خانه » اخبار روز » اکبر عبدی باز هم روحانی می شود

اکبر عبدی باز هم روحانی می شود

اکبر عبدی در رسوایی 2 باز هم جلوی دوربین مسعود ده نمکی می رود و او این بار با خروج از محل سکونت خود به شهری فرضی می رود و تجربیات عرفانی را پشت سر می گذارد.

مسعود ده نمکی کارگردان و تهیه کننده سینما که این روزها فیلم سینمایی «معراجی ها» را در سینماهای کشور روی پرده دارد در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است که می توان آن را ادامه فیلم سینمایی «رسوایی» دانست؛ مساله ای که خودش هم در یک برنامه تلویزیونی بدان اشاره کرد.

طرح اولیه این فیلمنامه با نام «رسوایی 2» به اتمام رسیده و آن چه که مشخص است نگارش فیلمنامه تا تابستان امسال به پایان می رسد و سپس ده نمکی برای دریافت پروانه ساخت آن اقدام می کند.

قصه «رسوایی 2» در یک شهر فرضی اتفاق می افتد و نقدی به جامعه شهری، تمدن جدید و آسیب های اجتماعی دارد. شخصیت اصلی داستان در «رسوایی» که نقش آن را اکبر عبدی بازی می کرد، در این فیلم سینمایی نیز حضور دارد اما اینکه باز هم در لباس روحانیت حاضر شود یا خیر، هنوز مشخص نیست.

داستان «رسوایی 2» مضمونی عرفانی و اخلاقی دارد و از زمانی آغاز می شود که روحانی داستان «رسوایی 1» از شهر خود خارج شده و به یک شهر فرضی سفر می کند.

در فیلم سینمایی «رسوایی» بازیگرانی چون اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی، مریم کاویانی و … حضور دارند. اکبر عبدی در این فیلم نقش یک روحانی را بازی می کند.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. خیلی فیلمشون قشنگ بوده تازه 2شم ساختن یعنی بعضیا اعتماد به سقفی دارنا!!!!!!

  2. رسوايي كه فيلم جالبي بود و اكبر عبدي واقعأ به زيبايي هرچه تمام تر از عهده ي نقشش بر اومد، اميدوارم كه رسوايي 2 هم همينطور جالب از آب در بياد

  3. age rohani shode,pa koo kilidesh

  4. حیف اکبر عبدی که برای ده نمکی بازی کنه چیه این بافیلمای مزخرفش

  5. رسوایی3 هم میاد حال ببین من کی گفتم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *