خانه » اخبار روز » ماجرای قتل دختر جوان در مشهد

ماجرای قتل دختر جوان در مشهد

مرد ۳۰ ساله اي که در يک جنايت شيطاني، خواهر زن خود را خفه کرده بود صبح پنج شنبه گذشته در حضور قاضي ويژه قتل عمد و در محل ارتکاب جرم به تشريح چگونگي وقوع قتل پرداخت.

متهم به قتل ۳۰ ساله که داراي يک فرزند خردسال است وقتي مقابل دوربين قوه قضاييه قرار گرفت با دستور «قاضي موحدي راد» خود را معرفي کرد و به بيان جزئيات حادثه پرداخت.

او گفت: من در پخش موادغذايي کار مي کنم و آن روز هم به همراه يکي از مسئولان دفتر پخش موادغذايي از سمت کاشمر به مشهد بازگشتيم که حدود ساعت ۱۱شب رسيديم و من همکارم را به منزلش رساندم بعد يک پيامک براي خواهر خانمم فرستادم تا متوجه شوم که آيا برادر زنم در منزل است يا نه؟ ولي خواهر زنم شماره تلفن مرا پاسخ نمي داد تا اين که به دروغ در پيامکي ديگر ادعا کردم که يکي از دوستان برادرش او را تعقيب مي کند با اين ترفند او پاسخ تلفنم را داد و گفت: براي چه مرا تعقيب مي کند؟ وقتي حيله ام کارساز شد به بهانه توضيح همين موضوع به طرف منزل آن ها در اطراف بولوار ابوطالب شمالي رفتم. برادر زنم که با خواهرش در آن منزل زندگي مي کرد سرکار بود.

خواهرزنم که مجرد بود از حرف هاي من ناراحت شد ولي من باز هم به دروغ ادعا کردم که من به خاطر خودت اين حرف ها را مي گويم.

متهم اين پرونده جنايي در ادامه اعترافاتش گفت: دقايقي بعد وقتي با سروصداي او روبه رو شدم ترسيدم که همسايگان از حضور من در منزل باخبر شوند به همين دليل کابل شارژر تلفن همراه را که داخل جيبم قرار داشت بيرون آوردم اول با دستم جلوي دهانش را گرفتم که سروصدا نکند اما او مدام فرياد مي زد به همين خاطر کابل را از پشت سر دور گردنش انداختم و از هر دو طرف کشيدم اما بعد از آن که ديدم دست و پا مي زند دوباره کابل را به دور گردنش انداختم تا اين که خفه شد.

وقتي ديدم او سياه شده است جسدش را داخل چادر پيچاندم و به داخل خودرو وانت حمل کردم مدتي در شهر مي گشتم تا اين که به منطقه منزل آباد رسيدم، گوشواره ها ساعت مچي و ديگر لوازم او را داخل پلاستيک گذاشتم و پشت صندلي وانت انداختم سپس جسد را در يکي از کوچه ها رها کردم و به منزلم بازگشتم که ۲ روز بعد هم دستگير شدم.

اين گزارش حاکي است: در بازسازي صحنه جنايت که کارآگاه محمدي (رئيس شعبه قتل پليس آگاهي خراسان رضوي) نيز حضور داشت ابتدا افسر پرونده خلاصه اي از ماجراي قتل و دستگيري متهم را تشريح کرد و در پايان نيز قاضي موحدي راد با صدور دستور بازداشت موقت، مرد ۳۰ساله را روانه زندان کرد تا اين پرونده جنايي مراحل قانوني خود را طي کند.

سابقه خبر

سپيده دم چهارم ارديبهشت جسد مجهول الهويه دختر ۲۳ ساله اي در يکي از کوچه هاي فرعي روستاي منزل آباد مشهد کشف شد و بدين ترتيب تحقيقات قضايي درباره اين جنايت آغاز و مشخص شد که جسد مقتول با خودرو وانت به محل مذکور منتقل شده است. در ادامه تحقيقات برادر مقتول که با خواهرش زندگي مي کرد مدعي شد شوهر خواهر بزرگترش داراي خودرو وانت است. وقتي شوهر خواهر مقتول دستگير شد طلاها و ساعت مچي دختر جوان از داخل وانت وي پيدا شد و او ساعتي بعد به ارتکاب جنايت شيطاني اعتراف کرد.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه خراسان


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. چقد راحت!!!آخه نادون این چه مسئله مهمی بوده ک دختر جوونو راحت کشتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *