خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 21 اردیبهشت 1393

فال روز یکشنبه 21 اردیبهشت 1393

فروردین:

علی رغم دل مشغول بودن به کارهایتان امروز خیلی رمانتیک می شوید. نیازتان به تجارب جدید قوی تر می شود. ساده ترین راه برای شناختن کسی این است که او را کاوش کنید یا اینکه به یک سفر کوتاه بروید.

اردیبهشت:

تصورتان نیاز به اصلاح دارد. توجه ویژه ای به آرایش و عطر داشته باشید. یک تغییر کوچک در رنگ لباس یا یک رایحه ی آشنا می توانند به سرعت شما را تغییر دهند. تغییرات و نوسانات خلق و خو در چرخه های اجتماعی ممکن است رخ دهند.

خرداد:

امروز رقابت نمی شناسید. شما جذاب ترین و فریبنده ترین فرد امروز هستید. اگر می خواهید کسی را جذب کنید از موقعیت استفاده کنید. آرزوهایتان می توانند گیج کننده و ترجیحاتتان ممکن است ناپایدار باشند.

تیر:

امروز چیزهایی مثل نجابت، تحرک، و سادگی روابط ویژگی های خوبی هستند. ممکن است نیازتان به تعمل با جنس مخالف شدیدتر شود. با علاقه در بحث های مربوط به مدو مسایل عشقی شرکت می کنید و بعضی از مراسم اجتماعی یا معنوی را یاد می گیرید.

مرداد:

امروز به سمت رها بودن پیش می روید و روزتان برای مهمانی رفتن و دورهمی ها عالی است. مد، عشق، رمزوراز، جذابیت، و یا زندگی عمومی می توانند منبع تحریکتان باشند. وقت خارق العاده ای برای در رفتن از روزمرگی و الهام گرفتن است.

شهریور:

تفکر هوشیارانه ی شما هیچ کاری با علاقه تان به ماجراجویی های رمانتیک ندارد. این همان دوگانگی شماست که بسیاری از شما از آن آگاه نیستید. با ثابت و مصمم بودن در کارتان قادر هستید که به محض وارد شدن زندگی شخصی روی خط، خودتان را در رویاها گم کنید.

مهر:

امروز برای شما روز خارق العاده ایست، مخصوصا برای خانم ها. شما دوست داشتنی و جذاب هستید. سخت است که بگوییم کدام ویژگی جذاب ترین مشخصه ی شماست: ظاهر پیچیده تان، هوشتان، روشن فکر یا ذکاوت برجسته تان.

آبان:

احتیاط ذاتی و مظنون بودنتان امروز کمی شعیف تر می شود. بنابراین، سیستم دفاعیتان راحت تر می شکند. اگر یکی از عزیزانتان از محدوده تان رد شود هیچ محافظی کمک نخواهد کرد. می توانید با یک جمله ی لطیف جذب شوید یا یک هدیه فریفته تان کند.

آذر:

امروز ممکن است کسی را ملاقات کنید که نمی توانید به راحتی در برابر جذابیتش مقاومت کنید. مردان اسیر طلسم مخاطب خاص خود خواهند بود. به زنان درمورد یک رقیب موذی هشدار می دهیم. اگر وجهه ی عمومی دارید، وقت آن رسیده که درمورد تصویر خود دوباره اندیشی کنید.

دی:

توصیه می شود که موقتا از سرعت زندگی کم کنید و کمی در اطرافتان تغییر ایجاد کنید. فضای امروز پر از تنوع، بی ثباتی و حتی گاهی مرموز بودن است. سعی کنید منعطف باشید و با شرایط خود را وفق بدهید.

بهمن:

همه چیز به بهترین وجه درحال شکل گیری است. ممکن است تمرکزتان روی زندگی عشقی و پر از تاثیرات تازه و امیدهای خوب است. ممکن است در آرزوی شاید و خوشبختی یک ماجراجویی را آغاز کنید. اگر یک فرد هنرمند هستید از الهامات خود پیروی کنید-یک شاهکار عالی خلق خواهید کرد.

اسفند:

شمایی که به راحتی قربانی وسوسه های خود می شوید ممکن است تحت تاثیر علایق جدید قرار گیرید. احتمالا هنوز نفهمیده اید که دقیقا چه می خواهید و احتمالا به دنبال ایده آل های مبهمی هستید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *