خانه » اخبار روز » مرگ دلخراش زن جوان برای هیچ

مرگ دلخراش زن جوان برای هیچ

کارآگاهان آگاهي فرماندهي انتظامي استان گيلان با فاش کردن هويت زن سوخته، متهمان به قتل وي را نيز دستگير کردند.

در پانزدهم اسفند سال گذشته کشف جسد سوخته زني حدود 40 ساله در شهرستان شفت به پليس آگاهي استان گزارش شد، کارآگاهان آگاهي با توجه به حساسيت موضوع در محل حاضر شده و در بررسي هاي خود هويت اين زن را که بنا به اظهار پزشکي قانوني با يک رشته سيم خفه و بعد مورد اصابت چندين ضربه چاقو قرار گرفته بود، ليلا 45 ساله اعلام کردند.

سرهنگ فرهاد فلاح کريمي رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان گيلان درخصوص جزئيات اين خبر گفت: کارآگاهان آگاهي در تحقيقات خود بنا به اظهارات برادر متوفي دريافتند که اين زن براي مراجعه به دندانپزشکي از خانه خود خارج و ديگر هيچ وقت به منزل باز نگشته است.

رئيس پليس آگاهي استان گيلان با بيان اينکه پيدانشدن هيچ اثري از سرقت متهم يا متهمان به قتل کار را براي کارآگاهان مشکل مي کرد، افزود: کارآگاهان در تحقيقات سرنخي از يکي از متهمان به قتل اين زن بدست آورده و وي را دستگير کردند. فلاح کريمي هويت فرد دستگير شده را عباس 31 ساله اعلام و بيان کرد: متهم در اعترافات خود عنوان کرد که چون از قبل من و دوستم با اين زن آشنايي داشتيم به انگيزه سرقت طلاهاي وي که بالغ بر 50 ميليون ريال مي شد، او را سوار خودرو کرد و بعد از خفه کردن و زدن چند ضربه چاقو به وي، او را با گازوئيل به آتش کشيده و از ترس قبل از سرقت، صحنه جرم را ترک کرديم.

رئيس پليس آگاهي استان گيلان با بيان اينکه همدست 27 ساله اين متهم نيز دستگير و به همدستي در قتل اعتراف کرد، گفت: متهمان با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه مردم سالاری


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *