خانه » اخبار روز » جالب ترین پدران ایران +تصاویر

جالب ترین پدران ایران +تصاویر

پدرها معمولا کم توقع ترین و محکم ترین افرادی هستند که ما هر کدام در ذهن داریم. بد ندیديم نظر عده ای از هنرمندان را راجع به یک پدر کامل و تعریف آنها از یک پدر خوب را بدانیم.

پدران مثل یک فرشته نجات هستند که ما آنها را کمتر می بینیم و کمتر حس می کنیم. پدرها کوه هایي هستند که می توان بی هیچ دغدغه ای به آنها تکیه کرد و برای همیشه مطمئن بود که این تکیه گاه امن ترین جای دنیاست حتی اگر خسته باشند، حتی اگر سخت باشد برای همیشه خواهند ماند. تمام پدرها معمولا مظلوم واقع می شوند.

با اینکه از روزی که پدر می شوند مسئولیتی سنگین روی دوش آنهاست و ما بی آنکه متوجه باشیم همیشه پشت مان به آنها گرم است وقتی پدر داریم هیچ چیزی کم نیست و همه چیز سر جای خودش است. به همین مناسبت بد ندیديم نظر عده ای از هنرمندان را راجع به یک پدر کامل و تعریف آنها از یک پدر خوب را بدانیم.

جالب ترین پدران ایران +تصاویر

قبل از پدر خوب بودن باید همسر خوبی بود

نیما کرمی مجری محبوب و مسلط که به تازگی پدر شده است و صاحب دختر زیبایی به نام نیل شده است درباره تعریف پدر می گوید : یک پدر خوب قبل از هر چیز باید یک همسر خوب باشد، وقتی یک مرد هوای همسرش را نداشته باشد، همسرش دغدغه هایی غیر از رسیدگی به فرزندش را خواهد داشت و آن پدر ناخواسته و غیر مستقیم به فرزندش آسیب رسانده است، یک پدر خوب تمام چیزهایی که لازم است را برای فرزندش تهیه می کند، یک پدر خوب نباید نوازش کردن فرزندش را فراموش کند، باید فرزندش را بو کند و دستش را لمس کند. گرمای بدن حسی است که ماندگار است و هرگز فراموش نمی شود.

پدر خوب برای فرزندش آواز می خواند و بعد از تمام اینها یک پدر خوب باید خودش هم فرزند خوبی برای پدر و مادرش باشد تا این آموزش را هم به فرزندش بدهد. اینکه من پدر شده ام حس خیلی خوبی است، اینکه در خلق موجودی دخیل باشی. وقتی خودت پدر می شوی خیلی چیزها که قبلا برایت بی اهمیت بودند و ساده از کنار آنها می گذشتی برایت مهم می شوند.

جالب ترین پدران ایران +تصاویر

اخبار مربوط به کودکان برایت مهم می شوند به عنوان مثال در یکی از برنامه هایم رئیس پلیس راه گفتند که مادرها کودکان خود را در صندلی عقب ماشین بگذارند زیرا وقتی کودک را در آغوش خود نگه می دارند در هنگام تصادف کودک نقش کیسه هوا را ایفا می کند و من این صحنه را برای خودم تصویر سازی کردم و به معنای واقعی دلم ریش شد.

شاید تا قبل از پدر شدنم این خبر چندان هم برایم اهمیت نداشت. بهترین پدری که می توانم نام ببرم غیر از پدر خودم که قطعا هر کسی پدر خودش را بهترین می داند و من هم از این قاعده مستثنا نیستم پدر همسرم است. او پدر بسیار خوبی است؛ در تربیت و رفتار با فرزندانش و ایجاد رفاقت و حمایتی که دارد.

پدر خودم و پسرخاله ام بهترین پدر هستند

امیر حسین رستمی که چند سالی هم هست که خودش پدر شده و رابطه بسیار احساسی با پسر خود دارد در مورد پدرها می گوید: بهترین پدر کسی است که به معنای واقعی پدر باشد، کلمه پدر یک عالم مفهوم به همراه دارد و فقط صرفا این نیست که یک مرد بچه داشته باشد، پدر بودن عشق است، مسئولیت است، ارتباط حسی و عاطفی است، معنای واقعی حمایت است، پدر بودن یک پکیج کامل است که باید همه چیز را با هم داشت. من خیلی نتوانستم این پکیج کامل را داشته باشم و تنها علتش کارم است.

جالب ترین پدران ایران +تصاویر

نمی توانم آن طور که باید در کنار پسرم حضور داشته باشم، نمی توانم با او تنها باشم اما با تمام اینها تمام تلاشم را برای او می کنم و این تلاش باعث می شود تا آرام تر باشم. من خیلی فرد احساساتی هستم و اگر این تلاش نبود قطعا نابود می شدم اما گاهی واقعا زمان از تلاش من پیشی می گیرد و من نمی توانم آنطور که باید برای او وقت بگذارم. بهترین پدرهایی که دیدم از نظر من پدر خودم است که به معنای واقعی پدر است و حس حمایت را از طرف او می توان با گوشت و استخوان حس کرد و دیگری پسرخاله ام مجید اکبری بود که متاسفانه 2 سال پیش فوت کرد و از نظر من او هم یکی از بهترین پدرهایی بود که دیدم.

پدرم نباشد غریبم

مژده لواسانی مجری محبوب و مسلط کشورمان در مورد پدر می گوید : تعریف پدر برای من واقعا این طور است که پدر یعنی ستون محکم خانواده و برای من حکم مطلق یک تکیه گاه را دارد. چند وقت پیش پدر و مادرم برای حج تمتع یک ماه از من دور بودند. درست است که دلتنگی مادر برایم اذیت کننده بود اما نبود پدرم باعث می شد حس کنم که با نبود او من در غربت هستم و پشتم گرم نیست.

خیلی از بچه ها مستقل زندگی می کنند و کمتر در کارهای شان به پدر و مادرشان وابسته هستند اما تکیه من به مادر و به خصوص به پدرم انکار ناپذیر است. پدرم بر عکس من که کاملا عاطفی و احساساتی هستم مردی بسیار جدی و منطقی است و ما در این نکته بسیار با هم متفاوت هستیم اما با تمام این تفاوت ها تنها پناه من پدرم است، با توجه به اینکه به جهت اینکه هرکس در زندگی شخصی خودش و جزئیات زندگی​اش پدر خودش را بهترین پدر می داند و این کاملا طبیعی است اما من به عنوان کسی که لحظه به لحظه در این زندگی حضور داشتم با جرات پدرم را بهترین پدر دنیا می دانم.

جالب ترین پدران ایران +تصاویر

من هیچ وقت دخترانگی کاملی برای پدر و مادرم نداشتم. چون تک فرزند بودم وظایف بیشتری داشتم اما هرگز نتوانستم به طور کامل به وظایفم عمل کنم اما آنها برای من پدرانگی و مادرانگی را تمام کردند. غیر از آنها پدر پدرم که در سال های دور در چند ماهگی پدرم فوت کرد و پدر مادرم یکی دیگر از اسطوره های بی نظیر من هستند. پدرمادرم در تمام 8 سال دفاع مقدس حضور داشت و یکی از لذت های زندگی من گوش دادن به خاطرات اوست. غیر از پدرم فکر می کنم او هم یکی از بهترین پدرهاست.

جوان ترین پدر ایران بودم

امیر حسین صدیق که هنوز هم همه او را از کارتون زی زی گولو به یاد دارند در مورد پدر و نقشش در زندگی می گوید: خیلی تعریف مشخصی از پدر ندارم زیرا پدرم را در خردسالی از دست داده ام و تصورم از پدر تنها چیزی هست که در اطرافم می بینم و فکر می کنم پدر یعنی یک فامیل بزرگ که پدر هم در راس آن فامیل و خانواده قرار دارد.

جالب ترین پدران ایران +تصاویر

معمولا فرزندان به خصوص پسرها بیشتر آنچه در زندگی یاد می گیرند از پدرهای شان است و پدر همیشه یک الگو برای پسران خانواده است حالا ممکن است این الگو برداری غلط باشد یا درست یعنی ممکن است یک پدر خواسته یا ناخواسته چیزهای خوب و یا حتی بد به بچه های خود یاد بدهد به همین خاطر پدرها باید خیلی مراقب رفتار خود در خانه و خانواده باشند تا آموزش غلط به کودکان خود ندهند. من هنوز خودم پدر نشدم و تصوری از آن هم ندارم اما فکر می کنم مدتی جوان ترین پدر در ایران بودم آن هم در سریال زی زی گولو که همه من را به اسم آقای پدر می شناختند و تنها پدر خوبی که به ذهنم می رسد در حال حاضر رستوران پدر خوب است.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: برترین ها (مجله ایده آل)

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. بی تاب آقا

    سلام؛بعضی ها خیلی بی تجربه نظر میدهند؛برادر من 17سالشه و مجبوره شب و روز کار کنه؛در حالیکه پدرم شب و روز در خانه مینشیند و روزی 2یا3 بسته سیگار میکشد و بی دلیل مادرم را وحشیانه کتک میزند؛و به ما بدترین فحش ها را میدهد؛چند بار هم میخواست ما را بکشد؛در حالیکه من دختر محجبه و چادر به سری هستم و اصلا اهل آرایش و این ها نیستم و به اعتقاداتم بسیار پایبندم و اصلا از خانه بیرون نمیروم و هیچ کار زشت و خلافی نمیکنم؛او بی دلیل میگوید این دختر دشمن زندگی من است و آخر او را به یک پیرمرد افغانی میدهم.باورتان نمیشودبه شما حق میدهم؛2روز پیش به برادرم گفت با این خواهرت کار خلاف شرع کن!!هر شب با گریه میخوابم و هر صبح با گریه بیدار میشوم؛اما چه کسی حرف های مرا میفهمد؛خدایا چرا بنده هات فکر میکنن همه چیز اونیه که میبینن؛چرا وقتی میگم آرزوی بزرگ من مرگ پدرمه(همون ناپدر که از ناپدری و ان تا دشمن بدتره)همشون میگن این حرفا رو نزن؛در حالیکه از زجر هر ثانیه ای من و مادر و برادرم خبر ندارن؛خدایا این بلاهایی که سر من و مادر و برادرم اومده سر هیچکدوم از این بنده هات نیار…

  2. سلام
    اصلا الان مگه کسی ازدواج میکنه پدر یا مادر بشه؟؟؟!!!!!!!!!

  3. روز پدر به همه بابا های مهربون ایران زمین مبارک باشه…….

  4. پدر يعني عشق، يعني ستون استوار هر خونواده، تكيه گاه، برخلاف آقاي صديق بنظرم بدترين پدر ايراني هم حتي چيز بد براي فرزندش نميخواد و چيز بد يادش نميده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.