهام مشارکت در قتل عمدی و برای رویا به اتهام معاونت در قتل قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر شد و پرونده برای محاکمه به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده است.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: قانون


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. باید به سزای عملشون برسن سنگدلها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *