خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » حضور رائول گونزالس در اهواز +عکس

حضور رائول گونزالس در اهواز +عکس

“رائول گونزالس” ستاره پا به سن گذاشته تیم السد قطر شب گذشته به همراه تیمش وارد ایران شد. رائول که در مرتبه قبلی به همراه تیم السد به اصفهان سفر نکرده بود این بار برای بازی در مرحله حذفی به اهواز آمده است.

خبر حضور رائول در اهواز باعث شد روز گذشته صدها هوادار فوتبال در فرودگاه اهواز حضور به هم برسانند تا این بازیکن جذاب اسپانیایی را از نزدیک ببینند.

در عین حال عکاس های پرتعدادی هم در محوطه فرودگاه حاضر بودند تا از ورود تیم السد و البته رائول گونزالس عکس بگیرند، اما کارها مطابق انتظار پیش نرفت و پس از حضور ناگهانی نیروی انتظامی در قسمت گذرنامه عکاسان به عقب رانده شدند تا در جای دیگری کارشان را انجام بدهند.

اتفاقی که باز هم رخ نداد و با توجه به ازدحام هواداران و تعجیل السدی ها برای رسیدن به هتل آنها تنها چند فرمی در نور بعد از رائول عکاسی کردند در این بین فقط خبرنگار شبکه خبر مصاحبه کوتاهی با رائول انجام داد.

جالب این بود که مدیررسانه ای السد اجازه نمی داد کاپیتان تیمش بیشتر از 2 دقیقه مقابل دوربین حرف بزند …

اما جالب ترین موضوع در این ورود آشفته رفتار نه چندان جالب آقای کاپیتان در لحظاتی بود که طرفداران فوتبال در اهواز می خواستند با وی عکس بیاندازند.

آنهایی که خود را به زحمت به رائول رسانند با استقبال گرم وی مواجه نشدند. او حساس، ناراحت یا خسته میلی به این کار نشان نمی داد و اغلب به هنگام عکس ها سرش را پایین می انداخت. این واکنشی بود که فوتبالی های اهواز خیلی درباره اش صحبت کرده اند …

حضور رائول گونزالس در اهواز +عکس

حضور رائول گونزالس در اهواز +عکس

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام نیوز


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *