خانه » اخبار روز » اعترافات مردی که همسر و 2 دخترش را کشت

اعترافات مردی که همسر و 2 دخترش را کشت

مردی که همسر و دو دختر معلولش را به قتل رسانده است، در بازجویی ها جزییاتی از جنایتش را شرح داد و گفت قصد داشت بعد از این جنایت خودکشی کند.

ماموران پلیس شهرستان استهبان استان فارس روز دهم فروردین در جریان وقوع جنایتی هولناک قرار گرفتند و وقتی به محل اعلام شده رفتند فهمیدند مردی همسر و دو دختر 10 و 15ساله اش را به قتل رسانده است. کارآگاهان مطلع شدند عامل این جنایت که حسن نام دارد بعد از کشتن اعضای خانواده اش فراری شده است و به احتمال زیاد قصد دارد شهر را ترک کند به همین دلیل تمام راه های خروجی زیرنظر گرفته و سرانجام متهم دستگیر شد. در همین حال صحنه جنایت مورد بررسی قرار گرفت و معلوم شد حسن ابتدا در خانه خودش به همسر و دختر بزرگش شلیک کرده و آنها را کشته، سپس به خانه پدرش که روبه روی منزلش است، رفته و با تهدید ساکنان دختر دیگرش را به قتل رسانده است. همچنین معلوم شد او برای این جنایت از سلاحی شکاری استفاده کرده است.

کارآگاهان همچنین متوجه شدند متهم یک فرزند دیگر هم دارد که به او آسیبی نرسانده است. حسن بعد از انتقال به پلیس اگاهی به ارتکاب جنایت اقرار کرد. کارآگاهان سپس به تحقیق درباره این واقعه پرداختند و فهمیدند دو دختر متهم از معلولیت ذهنی رنج می بردند و پدر آنها از مدت ها قبل رفتارهای تندی نسبت به خانواده اش داشته است. متهم در بازجویی های تخصصی جزییات قتل ها را شرح داد و گفت: «داشتن دو دختر معلول زندگی را برایم سخت کرده بود. هزینه نگهداری از آنها زیاد بود و من از عهده اش برنمی آمدم. از طرفی اعتیاد داشتم و این مساله شرایط را سخت تر می کرد.

من برای اینکه بتوانم آزادانه مواد مصرف کنم همسرم را هم معتاد کرده بودم و دونفری هرویین می کشیدیم. از شرایطی که داشتم بسیار ناراضی بودم و همیشه دنبال راهی می گشتم تا خودم را از این وضعیت نجات بدهم به همین دلیل از مدت ها قبل نقشه قتل را کشیدم و روز حادثه بعد از اینکه به خانه رفتم دخترم را هدف گرفتم. همسرم خواست مانع من شود ولی او را کشتم سپس چون می دانستم دختر کوچکم در خانه پدرم است به آنجا رفتم.

بسیار عصبانی بودم. پدر و پسرم با دیدن من به شدت ترسیدند و سعی کردند جلویم را بگیرند اما من از شدت خشم متوجه اعمالم نبودم به همین دلیل آنها را از خانه بیرون کردم و وقتی با دخترم در خانه تنها شدم او را هم به قتل رساندم و فرار کردم. هدف من این بود که خودکشی کنم تا از این وضعیت خلاص شوم اما دستگیر شدم.» بنا بر این گزارش متهم در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: شرق

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. ن بابا مفنگی ها چطورمیمیرن تای مفنگی بمیره سر 10تا سالمومیذارن چال.

  2. مرتیکه مفنگی,خوب خودتو میکشتی,ک دنیا از وجود کثیف امثال شماها پاک بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.