خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 27 اردیبهشت 1393

فال روز شنبه 27 اردیبهشت 1393

فروردین:

امروز خلق و خویتان مثبت است. اگر کمی کارهای خلاقانه کنید، و برای هفته ی پیش رو یا یک تعطیلات آماده شوید امروز برایتان پر از شانس می شود. موقعیت های خیلی خوبی در زندگی شخصی در انتظارتان هستند. بااین حال، کمی مشکلات هم پیش رویتان موجود خواهد بود.

اردیبهشت:

امروز به راحتی عصبانی می شوید و جلوگیری از آن برایتان سخت است. مشکلات خلق و خو و عصبانیت ممکن است منجر به مشکل گوارشی، گرفتگی گلو و یا مشکل عصبی یا آسیب بدنی شود. بسیاری از شما الان می خواهید در خانه و کار کنترل همه چیز را در دست بگیرید، ولی این کار را با خشونت انجام می دهید.

خرداد:

امروز همه چیز برایتان ساده است. تنها کسانی که فقط به منفعت فکر می کنند باید عرق بریزند. امروز برای مسافرت های کوتاه، ملاقات مردم جدید و اکتشاف در استعدادهایتان خوب است. ممکن است تدریس، مربی گری، محافظ بودن یا اتحاد را امتحان کنید.

تیر:

هنگام ترک خانه، باید برای مشکلات احتمالی کمی پول نقد اضافی با خود ببرید. حتی اگر برنامه ای نداشته باشید احتمال این هست که چیزی برای خود بخرید. خست معقول شما می تواند امروز تبدیل به ولخرجی شدید شود.

مرداد:

امروز دارای نقص ها و مزایای زیادی هستید و در هرلحظه با یک انتخاب روبه رو می شوید. اگر می خواهید تاثیر خوبی بگذارید و اعصابتان آرام باشد، دستتان را روی شوخ طبعی، سخاوت و خوش بینی بگذارید.

شهریور:

امروز پر از بیانات هیجانی، پاسخ های نمایشی و عکس العمل بیش از حد است. تمام شما قادر نخواهید بود که دربرابر این گرایش مقاومت کنید و ذهنتان را بدون تعصب و هوشیار نگه دارید. اگر در درون از هیجان در احال انفجار هستید، از احساساتتان خجالت نکشید و خلق و خوی خود را با شکوه تمام نشان دهید.

مهر:

ممکن است کمی جروبحث با دوستان، فرزندان یا مخاطب خاصتان داشته باشید. روابطتان با یک سرمایه گذار یا اعتباردهنده بالا بگیرد. اگر یک چهره عمومی هستید ممکن است پر از چالش شوید یا اطرافیان را شوکه کنید.

آبان:

امروز هرگونه مشکلاتی با اقوام ممکن است تبدیل به جروبحث شدید شود. اگر کمی کوتاه نیایید، خودتان را در مخمصه خواهید یافت. شریک زندگی سیا کارتان ممکن است احساساتتان را تحریک کند.

آذر:

مثل همیشه پر از مثبت اندیشی هستید و مستعد رویکرد خلاقانه در حل مشکلات خواهید بود. بسیاری از شما حامیان زیادی دارید که اماده اند از شما محافظت کنند. البته این بدین معنا نیست که می توانید بنشینید و فقط به مردم نگاه کنید که مشکلات شما را حل می کنند.

دی:

قبل از پیش رفتن، باید فکر کنید ببینید آماده ی خطر کردن هستید یا نه. اگر برای آرامش ذهنی و پول در آوردن با زحمت ارزش قایلید، باید از تعهدات پر خطر دوری کنید. تحت چنین شرایطی بهتر از قناعت داشته باشید.

بهمن:

صفت های متمایز امروز شما تحریک پذیری و سرسختی است. همچنین ممکن است از خود پرخاشگری، حسادت، طمع و کینه ای بودن نشان دهید. اگر این هیجانات در شما وجود ندارند، درعوض در خطر این خواهید بود که قربانی این ها شوید.

اسفند:

امروز کارهای روزمره با مشکلات خاصی همراه خواهد شد. ممکن است مسایل در امور مالی، ابزارآلات و تجهیزات پیش بیاید. همچنین احتمال جروبحث و رقابت شدید وجود دارد. مشکلات در جاده هم احتمالا وجود خواهند داشت.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *