خانه » اخبار روز » رضا عطاران مرد 5/5 میلیاردی سینما شد!

رضا عطاران مرد 5/5 میلیاردی سینما شد!

اكران دو فيلم «اشباح» و «متروپل» از امروز تعداد سينماهاي فيلم هاي روي پرده را تغيير خواهد داد. از ميان اين دو فيلم البته فيلم مهرجويي بدون سرگروه اكران مي شود چرا كه «چ» اين هفته هم كفِ فروشش را پر كرد تا همچنان روي پرده باقي بماند.

اما در جدول فروش، اين هفته اتفاق مهمي رخ داد. «طبقه حساس» كه بعد از تعطيلات نوروز اختلاف فروشي 2 ميلياردي با «معراجي ها» داشت اين هفته توانست از مجموع گيشه فيلم ده نمكي پيشي بگيرد. اختلاف فروش اين دو فيلم اين روزها حدود 180 ميليون تومان است و با توجه اينكه «معراجي ها» سينماي سرگروهش را از دست داده و روندي نزولي در جذب مخاطب دارد قطعا «طبقه حساس» در جدول اكران سال 93 بالاتر از «معراجي ها» قرار مي گيرد. بعد از 9 سال اين براي اولين بار است كه فيلمي از ده نمكي رتبه اول اكران سال را تصاحب نمي كند. پيش از اين سه گانه «اخراجي ها» و «رسوايي» در سال هاي 86، 88، 90 و 92 عنوان پرفروش ترين فيلم را بدست آورده بودند.

«طبقه حساس» هم چنان در 100 سالن در تهران و شهرستان روي پرده است و به تازگي در ساري و خرم آباد نيز اكران شده است.

فيلم كمال تبريزي ديشب در تهران از مرز فروش 3 ميليارد تومان گذشت. مجموع فروش اين فيلم 5 ميليارد و 415 ميليون شده است.

«معراجي ها» نيز بعد از 75 روز نمايش توانسته به مرز فروش 5 ميليارد و 237 ميليون تومان برسد. فيلم ده نمكي اين هفته 10 سينماي خود را در شهرستان ها از دست داده است. اكران فيلم ده نمكي از امروز در تعدادي از سينماها به صورت تك سانس ادامه پيدا مي كند. «خط ويژه» تا هفته آينده وارد باشگاه 2 ميلياردي ها خواهد شد. اين فيلم اين هفته در شهرهايي چون يزد، اردبيل، انزلي و آستارا اكران شده تا سينماهايش به عدد 65 برسد. فروش «خط ويژه» در شهرستان ها 610 ميليون شده است.

«چ» كه هفته هاي اخير روند عجيب و غريبي در جذب مخاطب پيدا كرده اين هفته توانست وارد باشگاه دو ميلياردي ها شود. توزيع بليت هاي رايگان به صورت گسترده براي سينماهاي مختلف تهران توسط برخي ارگان ها، گيشه اين فيلم را به صورت غيرمعمولي بالا برده است.

«چ» هم مثل «معراجي ها» 10 سينمايش را در شهرستان از دست داده است. فيلم حاتمي كيا با دراختيار داشتن 17 سينما در تهران به مجموع فروش يك ميليارد و 213 ميليون تومان دست يافته است. «چ» با اينكه سينماي سرگروهش را همچنان در اختيار خواهد داشت اما تعدادي از سالن هاي ديگرش را از دست مي دهد.

«زندگي جاي ديگري ست» با احتساب گيشه 75 ميليوني در شهرستان تاكنون 340 ميليون فروش داشته است. فيلم منوچهر هادي اين روزها در 14 سينما در شهرستان ها روي پرده است. گوهردشت، همدان، گرگان، كرج، سنندج و يزد به تازگي ميزبان اين فيلم شده اند.

«پنج ستاره» فيلمي كه تاكنون حدود 60 ميليون در تهران فروخته تا آخر هفته در 13 شهر محتلف روي پرده مي رود. اين فيلم از امروز در مشهد و كرج اكران شده و تا چند روز ديگر در بابل، بابلسر، قم، تبريز، رفسنجان، شيراز و … روي پرده مي رود. فيلم مهشيد افشار زاده هفته اول اكرانش را خوب شروع كرد.

رضا عطاران مرد 5/5 میلیاردی سینما شد!

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: بانی فیلم


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. فیلم \"زندگی جای دیگری است\" رو دوست داشتم موفق باشی حامد جان

  2. من معراجی ها رو رفتم دیدم جای بعضیا خالی! فقط اولش که اکبر عبدی بود خنده دار بود بقیش چنگی به دل نمی زد اون قدر که قبلش ازش تعریف می کردن نبود!من بیشتر حسرت چهره ی اکبر عبدیا خوردم که چرا این قدر پیر شده!یادش بخیر بچه که بودم عاشق فیلماش بودم کاش بر می گشت اون دوران پر از ارامش….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *