یکشنبه 17 فروردین 1399
خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 23 اردیبهشت 1393

فال روز سه شنبه 23 اردیبهشت 1393

فروردین:

نیمه ی اول روز وقت هدر دادن وقت است. آشنایی های جدید خیلی امید بخش نخواهند بود. بعلاوه هیچ اطلاعات جدیدی کسب نخواهید کرد. ممکن است در یک ارتباط خاص یا ایده ی ثابت گیر کنید.

اردیبهشت:

در اوایل روز در خطر گذاشتن یک قدم جسورانه ولی اشتباه تحت تاثیر توصیه ی فریب آمیز کسی هستید. ساعات عصر کمک می کنند که همه چیز را دوباره مرتب کنید. باید انتهای روز را با خانواده و آشنایان نزدیک بگذرانید.

خرداد:

باید در نیمه ی اول روز سعی کنید که از تصمیمات جدی گرفتن پرهیز کنید. در این زمان ممکن است احساس کنید ترس و احساسات کنترل شما را گرفته اند و ذهنتان مبهم و پر ابر است. غرور و نفس شما ممکن است که حقیقت های اطرافتان را عوض کند.

تیر:

اگر امروز با تردیدهای رازآلودی آغاز شده است، علامت خوبی خواهد بود. اگر به چیزی علاقه پیدا کرده اید یا از آن الهام گرفته اید و حتی نمی توانید به اشتباه کردن فکر هم کنید. همین الان متوقف شوید: شاید احساس کنید قربانی یک وسوسه اید و ذهنتان در حال اغتشاش و بازیچه بودن است.

مرداد:

هنگام خوردن صبحانه ممکن است رخدادهای اخیر را به یاد آورید. روی یک پیشنهاد فکرکنید یا مثلا درمورد اخبار جدید بحث کنید. ممکن است کاملا غرق در برنامه های آینده باشید. نیمه ی دوم روز شما را دوباره به حال و شاید به گذشته برمی گرداند.

شهریور:

باید درنیمه ی اول رو برنامه ها و اهداف خود را چک کنید. احتمال اینکه تصور غلطی درباره ی یک چیز حیاتی داشته باشید بالاست. تا هنگام عصر تمام تعهدات جدید را به تاخیر اندازید. هنگام عصر برایتان متعادل تر است، ولی دام های خودش را نیز خواهد داشت.

مهر:

نباید روی شانس ثابت و دایمی حساب باز کنید. فقط به شانس و استعدادهایتان تکیه نکنید، بلکه روی حرفه ای بودن، بینش و اراده و عزمتان هم حساب باز کنید. اکثر شما مطمئنا از اعتقاد به کاری که می کنید، آماده بودن برای فکر کردن و عمل کردن بصورت غیرمرسوم منفعت خواهید برد.

آبان:

اگر کمی احساس گیجی کردید باید تا هنگام عصر صبر کنید. در آن زمان شفافیت به زوحتان برمی گردد و تکه های پازلتان جای خود را پیدا می کنند. یک بار دیگر حس ششمتان با ذهنتان همراه می شود.

آذر:

وقت آن رسیده که به پرحرفی و اجتماعی بودن بیش از حد خداحافظی بگویید. در نیمه ی دوم روز باید تفکر سطحیتان عمق بیشتری به خود بگیرد. احساس جسارت و محافظت از خودتان به شما کمک می کنند که همه چیز را واضح ببینید.

دی:

هم شما و هم اطرافیانتان درک روشنی از چگونگی بازی کردن دارید. برطبق توافق های دوطرفه ی ناگفته، می توانید به راحتی از هر پیچ و خمی عبور کنید. ویژگی های مثبت چنین وضعیتی قابل پیش بینی بودن و امنیت خواه بود. ویژگی های منفی هم شامل رکود و بن بست احتمالی هستند.

بهمن:

ایده هایی که هنگام صبح در ذهنتان متولد می شوند ممکن است فقط به نظر بیایند که منحصر به فردند. به چیزی که برایتان به نظر هوشمندانه می آید تکیه نکنید-به زودی می توانید نقطه ضعف هایش را ببینید. هنگام عصر سعی کنید که روی کارهای روزمره تمرکز کنید.

اسفند:

درنیمه دوم روز به کارتان برسید. در این زمان هم فعالیت و هم استراحت برایتان شاید آور خواهند بود. با انجام دادن وظیفه تان احساس رضایت خیلی خوبی خواهید کرد. هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند شما را از کاری که می کنید منحرف کند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.