خانه » اخبار روز » زورگیری وحشیانه از کودکان کار

زورگیری وحشیانه از کودکان کار

مردی که کودکان کار را با وعده یک «شغل خوب»، فریب داده و به مناطق خلوت می کشاند و سپس از آنان زورگیری می کرد، توسط پلیس دستگیر شد.

ساعت 19 شب گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری 152 خانی آباد نو حین گشت زنی در خیابان دولتخواه بودند که متوجه زورگیری از یک پسر بچه توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت شدند در صدد دستگیر متهم برآمدند.

متهم به محض مشاهده پلیس فرار را بر قرار ترجیح داده و به سرعت متواری شد ماموران با اجرای طرح مهار دقایقی بعد موفق به دستگیری سارق زورگیر که خود را «شهرام» 24 ساله معرفی کرد، شدند و در بازرسی از وی گوشی تلفن همراه مالباخته به همراه سیصد هزار تومان وجه نقد از متهم کشف شد.

متهم پس از دستگیری به همراه شاکی به کلانتری دلالت داده شد و تحت بازحویی های فنی قرار گرفت.

در ادامه شاکی در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: در کمربندی جاده ساوه متهم به عنوان اینکه به وی کار بنایی می دهد وی را فریب داده و پس از رفتن به محل خلوت و متروک اقدام به زورگیری و پاشیدن اسپری اشک آور و وارد آوردن ضربات جزیی با چاقو به وی نموده که سپس با حضور مامورین سارق زورگیر دستگیر شده است.

پس از تفهیم اتهام به متهم، «شهرام» ضمن اعتراف به جرم خود، گفت: با موتورسیکلت ضمن پرسه زنی در طول برزرگراه آزادگان تحت عنوان مسافرکش اقدام به سوار کردن کارگران فصلی و ساختمانی کرده و آنان را پس از کشاندن به محل خلوت از آنان زورگیری کرده و اموالشان را به سرقت می بردم.

سرهنگ امید بهمنیاری رییس کلانتری 152 خانی آباد نو با اعلام این خبر، افزود: پس از اعترافات صریح متهم به جرم خود پرونده ای در این رابطه تشکیل و جهت واکاوی زوایای پنهان آن در اختیار کارآکاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. این مرد قد یه بچه چن ساله جنم نداره کار کنه یعنی خاکاااااااااااا تو سرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *