خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 20 اردیبهشت 1393

فال روز شنبه 20 اردیبهشت 1393

فروردین:

امروز به زندگی فعالانه نیاز ندارید. باید خودتان را با فضایی پر از آرامش احاطه کنید. در عجله نباشید که شرایط را به شدت تغییر دهید حتی اگر از آن راضی نیستید. تلاش های جدید به سرعت به بن بست می رسند و درمورد تلاش های به هدر رفته احساس پشیمانی خواهید کرد.

اردیبهشت:

بدن، ذهن و روحتان به تقویت دوباره نیاز دارند. وقت خوبی برای فعالیت های مفرح و همچنین کمی تغییر در برنامه ها، ترجیحات و عادت هایتان است. از تمام تغییرات در زندگی استقبال کنید و در برابر آنها مقاومت نداشته باشید.

خرداد:

در حال قدم گذاشتن به یک دوره ی عالی از زندگی هستید و ممکن است روحتان هم از آن خبر نداشت باشد. هنگام انتخاب کارها و مردمی که با آنها تعامل دارید از دل و جراتتان پیروی کنید. امروز تعامل پذیری ذاتیتان می تواند با عملی بودن، بی تحرکی غیر منتظره و نیاز موقتی به تنهایی جایگزین شود.

تیر:

امروز بارومتر زندگیتان خالی است. هیچ نیازی به تغییرات ناگهانی نیست. امروز ارتباطتان با دوستان و خانواده بطور ویژه ای خوب و ستودنی است. اگر روابط تا حدودی با مشکل مواجه شده اند، وقت آن است که مشکلات را رفع کنید.

مرداد:

منتظر چیزهای جالب باشید. رویاهایتان برای یک مواجه ی رمانتیک و دوستان جدید و همچنین امیدهایتان برای تغییرات مثبت کلی در رویدادها از واقعیت خیلی دور نیستند. ولی سعی نکنید که بطور مصنوعی این لحظه را نزدیک تر کنید.

شهریور:

به خودتان بستگی دارد که چه راهی را انتخاب کنید، چه کارهای را بکنید و چطور با مردم تعامل داشته باشید. نظرتان برای آنها باارزش خواهد بود. بسیاری از شما به مکاتبات دور، برخوردهای رمانتیک و سفرهای دور علاقه دارید.

مهر:

شادی در نزدیکی شماست و احتمالا شما آنرا احساس کرده اید و الان آنرا پیش بینی می کنید. عجله نداشته باشید، همه اش مال شماست. همه چیز از جمله امور مالیتان را مرتب کنید. اهمیت زیادی دارد که برنامه ریزی کنید قدم های جدی بردارید یا یک تصمیم حیاتی دیگر داشته باشید.

آبان:

سلامتی و رفاه شما امروز بستگی زیادی به مهارت های دیپلماتیکتان دارد. تنها وقتی با مردم ارتباط برقرار کنید که درک روشنی از شرایط داشته باشید و می توانید محیط اطراف و همچنین خلق و خوی همراهانتان را احساس کنید.

آذر:

امروز در انتظار هیچ سورپرایز جدیدی نباشید. همه چیز به دنبال برنامه ی روزمره ی معمول خود است و به سختی می توانید آنرا تغییر دهید. باید از امروز برای نیروی تازه دادن به خود استفاده کنید. امروز هر کار کوچکی که بر عهده بگیرید بطور صحیح و دقیقی انجام خواهد شد.

دی:

امروز برای استراحت مطلق روز خیلی خوبی است. سعی کنید خاطرات افسرده کننده را کنار بگذارید و مردم ناراحت کننده را جا بگذارید. کمی بیرون بروید و یا در یک محیط آرام باشید. هیچ دعوتی را به مهمانی ها نپذیرید. امروز کارهای شلوغ پلوغ و ماجراجویی به شما تعلق نخواهند داشت.

بهمن:

امروز برای برنامه ریزی کردن و بودن در انتظار رخدادهای مثبت مناسب است. حس ششم شما دروغ نمی گوید. به زودی تغییرات واقعا خوبی برایتان پیش می آید. به هرحال، قبل از اینکه کاملا درگیر آنها شوید، تاکید می شود که کمی استارحت کنید و مقداری انرژی ذخیره کنید.

اسفند:

ثبات و آرامش امروز شادتان می کند. با یک فضا و رایحه ی مثبت احاطه می شود که در آن شکوفا می شوید. وقت خوبی برای استراحت، فراموش کردن تمام دردسرها و درگیر شدن در کاری است که واقعا از آن لذت می برید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.